mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 07:22:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 408 409 410 411 412 [413] 414 415 416 417 418 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975421 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #6180 : torek, 17.01.2012 : 00:02:08 »

Sem ti rekla, da sta z Muriottijem dvojčka. Toliko pevskega talenta... Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6181 : torek, 17.01.2012 : 00:09:46 »

Sem ti rekla, da sta z Muriottijem dvojčka. Toliko pevskega talenta... Tongue

Pa to mi je uspelo posneti zadnji del. Prvi del je bil še veliko hujši  Roll Eyes

Ps. Jaz bi danes skoraj enega dihurja ujagal, pa me je baba držala kot da sem vreden najmanj toliko, kot sedmica na lotu, zato nisem mogel niti mrdnit  Angry  Kaj pa to o ketni dolgi 3 metre, a-aa???  Huh

LP, zafrustriran od dihurjev, ki že cel večer gode in vzduhuje  Shocked  Flip  predaja

Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #6182 : torek, 17.01.2012 : 00:22:20 »

Moon ...naš Švrk se vedno takole oglaša in trese in stopica, čisto iz sebe je, če jaz vzamem kakšnega mladega mačka v roke ali pa, kadar smo kakšno bolno ptico domov prinesli...pa ni nikoli nič naredil, ko smo mu stvarco pred nos dali povohat, razen, da jo je celo prelubčkal, čeprav je zgledalo precej napeto Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6183 : torek, 17.01.2012 : 00:29:21 »

Moon ...naš Švrk se vedno takole oglaša in trese in stopica, čisto iz sebe je, če jaz vzamem kakšnega mladega mačka v roke ali pa, kadar smo kakšno bolno ptico domov prinesli...pa ni nikoli nič naredil, ko smo mu stvarco pred nos dali povohat, razen, da jo je celo prelubčkal, čeprav je zgledalo precej napeto Smiley

Ja, tak je bil Roki  Kiss

Ampak Flip je pa čistokrvni wannakill lovec  sram   Ko bi videla njegove oči, ki se ob pogledu na plen kar spremenijo, pa drža telesa, pa vse... Je začel nekaj opletati s tacami, ko je na vsak način želel tja, kjer je vonj, pa se zagrabi za mizo in se začne vlečt, da bi ja prišel do plena...pomaga pa tisti trenutek nič, ker  nič ne sliši, nič ne vidi.

Jaz se tkole pohecam, ampak priznam, da tak lovski nagon ni romantika. Ob takšnih izpadih me kar zmrazi, kaj če enkrat ne bom pripravljena  Undecided   Pa moram bit, zaradi Flipija  Kiss
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #6184 : torek, 17.01.2012 : 00:41:11 »

... tak lovski nagon ni romantika...

Seveda, da ni. Ampak me vseeno zanima, kako da je sprejel domače pr'jatle? A njih pa ne bi, tudi na začetku ne?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6185 : torek, 17.01.2012 : 00:53:37 »

Seveda, da ni. Ampak me vseeno zanima, kako da je sprejel domače pr'jatle? A njih pa ne bi, tudi na začetku ne?

Mah, kaj pa vem. Sej mačke bi tudi zunaj lovil, ampak ne gleda na njih kot na plen in sem skoraj prepričana, da jim ne bi nič naredil. Na mačke se pa tudi najmanj odziva, mogoče tudi zato, ker jih imamo doma. Vse kar je pa ostalo od živali, zajcev, ptic, divjadi je pa čisto mim. Je enkrat hermelina zavohal, ki je par sekund prej skakal po travi, ampak ga ni videl. Sem ga nalašč tja peljala, ker me je zanimalo, kaj bo naredil. Se mu je čisto snelo, ko je vohal sledi. Vrabci v grmovju so pa najslastnejši. Ko greva mimo kakšne žive meje jih gleda kot najslajšo čokolado. Se mu je enkrat uspelo zaleteti v živo mejo in je z odprtim gobcem hlastal po njih, ki so sedeli na vejah par cm stran. K sreči so hitrejši od njega  sram Naš zmešan lovec...pa kljub vsemu ga imam najraje na svetu. Ni sam kriv da je tak  Kiss 
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #6186 : torek, 17.01.2012 : 01:06:08 »

Vrabci so naši tamali všeč. Sicer ne hlasta za njimi, jih pa nuuujno mora pregnat takojzdeleprec Tongue

Seveda niso sami krivi. Vrabci so nartabolj nesramne živale Cool

Flipi Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6187 : torek, 17.01.2012 : 01:19:12 »

Vrabci so nartabolj nesramne živale Cool

Itak. Izzivajo sto na uro, ko tresejo celo grmovje, se skrivajo in derejo  Evil pevka Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #6188 : torek, 17.01.2012 : 08:50:48 »

 Grin Grin Kaj vrabci in ostala perjad... srne! SRNE!  Evil Tu pa pade skoraj v nezavest s tistim nosom, ki zraven šklopota. Ko sem prvič slišala, kako ropota njen nos, sem mislila, da se kamni valijo... Roll Eyes Shocked Grin
Lovci naši.  Kiss Kiss Flip, ti bomo pokazali še, kaj so to srne... Tongue  Wink
Ja, me kar zmrazi, če bi ji uspelo uidet.  Lips Sealed Sem vseskozi pozorna na to. Zdaj smo se že navadili...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6189 : torek, 17.01.2012 : 09:30:41 »

O srne smo ze tudi videli in nas je skoraj kap Roll Eyes
Kljub temu, pa je to tako pridno bitje. Zunaj je zelo poslusen, ce ni zivali in skoz pozoren kje smo. Na divjem terenu pa malo izklopi, ampak vse obvladamo in se trudimo, ker ni nic nemogoce. Si pa zato zasluzijo nekoga, ki jih bo razumel in jih previdno vodil
  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #6190 : torek, 17.01.2012 : 09:33:24 »

Srn še videli nismo, vemo pa, kje so bile... Roll Eyes Grin Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #6191 : torek, 17.01.2012 : 18:01:17 »

Me prav zanima, kako bi se Flipko sporazumel z mojo činčilo. On je namreč kar agresiven do psov in jim že "izza rešetk" pove, da naj sem mu niti v teoriji preveč ne približajo.   stop
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6192 : sreda, 18.01.2012 : 18:10:43 »

Me prav zanima, kako bi se Flipko sporazumel z mojo činčilo. On je namreč kar agresiven do psov in jim že "izza rešetk" pove, da naj sem mu niti v teoriji preveč ne približajo. stop

Kaj pa vem  Roll Eyes Flipa je samo krav strah Tongue Če je tvoja činčila velika kot krava, potem bi jo ziher pustil pri miru  Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6193 : sreda, 18.01.2012 : 18:18:48 »



Tri leta nazaj smo Mriottija ugrabili iz hribčka  pevka   
Sonce mamino, pevsko nadarjeno  ljubezen
Dobil je nov praskalnik, kateri mu je izredno všeč  Kiss 

Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #6194 : sreda, 18.01.2012 : 18:30:36 »

Pa to je zdaj IN - ob stebru plesat Wink

Muriotti, še dolgo jim pojčkaj  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 408 409 410 411 412 [413] 414 415 416 417 418 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines