mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 02:45:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 406 407 408 409 410 [411] 412 413 414 415 416 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972796 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6150 : četrtek, 05.01.2012 : 22:47:00 »

Takle je stanje pri nas doma te dni...študiozno Roll Eyes
Šefica, a bi se ti nehala učit in se malo nam posvetila  Huh
Flipi je pod mizo  Smiley



Ko ti pa oba mačka tkole dihata za vrat, je stanje že zelo resno...  Tongue
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #6151 : četrtek, 05.01.2012 : 23:59:38 »

Prava študentska skupnost. Cheesy Pa Mišin pogled...   Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #6152 : petek, 06.01.2012 : 00:07:47 »

Ta fotka pomeni : dej šefica, skidaj se že na ta izpit (in ga naredi), da boš končno imela čas za nas Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #6153 : petek, 06.01.2012 : 00:12:05 »

Držimo pesti da uspešno učenje in še uspešnejši izpit! Predvsem iz razlogov, ki jih mamaF omenja. Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6154 : petek, 06.01.2012 : 00:31:16 »

Prava študentska skupnost. Cheesy Pa Mišin pogled...   Kiss

He he, ja naša princeska  Kiss 
Jaz sem se z Murijem pogovarjala, ker se mi je na zapiske vsedel, Miša je pa mene gledala. Se moram delati, da je ne vidim in je potem cela srečna  Roll Eyes  Ko jo pa končnčno opazim, je prvo tkole  Shocked,  o ne , opazla me je, pol pa šibaaaa  Cheesy in upa, da jo bom lovila  Tongue  Opica mala  Kiss

Ta fotka pomeni : dej šefica, skidaj se že na ta izpit (in ga naredi), da boš končno imela čas za nas Tongue

Držimo pesti da uspešno učenje in še uspešnejši izpit! Predvsem iz razlogov, ki jih mamaF omenja. Tongue

Se bojo še načakali. Tale je na vrsti šele februarja  Roll Eyes  Vmes pade še en. Ampak ko tole naredimo bo pa žurka, ker pol smo pa svobodni nekaj časa  Cheesy Cheesy Cheesy


Evo jo, mojo osebno pomočnico  Cheesy Kiss
http://www.youtube.com/watch?v=Ou6zvqQux_c&feature=youtu.be
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #6155 : petek, 06.01.2012 : 01:11:41 »

Kaka srčica!  Kiss To s čakanjem na pozornost je pa: Cheesy
Ampak tvojo voljo bi pa takoj imela. Ko bi ti vedela kak mimozica sem- ni šans da se ob takem hrupu in pomagačih lahko učim, nimam dovolj koncentracije... sram
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6156 : petek, 06.01.2012 : 01:49:31 »

V bistvu se je slo za racunske naloge. Hrup pa zato, da me se malo pokonci drzi, ker kave ne pijem  Tongue  Naporen teden, zato je vsa pomoc dobrodosla, ker se po parih urah racunanja pozno v noc, dan za dnem, zacne ze kaditi iz mozgan  Roll Eyes  Bi si clovek kar napisal opravicilo za v sluzbo zjutraj, da bi lahko spal  Cool  Najboljse pomocnike imam, zato se gre  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #6157 : petek, 06.01.2012 : 09:44:02 »

Uau, tale pomoči mi je poa poznana. Ampak večkrat so mi v tako pomoč, da še jaz zraven zaspim: se uležejo pred mene in začnejo drnjohat in se pretegovat in zehat, da lahko štacuno samo zaprem in grem spat. Za njih pa se žur šele začne!
Moonbeam, dobro opravi vse izpite s čim manj živciranja. Seveda, malim pomagačem pa upam, da si namenila kakšen kos pogače, saj ti res pomagajo!  Cheesy Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6158 : ponedeljek, 09.01.2012 : 23:38:36 »

Nas spet malo folikli jezijo  Angry 
Na koncu bom ugotovila, da bom morala psa briti po bradi, da bojo folikli zadovoljni  jezen

Drugače pa jutra potekajo približno takole.
Se zbudiš, nahraniš živino, odpreš vrata za v atrij, pregledaš, če so vse deske na svojem mestu  Roll Eyes , sprhaš deke, kovtre, preluftaš živali...  Roll Eyes 

Naš atrij  ljubezen


ps. zadnje čase redno preglejujem, če so vse deske fajn zabite, ker vsake toliko sanjam, da nam neki vandali spodnje deske ven zbijejo iz hudobije in ko zjutraj odprem vrata, mi mačke uidejo skozi luknje ven  Roll Eyes  Sosedi si bojo tko mislili, da se mi je  butnglavc  ker redno hodim in brcam v deske z zunanje strani, da preverim, kako močno se držijo skupaj  Roll Eyes  Ah ja  Tongue
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #6159 : torek, 10.01.2012 : 00:14:59 »

Predvsem ob nedeljah in praznikih te bodo imeli radi. Grin
Folikli, dajte že mir, no... Angry
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #6160 : torek, 10.01.2012 : 00:17:28 »

Tele folikli so pa res zaj...  Angry Naj se že odselijo, no!

Sicer pa samo upaj, da vsi vedo, da v svoj atrij brcaš in da ne bo slučajno kdo policije poklical zaradi vandalizma.  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6161 : torek, 10.01.2012 : 00:27:29 »

Res so zaj.....  jezen   Že sedmi mesec jim strežem  Angry  No sej, zdaj ko sem mu spet brado pobrila so spet ok. Zdaj pa razumi to  Huh   

Moji sosedi, kolikor jih je, si po mojem že tko mislijo, da sem malo ku ku  Roll Eyes  Pa z Murijem v duetu sva sploh crazy duo  Cheesy Grin  Sicer pa, manj kot vem kdo so moji sosedi, bolje je  Tongue
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #6162 : torek, 10.01.2012 : 00:34:24 »

Ja, točno, sem že pozabila na pevske vaje... Roll Eyes So sosedi zadeli na loteriji, a ne?  Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6163 : torek, 10.01.2012 : 00:41:02 »

Ja, točno, sem že pozabila na pevske vaje... Roll Eyes So sosedi zadeli na loteriji, a ne?  Evil

V bistvu še čakamo na te sosede nasproti nas, ker ti bodo še najbolj blaženi Tongue  Zaenkrat stanovanje še ni prodano  Roll Eyes  Mi je zadnjič Boštjan govoril, da še dobro, da nimamo sosedov nasproti, ker Muriotti veliko poje v spalnici, ki meji na spalnico iz sosednjega stanovanja  Tongue  Sem rekela, da upam, da bodo imeli glasne otroke nasproti, da se vsaj malo izenači  Evil   

Aja, drugače pa, Muriotti vam sporoča, da je danes polna luna  Azn  Nam to dopoveduje že cel dan  Roll Eyes
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #6164 : torek, 10.01.2012 : 00:47:31 »

Če ste pa tako tumpasti, da niste od prve razumeli kaj vam dopoveduje, revež mali. Wink

Zanimivo mi je, da še te ni nihče nagovoril, kako mučiš mačka-da mora cele dneve in noči jokat, ker je zaprt...  Shocked Zgleda, da imaš prav fajn sosede. Wink
Logiran
Strani: 1 ... 406 407 408 409 410 [411] 412 413 414 415 416 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines