mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 02:16:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 43   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)  (Prebrano 96923 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #15 : ponedeljek, 24.11.2008 : 19:09:12 »

Enkrat smo se sprijateljicami hecale kakšen bi bil, če bi bil človek- takšen porejen Brad Pitt Grin Eh on je moja lepa bunka-ugante kje je pa zdej? Na svojem Comfortu Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #16 : ponedeljek, 24.11.2008 : 19:10:56 »

O Niki ima svojo temo  Cheesy
Zdej ko bo pa slaven in bogat ga pa pridemo pogledat  Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #17 : ponedeljek, 24.11.2008 : 19:13:58 »

Kaj pa če je zdaj on užaljen, ker ga niste prišli prej pogledat, ko se gužval z ostalimi v temi mešanci?  Angry
Heh, pridte s Flipom, da ga premečkam!  Kiss Samo ne bi pa ravno Nika pa Flipa skupaj spuščala-mojmu pasjemu dediju grejo samci na živce. Pa ni bilo vedno tako...eh...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #18 : ponedeljek, 24.11.2008 : 19:15:30 »

Sej bomo gledali samo čez ograjo. Flip je pa itak preveč živ za dedije  Wink
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #19 : ponedeljek, 24.11.2008 : 19:31:47 »

Nik "pada" na Taje  Grin Iz kje pa je Nik? Bi moral še ta tretjo (ali  že četrto, peto) Tajo spoznat  Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #20 : ponedeljek, 24.11.2008 : 19:33:22 »

Nik je pa iz Podutika. Kaj pa Taja (tretja Grin)
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #21 : ponedeljek, 24.11.2008 : 20:18:41 »

Midve sva pa iz Trbovelj Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #22 : ponedeljek, 24.11.2008 : 20:50:01 »

No pa saj Slovenija je majhna, tako, da se bomo enkrat že zmenili pa dobili, če se uspemo uskladiti Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #23 : torek, 25.11.2008 : 15:56:51 »

Uau Nik, lepo te je brat  Smiley se še vrnem v tvojo temo, lepotec  Kiss

zalarjeva, moj Bučko tudi ne mara samcev  sram zato pa toliko bolj obožuje samičke in muce, ter ljudi. Ljudi pa obožuje.  Cheesy
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #24 : torek, 25.11.2008 : 16:27:12 »

Jaaa, ljudi! Sploh moje starosti! Misli, da vsakega pozna in bi se šel mečkat pa lupčke potalat, potem je pa razočaran, ker ga kakšen ignorira. Smiley Mlade punce porajta vse, fante pa predvsem z zabritimi glavami-moj bivši je zabrit, zdajšnji pa tudi in ima oba rad! Tako, da ko že vnaprej vidim, da se nama približuje kak zabrit tip, ga dam na kratko in mu vmes govorim: "ne poznaš ga!", ker postane takle Cheesy.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #25 : sreda, 26.11.2008 : 08:38:15 »

Haha zalarjeva, tole si pa dobro napisala. Si kar predstavljam kakšne zgrožene face, ko vaš velikan čisto naspidiran priskače do koga in se hoče lupčkat. Če tiste face pač niso navajene psov, seveda. Drugače se ga itak razveselijo Cheesy
(Pa itak da ne mislim, da pustiš psa skakat po drugih, to se razume. Samo včasih je kakšno tako bližnje srečanje.).
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #26 : sreda, 26.11.2008 : 08:46:36 »

Meni je pa Bučka dostikrat tako žal, ko greva na sprehod, proti nama se približuje oseba, ki bi jo rad pozdravil (beri povohal, in mogoče celo polizal  Tongue), oseba pa se premakne na drugo stran ceste, da se izogne srečanju.  Undecided On pa sam žalostno naprej...eni se ga bojijo, pa ne vem zakaj, ali zaradi njegove velikosti, (čeprav meni ni prav velik), ali pa zaradi prevladujoče črne barve.  Huh Nimam pojma, zakaj se ga bojijo. Ko pa gredo pa po pločniku otroci  Cheesy to je pa obojestransko veselje. Otroci se ga pa zanimivo prav nič ne bojijo, ampak jim je simpatičen, in vsak otrok v vasi ga pozna po imenu.  Smiley Rad ima ljudi, vse, tudi stare, mlade, bolne, šepave... ta moj Bučko  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #27 : sreda, 26.11.2008 : 10:03:03 »

He he. Jaz bi se sigurno ustavika in sledil bi, KUZAAAA  Grin Vedn sm potacana. Nikoli ne bom pozabila enega Setra,ki me je dobesedno pohodil. Kolegica se je tolk smejala, da se je polulala. Pa sva sle, jaz v tackah, ona pa mokra. Grin
Flipu je sele hudo,ker ne more vseh pozdravit. Danes je za nama hodil cel razred otrok. Bogi revez je bil tako zmeden, ker ga ta vagon otrok ni dosegel. Sem ga gnala domov  Grin
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #28 : sreda, 26.11.2008 : 10:21:24 »

Joj tale Nik je en srčkan in predvsem scrkljan pesjanko. zalarjeva ga je več kot očitno hudo razvadila  Cheesy Grin. Najraje se stisne k tvojim nogam in zahteva Čohanje, v zameno pa dobiš 1001 poljubček.

Je en tak zrel, skuliran pes, Alba revca pa ni našla načina kako ga pridobiti za igro.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #29 : sreda, 26.11.2008 : 11:40:20 »

Joj tale Nik je en srèkan in predvsem scrkljan pesjanko. zalarjeva ga je veè kot oèitno hudo razvadila Cheesy Grin. Najraje se stisne k tvojim nogam in zahteva Èohanje, v zameno pa dobiš 1001 poljubèek.

Je en tak zrel, skuliran pes, Alba revca pa ni našla naèina kako ga pridobiti za igro.
Hehe, sem se prav zasmejala, ko se ti je naslonil na noge in si se mogla prestopit, ker je bila sila malo večja! Grin Si komentirala: uuu, hehe! Cheesy Ja, scrkljan je u nulo! So ga v bližnjem lokalu (ki se je na mojo žalost zaprl), vsi poznali in premečkali, tako, da sem imela mir takrat  Cool
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 43   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines