mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 15:29:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 68   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čistokrvni žogar ROXY  (Prebrano 182704 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #330 : torek, 02.02.2010 : 13:51:10 »

Nore dobre slike! Prav užitek jih je bilo pogledat! Tole Donovo šefico je treba še enkrat zmaužat, ker Donu še zmeraj ni odprla nove teme pa jo obljublja in obljublja  trmoglavka Evil
Igra dveh odraslih samcev mi je pa sploh top, sploh ker sta si približno glih. Moj je mal tečen pa to ni možno Sad Sej se z Donom, Flipom in Bitom čist fajn zastopi, samo igre pa ne bom doživela Sad
Še enkrat: krasne fotke!
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #331 : torek, 02.02.2010 : 14:18:57 »

- Soul, fotke z Donovimi zobmi bi pa res lahko malce retuširala! Je še mene skoraj kap, ko sem jih videla!  Shocked
(pa RES ni takooo grozen, se ga bodo pa zdaj verjetno še bolj bali - revček moj "mali"!)  Kiss

Sem tudi jaz presenečeno obmolknila, ko sem jih videla. Shocked.. zobe namreč Grin Moram naslednjič posneti kakšen filmček, da ne bo slučajno kdo mislil, da gre za resnejši pretep

Torej, zaključek: Naši kužki imajo zobke zgolj in samo za glodanje kuhanih kosti Wink Igra je popolnoma prijazna, zabavna, neškodljiva in prijateljska! Smiley Don je pa itak ena buča kosmata pubertetniška Cheesy Tako kot Roxy, sonček moj najbolj prijazen Kiss Fotka se včasih res posreči in ti uspe ujeti tako grimaso ali trenutek, da sam sebi težko verjameš, da ni fotomontaža Wink


Nore dobre slike! Prav užitek jih je bilo pogledat!

Hvala, hvala. Malce nam sicer nagaja snežna belina, ampak za spomin so kar fajn.

Tole Donovo šefico je treba še enkrat zmaužat, ker Donu še zmeraj ni odprla nove teme pa jo obljublja in obljublja trmoglavka Evil

Aha, potem sledi ponovno maužanje Komaj čakam Evil


Igra dveh odraslih samcev mi je pa sploh top, sploh ker sta si približno glih. Moj je mal tečen pa to ni možno Sad Sej se z Donom, Flipom in Bitom čist fajn zastopi, samo igre pa ne bom doživela Sad

Mu ni do igre, ali kaj drugega?

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #332 : torek, 02.02.2010 : 15:15:32 »

.................- Soul, fotke z Donovimi zobmi bi pa res lahko malce retuširala! Je še mene skoraj kap, ko sem jih videla!  Shocked
(pa RES ni takooo grozen, se ga bodo pa zdaj verjetno še bolj bali - revček moj "mali"!)  Kiss
................

a deeeeeej, paničari no... Roll Eyes
javno izjavljam še klele, da Don je pa tak nadlep  Kiss,  nadpriden Kiss, nadterapevtski  (nad)velik pes Kiss, da se ga še jst ne bojim. Amen.
 Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #333 : torek, 02.02.2010 : 15:24:36 »


Mu ni do igre, ali kaj drugega?

Ni mu do igre z nepoznanimi psi, nasploh samci, kakšna samica ga še prepriča, Niki je malo uspelo. Drugače se pa s svojo Tajo zelo rad igra in je neumoren. Malo so pa tudi leta-tečen starček Grin
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #334 : ponedeljek, 08.02.2010 : 22:33:12 »

Tudi pri nas smo se snega preobjedli, predvsem zato, ker ni več prijetno puhast ampak ledeno skorjast Angry In kot tak niti najmanj primeren za bosonoge Undecided

Dežela, kjer ni snega Smiley, kjer je le sonce Smiley Smiley Smiley je klicala po obisku in tako smo jo mahnili na Primorsko.

Jama Vilenica pri Lokvi je najstarejša turistična jama v Evropi, ki je do sredine 19. stoletja slovela kot najlepša, največja in najbolj obiskana jama matičnega Krasa. Turistična sezona se sicer še ni začela, smo pa zato izkoristili mir, tišino... spokojnost Roll Eyes
In si sami samcati, brez ostalih obiskovalcev ogledali ta naravni spomenik.

     





     




Kam me boš pa zdej peljala? Grin

Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #335 : ponedeljek, 08.02.2010 : 22:45:47 »

Hmmm... jo že imam, naslednjo lokacijo za divjanje

Lurška Mati božja



Citat
Na dan 11. februarja leta 1858 naj bi se v skalnati votlini blizu francoskega mesta Lurda štirinajstletni Bernardki Soubirous prikazala Devica Marija...
Vir: http://hisnik.hitri.com/11_02.html


In, kdo bi si mislil, tudi našemu Roxu se je prikazala...







 




     


Poglej, poglej... KONJI... še tja me pelji!!!

Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #336 : ponedeljek, 08.02.2010 : 22:50:38 »

Hehe Grin Roxy je našel raj na zemlji Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #337 : ponedeljek, 08.02.2010 : 22:56:25 »

Nehala bom tale forum brat, ker me totalno zafrustrira - kaj sem edino jaz danes sneg do kolen gazila in ledenemu vetru kljubovala?  Angry Angry Angry

Roxy, samo, da si se ti imel fajn  Wink
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #338 : ponedeljek, 08.02.2010 : 22:57:32 »

Razumem! In sva šla. In to ne navadne Roll Eyes konje, o ne. CESARJEVE! Cheesy

Citat
Kobilarna s preko 425 letno tradicijo v vzreji konj. Ena najstarejših pasem na svetu je nastala prav zaradi slovesa trdnosti in hitrosti konj na Krasu, kar je bilo poznano že iz rimskih časov. Že leta 1580 so za plemenitenje teh kraških konj uvozili iz Španije prve žrebce, znamenite andaluzijske žrebce, kasneje tudi druge. Tako so nastale znamenite originalne linije žrebcev...
Vir: http://www.lipica.org/?vie=cnt&str=51_slo


   







   









Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #339 : ponedeljek, 08.02.2010 : 22:59:18 »

Hihi, mama Roxy, kolk imate vi vedno ene dobre nedeljske izlete Smiley Carsko.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #340 : ponedeljek, 08.02.2010 : 23:01:48 »

Hehe Grin Roxy je našel raj na zemlji Grin

Definitivno Revež je bil čist paf, ker ni vedel katero bi vzel s sabo Grin Samo še teniško igrišče lahko prevzame 1. mesto na njegovi lestvici rajev na zemlji oz. najbolj romantičnih krajev na svetu Grin

Hihi, mama Roxy, kolk imate vi vedno ene dobre nedeljske izlete Smiley Carsko.

Smo bili blizu, a ne? Cheesy
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #341 : ponedeljek, 08.02.2010 : 23:07:19 »

Tja hočem, tam so plemenitneži mojega kova   Roll Eyes Grin







Opa, kaj pa je tukaj?!




POROČNA DVORANA!!! Gremo, gremo, kaj čakaš Cheesy




Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #342 : ponedeljek, 08.02.2010 : 23:09:54 »

Nehala bom tale forum brat, ker me totalno zafrustrira - kaj sem edino jaz danes sneg do kolen gazila in ledenemu vetru kljubovala? Angry Angry Angry

Roxy, samo, da si se ti imel fajn Wink

Baje je to fajn za lepo rit Grin
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #343 : ponedeljek, 08.02.2010 : 23:12:43 »

Aha, aha, kaj je pa za temi vrati?!? Muzej? Še nikoli nisem bil v muzeju, a grem lohk notr, pliiiiiiz Grin




Ampak jez ne bom konj, a je to jasno! Angry Jaz bom kočijaž Roll Eyes

Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #344 : ponedeljek, 08.02.2010 : 23:19:59 »



Brez burje ni šlo Angry Tongue




Še manj pa brez norenja  bravo bravo

   


Srečni nasmešek Azn veselje




Moj sončni lipicanec Kiss




KONČNO nekoliko utrujen od tega prečudovitega dne... Zlati moj kosmatinko Kiss


Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 68   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines