mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 22:20:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 425 426 427 428 429 [430] 431 432 433 434 435 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975208 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #6435 : četrtek, 12.07.2012 : 18:33:54 »

A kdaj pogrešaš, da bi še muce na izlet vzela s sabo?

a na kolpo takole recimo  Wink ?


naš Gusar se je takrat, ko je bil najden, ful fajn vozil v kajaku, vendar ga pol nismo več v čoln jemali.
samo to so bili še cajti, ko je bil ful mil, ljubezniv, ko še ni grizel, še ni tečnaril ...
mogoče bi z njim še celo zdaj šlo, s Tarči in Ma Čkotom pa nikakor ne.

kolpa rulez, kdor še plul po tistih koncih recimo od broda pa nekje do radencev, zamuja nekaj zelo lepega  Cheesy Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #6436 : četrtek, 12.07.2012 : 19:15:51 »

 Cheesy
čeprav sem imela bolj v mislih, da ko ga gledaš, kako uživa in uživaš z njim, pa ga stisneš k sebi, pa se spomniš še na druge mehke kosmate, ki čakajo doma Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6437 : petek, 13.07.2012 : 00:43:37 »

Flipi se pa pusti razvajat  Tongue

Ok, ko se pa gre za razvajanje je pa Flipi diplomiral pri tem. On se dol pokne in vi mene kr nosite in vlecite  Grin

Tam na predzadnji sliki je pa že čisto svetlo rjav  Undecided

A kdaj pogrešaš, da bi še muce na izlet vzela s sabo?


Ja, ma ful je dlak zdej izgubil, ko je menjal. Pa mal nam spet nekaj štrajka s kožo. Ampak se držimo in nekaj črne je še   Roll Eyes


Murija pa bohnedaj zraven Tongue  Maček je totalno fobičen pred zunanjim svetom  Shocked Roll Eyes 


a na kolpo takole recimo  Wink ?


naš Gusar se je takrat, ko je bil najden, ful fajn vozil v kajaku, vendar ga pol nismo več v čoln jemali.
samo to so bili še cajti, ko je bil ful mil, ljubezniv, ko še ni grizel, še ni tečnaril ...
mogoče bi z njim še celo zdaj šlo, s Tarči in Ma Čkotom pa nikakor ne.

kolpa rulez, kdor še plul po tistih koncih recimo od broda pa nekje do radencev, zamuja nekaj zelo lepega  Cheesy Smiley


Ja, Kolpa je res nekaj posebnega. Meni je spodnji tok še posebej všeč. Čisto drug svet, divji, miren, ko veslaš par ur in se prepustiš toku in glasovom iz brega. Krasno res  ljubezen
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6438 : petek, 13.07.2012 : 12:37:15 »

Petek 13.   Grin



Ko te zbudi praskanje ob štirih zjutraj, ti se ves zblojen vstaneš, prižgeš luč in gledaš proti vratom v atrij, ker nekaj visi dol. In pol te skoraj kap, ko vidiš podgano kako divja praska in se poskuša spravit čez vrata ven. WTF! In pol te skoraj drugič kap, ker itak ne veš, kako spravit podgano dol in ven. No, pol te podgana vidi in skoči dol. Mater je bila debela, da se je komaj premikala. Tko kot ena dolga klobasa je zgledala  Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...in itak ti na posteljo. Pa v tem času pes in dva mačka pred vrati vsi nemirni, kaj se dogaja, s katerimi si nimam kaj pomagati. Blek blek blek... No, v pustolovskem parku nisem dobila doze adrenalina, ampak danes ga je bilo še preveč, zaradi podgane. Hvala za marelo v spalnici! Podgana je bila spuščena na prostost in upam, da se ne vrne nazaj. Imam raje nočne more, ki niso žive!  Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #6439 : petek, 13.07.2012 : 12:46:58 »

O, glej jo Ganco.  Smiley Si pa ne predstavljam kakšen šok je moral biti to zate. 
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #6440 : petek, 13.07.2012 : 13:24:32 »

no, to je pa bilo doživetje  Shocked
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #6441 : petek, 13.07.2012 : 13:38:20 »

Oljubibog, sem najprej mislila, da je imel Muri nočno seanso, potem pa vidim, da je mrcina malo presvetla  Shocked

Še dobro, da ste človečki preživeli, mislim, da bi me kap  bruham, pa na fotkiča ziher tudi pomislila ne bi, Moon,
vsaka čast za hrabrost  Grin Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #6442 : petek, 13.07.2012 : 14:09:19 »

Oho,
čarka, nisi dobro prebrala: stala je na postelji-na varnem! hehe  Tongue Grin Grin Si mislim, da je bila zabava neskončna. Predstavljaj si, da spustiš v sobo še vse ostale žvale, potem pa skupaj na postelji čakajo, da podganca gre ven...   Grin Grin
Pri nas se je Trina vedno sklonila, da je kakšen vrabec ne bi zadel v letu v glavo skozi šipo....  Grin Tongue Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6443 : petek, 13.07.2012 : 14:36:38 »

No, ko je podgana padla dol sem skocila na posteljo Smiley Ampak sem potem morala dol, ker si nekdo drug ni upal dol. Moska hrabrost pa to Tongue On je marelo drzal v roki Cheesy  Ker nor dan! Je pa Misa kampirala dve uri pred omaro, torej je vedela da je tam, ampak sem mislila, da je kaksna biba. Tolk o tem Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #6444 : petek, 13.07.2012 : 15:46:08 »

A se zaje***** - pa ta je za na raženj, madona. Pa tole je moglo met 3 kile z repom vred  Shocked Shocked Shocked bruham bruham
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #6445 : petek, 13.07.2012 : 16:30:19 »

300 - 400 g pa res Smiley Tole izgleda veliko kot podgance, ki smo jih doma imeli Wink Pa cela črna Cheesy

Lepa podganca!

A se jih bojite ali zakaj je bila taka panika?

Za naslednjič : čez podgano vržeš eno deko s postelje kar "zamrzne" in poskušaš vse skupa tako pobrati s tal, da podgana ostane v "culici". Potem pa neseš iz atrija ven Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #6446 : petek, 13.07.2012 : 16:32:43 »

Sm se spomnila enega dogodka iz otroštva ... sem morala v kurnik po jajca. Pa se po steni gor zapodi "ene par" podgan. Jih "vidim" še jasno, kot da je blo včeraj in občutim tisto kurjo polt Roll Eyes. Slišalo se je samo še iiiiiiiiiiiiiiiiii in me že ni bilo nikjer več. Kolk jajc sem rešila, se pa ne spomnim. Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6447 : petek, 13.07.2012 : 16:58:59 »

MamaF, kje sem se jaz to spomnila ob 4 zjutraj Tongue Ampak hvala za predlog! opica crna nam je vrata spraskala, ampak naj ji bo, ce se le ne vrne nazaj Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #6448 : petek, 13.07.2012 : 17:22:23 »

Ja kaj pa mačka?
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #6449 : petek, 13.07.2012 : 18:36:44 »

MamaF, kje sem se jaz to spomnila ob 4 zjutraj Tongue Ampak hvala za predlog! opica crna nam je vrata spraskala, ampak naj ji bo, ce se le ne vrne nazaj Tongue
Mi smo imeli enkrat ob dveh zjutraj galamo z mišmi. Sem videvala že en čas malo drekcev zraven hladilnika, nastavila past, pa se ni nič ujelo. POtem pa neko noč slišim, da nekaj škraba za hladilnikom (takrat smo imeli med kuhinjo in posteljo samo tanko predelno steno iz platna, pa je bilo vse slišat) ... počekiram in vidim pod hladilnikom eno miško, zadaj v temi pa še eno.
Pa sem zbudila še mojega in akcija. Jaz sem bezala z metlinim štilom pod hladilnik, on pa je čakal zraven s kuhinjsko krpo. Najprej je krpa padla na eno miš, Moj jo je prijel in stresel skozi vrata ven, nato sva postopek ponovila še z drugo mišjo.

Ampak glavni šok je prišel zjutraj ... pred vhodnimi vrati sta ležali obe miški - mrtvi Sad Mož je 100%, da tiste krpe ni stiskal ali kako drugače poškodoval miši, pa tudi padli na tla med stresanjem krpe nista iz več kot pol metra - sva ugotavljala, da ju je verjetno kap zadela od same groze Undecided

Ja kaj pa mačka?
Naš takratni maček Baj je sicer lovil miši po njivah, ampak v hiši s se pa skrivale v take kotičke, da ni mogel do njih (predvidevam).
Lani se je zgodba ponavljala. Miško je stražil več dni ob štedilniku na drva ... jaz pa sem sredi noči večkrat videla miško šibati čez kuhinjo (ko je NVMM spal v spalnici, seveda). MIško bi jo verjetno ujel, toda miš je imela skrivališče v majhni špranji za štedilnikom, kamor pa seveda sedemkilski maček ni mogel. Se je ujela v past - neko jutro sem jo našla mrtvo v pasti - tudi ta je po mojem izdihnila od strahu Sad
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 425 426 427 428 429 [430] 431 432 433 434 435 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines