mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 18:28:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 409 410 411 412 413 [414] 415 416 417 418 419 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975121 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #6195 : sreda, 18.01.2012 : 18:40:53 »

Vse najboljše, Muriotti! Kiss Ob tretji obletnici bi se pa spodobil en "spešl edišn" solo operni CD za oboževalce ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6196 : sreda, 18.01.2012 : 18:42:37 »

Ples okrog štrclja nam ni uspelo posneti, ker smo se preveč smejali  Grin  Posneli smo samo zadnji del  Kiss
http://www.youtube.com/watch?v=BFfeqhT9W94&feature=youtu.be
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6197 : sreda, 18.01.2012 : 18:48:17 »

Vse najboljše, Muriotti! Kiss Ob tretji obletnici bi se pa spodobil en "spešl edišn" solo operni CD za oboževalce ljubezen

Imamo mi dovolj materiala za CD  Grin  Ampak ne najdemo založbe, ki bi šla v ta projekt, ker ne prepoznajo Muriottijev talent  Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #6198 : sreda, 18.01.2012 : 20:03:25 »

Muri, čestitke ob obletnici ugrabitve!  Kiss

Pa mislim, da CD z arijami ne bo dovolj, bo moral biti kar DVD z arijami in plesnimi vložki.  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6199 : sreda, 18.01.2012 : 20:11:35 »

Muri, čestitke ob obletnici ugrabitve! Kiss

Pa mislim, da CD z arijami ne bo dovolj, bo moral biti kar DVD z arijami in plesnimi vložki. Grin

Maček, ki pleše in poje  Evil   

A se hecate? Vi bi res tole poslušali...  Tongue

http://www.youtube.com/watch?v=BECB72loF98&feature=related

Tole imamo mi vsak dan na sporedu  Azn pevka   
A sem jaz že kdaj napisala, kako hvaležna sem, da smo na svojem, da lahko Muri poje  Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #6200 : sreda, 18.01.2012 : 20:23:53 »

A se hecate? Vi bi res tole poslušali...  Tongue

ne vem, kaj je Muriotti povedal v mačščini, ampak Mačo je prec priletel izpod postelje in vidno vznemirjen ovohaval računalnik, tako da sva arijo kar nekajkrat poslušala  Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #6201 : sreda, 18.01.2012 : 20:27:56 »

Meli je priletel v dnevno in zbutal škatlo, ki se mu je našla na poti Očitno Muri kliče k uporu in anarhističnem nasilju  Evil

Pa vse naj ob obletnici! Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6202 : sreda, 18.01.2012 : 20:33:32 »

Čestitke spoštovanemu g.pevcu! Pri nas upamo, da je danes dobil vsaj celega Lososa al pa Tuno. To je namreč zelo dobro za Glas.  Cheesy
V pričakovanju nominacije za Oskarje 2012 v kategoriji "Najboljši glasbeni film v tujem jeziku" vas lepo pozdravlja krdelo mini terierk iz Ljubljane. Hov! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6203 : sreda, 18.01.2012 : 20:40:49 »

ne vem, kaj je Muriotti povedal v mačščini, ampak Mačo je prec priletel izpod postelje in vidno vznemirjen ovohaval računalnik, tako da sva arijo kar nekajkrat poslušala Cheesy

Oooo čepav  Kiss  Očitno je razumel, da je še kje na svetu maček, ki potrebuje pomoč, ki je zatiran  Tongue

Meli je priletel v dnevno in zbutal škatlo, ki se mu je našla na poti Očitno Muri kliče k uporu in anarhističnem nasilju Evil

Pa vse naj ob obletnici! Cheesy

Glede na njegovo bistro in pametno glavo sem prepričana, da bi Muri bil en izmed glavnih voditeljev v tropu  Evil   Vsekakor bi bil najbolj glasen  Tongue

Čestitke spoštovanemu g.pevcu! Pri nas upamo, da je danes dobil vsaj celega Lososa al pa Tuno. To je namreč zelo dobro za Glas.  Cheesy
V pričakovanju nominacije za Oskarje 2012 v kategoriji "Najboljši glasbeni film v tujem jeziku" vas lepo pozdravlja krdelo mini terierk iz Ljubljane. Hov! Kiss

Mi proslavljamo že cel teden. Začeli smo s piščancem, nadaljevali s tuno in zaključili bomo s slastno govedino  Cheesy  Mesa ne manjka, kar gre Muriju še posebej v slast.  Vmes ukrade še kakšno šapo pireja, pa malo špinače, pa je jedilnik popoln Azn  Za kursink pa Flip poskrbi  Cheesy
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #6204 : sreda, 18.01.2012 : 20:53:44 »

Muri, uglasbljevalec in veličastni interpret socialrealizma slovenske domače mačke: naj ti bo trpljenje kratko, želodček napolnjen z dobrotami in cimri vedno na voljo za igro! Kiss

P.S.: Tisto oglašanje ponavadi pomeni, da se maček počuti neuslišanega oz. da se mu godi krivica. Nima samo Muri tega oglašanja. Pri nas je bilo recimo tako ob pričetku socializacije divjačka. Pa zdaj je to mijavkanje aktualno, ko zunaj sije sonček in mačka vesta, da je priložnost za izlet. In če človeški cimri ne uslišijo želje takoj, imamo isto petje. Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6205 : sreda, 18.01.2012 : 21:11:39 »

P.S.: Tisto oglašanje ponavadi pomeni, da se maček počuti neuslišanega oz. da se mu godi krivica. Nima samo Muri tega oglašanja. Pri nas je bilo recimo tako ob pričetku socializacije divjačka. Pa zdaj je to mijavkanje aktualno, ko zunaj sije sonček in mačka vesta, da je priložnost za izlet. In če človeški cimri ne uslišijo želje takoj, imamo isto petje. Wink

O to pa mi še kako vemo  Grin  Ponavadi so take žalostinke na vrsti, ko ga nihče ne šmirgla ob 22 zvečer, pa ob kuhanju kosila, ker ne sme na pult in je stokrat pregnan iz kuhinje pa tko naprej  Roll Eyes  Je pa najbolj smešen, ker tako tuli in zavija v spalnici in potem pride ven, kot da ni nič bilo, v slow motion, čist skuliran  Azn  Pa ga vprašam, kaj je Muri, a je tolk hudo? On pa, mah, bah  Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #6206 : sreda, 18.01.2012 : 21:46:33 »

Ooo, vojniško-horjulski pojoči deček, čestitke za obletnico, pa še mnogo takih!  Kiss
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #6207 : sreda, 18.01.2012 : 21:47:44 »

Čestitke za obletnico! Cheesy Azurka po celem stanovanju išče izvor prepevanja. Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #6208 : sreda, 18.01.2012 : 22:35:01 »

Vse naj naj, Muri Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #6209 : četrtek, 19.01.2012 : 08:45:09 »

Murioti, ti si najboljši pevec in upam, da se tega tvoji zavedajo, in ti bodo zrihtrali kakšnega agenta, da te bo potem tržil po mačjih operah in to... Želim ti, da ne ostaneš neopažen! Kiss Zato vse naj naj!  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 409 410 411 412 413 [414] 415 416 417 418 419 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines