mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:12:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: odpoklic pasjega mladiča
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: odpoklic pasjega mladiča  (Prebrano 14371 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #15 : torek, 25.11.2008 : 21:09:58 »

Hotela sem povedat le, da se je treba ob vsakem mladicu zavedati, da se "izobrazevanje" zacne s prvim prihodom cez vrata in konca z zadnjim odhodom cez vrata, torej od nakupa do smrti.
Tukaj imam še en manjši popravek - izobraževanje se začne že pri vzreditelju in ga mora novi skrbnik samo nadaljevati in izpopolnjevati!

In jaz, kot vzrediteljica bi bila močno užaljena, če bi se lastniki MOJIH mladičev pojavljali tukajle ali pa na kakšnem drugem forumu z vprašanji, na katera MORA znati odgovoriti vzreditelj, pa naj bo to lulanje, kakanje, sedi, prostor, odpoklic.......in seveda nasvet, da je obisk vsaj pasje male šole obvezen!

No ja, pa ne greva na Dunaj Cheesy
Logiran
amin
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #16 : petek, 28.11.2008 : 17:41:53 »

priboljški gor ali dol, ko priteče mačka mimo, lahko tulim in se postavljam na glavo, NE POMAGA NIČ!!!!
Sicer pa pridi sem obvlada kar dobro.
Na mačko sem ga učil in ga še učim tako, da greva k sosedu, ki ima 3 mačke, moj pes je na povodcu -GA DRŽIM 100 NA URO, da ne bi mačku kaj naredil...mačka voha, sta z gobčki 2 cm narazen, nič mu ne naredi, jaz vedno in ves čas ponavljam muca pridna (priden-pridna ve kaj pomeni)...ampak ko maček zašiba (lovski nagon)  zašiba tudi pes.Kaj bi naredil, če bi jo ujel, ne vem, bojim se da bi jo zgrabil.
No kaj pa meni predlagate naj naredim-kako naj ga učim, da bo tudi takrat ko leti za mačko in izključi vse senzorje in zaloputne ušesa in nič ne sliši-vidi pa samo mačko, kaj, kako naj dosežem, da bo prišel takoj nazaj.
Hvala že v naprej za prijazen odgovor !!!!
Logiran
amin
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #17 : ponedeljek, 22.12.2008 : 18:50:16 »

en mesec je že, pa še ni nobenega odgovora, a res nihče nima izkušenj s tem
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #18 : torek, 23.12.2008 : 07:55:33 »

Svetujem ti obisk pasje šole.
Potrudi se, da mu boš ti s svojimi priboljški in/ali igračo bolj zanimiv.
Logiran
aidaprana
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #19 : torek, 06.01.2009 : 15:22:23 »

hvala bogu za iskrene napotke Jane. kot napisano po dolgem in počez  preberi knjigo psi za telebane potem pa akcija klik+priboljšek Smiley nikoli ne bi verjela kakšni podkupljivi vražički so naši kosmatinci če tega ne bi sama prakticirala.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #20 : sreda, 07.01.2009 : 07:46:50 »

Naša se tudi proda za hrano. Premaga strah za hrano. Pride do mene za hrano. Vse za hrano....
Upam, da bo enkrat delala tudi brez hrane Roll Eyes Tongue
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: odpoklic pasjega mladiča
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines