mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 14:09:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)  (Prebrano 97055 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #630 : sreda, 11.08.2010 : 08:04:57 »

Hvala vsem! Nisem si mislila, da je človeško telo sposobno ustvariti toliko solza! Nič nisem spala, samo o njemu razmišljala in jokala  Cry Cry Cry Šok je, da je odšel tako iznenada. Moj srček, doma je tako bedno zdaj, ko tebe ni! Kdo bo zdaj prišel in tono dlak pustil na meni, samo da gre mimo?
Vsi jokamo za tabo, prijatelji in družinski člani, očetu je tudi tako hudo, da ne gre v službo  Cry









Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #631 : sreda, 11.08.2010 : 08:11:16 »

Ojoj, Petra, pa neeee  Cry Cry Cry pa jaz ne morem verjet, ne morem. Kakšen dan...kašno leto, jaz ne morem dojet tega, mene bo pobralo.  Cry Cry Cry Niki, ne morem verjet, da te ni več, nikakor.  Kiss

Petra, moje iskreno sožalje. Meni je tako hudo...drži se.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #632 : nedelja, 12.09.2010 : 13:01:43 »

10.9. je bil en mesec odkar te ni več...še vedno boli, da se zjočem tudi na avtobusu na poti v službo. V službi je bolje, saj moram misliti na druge stvari, na poti domov je še vedno hudo, a doma me čaka ena kepica, ki hrepeni po pozornosti in mi je lažje. Ko ni bilo tebe in še ne Aste, je bilo za umret. Sem mislila, da bom šla s teboj. Tako na hitro si šel, da se nisem uspela poslovit. Se pa zavedam, da si šel na najlepši možni način-med spanjem ob naši babici na mestu, kjer si najraje ležal Kiss Zavedam se, da si imel lepo življenje, večkrat sem si rekla- če bi lahko, bi bila moj pes! Bil si ljubljen iz vseh strani, poleg družine, so te imeli radi vsi sosedje in vsi naši prijatelji. Tudi ti si imel rad njih. Ko sem imela kak žur doma in povebila prijatelje, si hodil od enega do drugega na čohanje in vsi so te radi pomečkali. Kaj pa zdaj? Bo to počela Asta? Bomo videli, upam, da. Vsi mi govorijo: takega psa ne boš več imela! Sem res imela tako neznansko srečo, da pri vseh psih, ki čakajo na nove domove ni nobenega vsaj približno podobenga? Ne verjamem in nočem verjet. Vem, da bo drugačen, ti si bil edinstven in vem, da bom imela nekoga zelo zelo rada. Rada imam Asto pa je precej drugačna-je trmasta in precej razmisli preden kaj naredi. Ti si zame delal z veseljem, z žarom v očeh, brez razmišljanja. Vem, da bom spet imela enega NO mixa, ker so krasni krasni psi, ki jih je žal čisto preveč po zavetiščih. Pogrešam te lepi moj, brez tebe mi je hudo! Izgubiti tebe je bilo izgubiti najboljšega prijatelja, zaveznika, zaščitnika, skratka izgubiti najboljše kar se mi je v življenju zgodilo. Dan, ko sem končno, po letih teženja, dobila tebe, mi je spremenil svet. Prehodila sva vse možno, se igrala, božala, lupčkala ali pa samo mirno en ob drugem bila na pijači, kjer sem jaz pila kavo in sok, ti pa si stražil. Bil si krasen pes, tako karakterno kot vizualno in vesela sem, da sem imala možnost s tabo preživeti čudovitih 12 let in 3 mesece. Srček naj ti bo lepo na drugi strani mavrice! komaj pa čakam, da bom spet lahko imela čisto svojega psa! Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #633 : nedelja, 12.09.2010 : 13:51:39 »

Zalarjeva, ko sem za prijateljico iskala informacije o erlihiji in ji takrat sprintala ogromen kup strani iz tiste teme, me je branje o tvojem Niku tako prevzelo, da sem vaju šla poiskat še po drugih temah. In vaju našla tukaj. Takrat je bila prijateljica čisto sesuta zaradi diagnoze pri svoji psički, jaz pa sem ji potem poročala, kako dobro gre vama, kljub Nikovim letom ... In to ji je povrnilo nekaj optimizma. Nik se je tudi njej vsedel v srce. Sredi avgusta mi je na morje sporočila, kako je srečna, da so krvni izvidi njene kosmatinke super in obe sva v telefon šmrkali od veselja.
Da tvojega Nika ni več, sem pogruntala šele zadnjič, ko sem spet odprla vajino temo, ker sem videla v tvojem avatarju psičko, pa sem mislila, da bom naletela na same vesele novice - da je Nik dobil "sestrico", da skupaj divjata ...

 Cry malo pozno je, vem, a vseeno bi ti rada izrazila sožalje. Rada bi, da veš, da je zgodba tvojega Nika pomagala eni strti duši, ki jo imam neizmerno rada, da je hodila spat malo bolj pomirjena ...
Sama si neizmerno želim enega pasjega družabnika, pa zaenkrat v to še ne znam prepričati tudi moža ... počasi, upam, da bo ratalo tudi meni Wink Do takrat bom z veseljem brala teme o srečnih zverinicah v toplih domovih - nekateri so zame tako "živo" opisani, da se mi zdi, da jih že kar poznam. Poleg Moonbeaninega Rokija in Flipa, Brankinega Bučka, "samoyedkine" Nale, princeske Neli in Maja, E.T. in še mnogih dtugih, je bil "moj znanec" tudi tvoj Nik  Kiss Kiss.

Nik, pazi na tvojo "sestrico" tu dol in potolaži svojo Petro, kadar ji bo hudo!

PS: Petra, boš tudi malčici Asti odprla kakšno temo? Jaz bi tako rada izvedela kaj o njej ... pa ne zameri zaradi radovednosti.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #634 : nedelja, 12.09.2010 : 14:01:44 »

Hvala ti za lepe besede Kiss Kaj je Nika ubila nevem, nisem ga dala na obdukcijo, a mislimo, da ga je enostavno zadela kap. Ko smo njegovo truplo peljali na veterinarsko fakulteto, sem vprašala, če je to lahko posledica erlihije, saj je 1 mesec pred smrtjo končal terapijo z antibiotiki in mi je rekla, da ne. Torej ga verjetno ni ubila erlihija, on je bil do zadnjega živahen, prijazn in nasploh krasen pes in vesela sem dejstva, da ga nisem videla trpeti. In poleg tega, da nisem rabila biti jaz tista, ki odloči kdaj je čas za evtanazijo. Še v tem pogledu je bil najbolj moj, ko je mirno odšel-prikrajšal mi je vse te muke, ki bi jih doživljala ob gledanju trpljenja in mu seveda pomagala na vse možne načine, a se zavedam, da prav zelo dolgo ne bi več živel. in da mi je prikrajšal še to odločitev glede časa evtanazije, sem nevemkomu hvaležna. Verjetno bi se spraševala, a sem naredila vse kar sem lahko preden bi ga dala uspavat. Tko pa je šel mirno srček moj najljubši! Kiss

Asta ima že svojo temo-pod pasme veliki švicarski planšarski pes Wink
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #635 : nedelja, 12.09.2010 : 14:18:10 »

Petra, čisto takega kot Nika verjetno ne bo več... In čisto take kot Lesi tudi ne... Kot si napisala je vsak po svoje poseben... Mene je tudi kar zvilo, ko sem Neli pripeljala domov. Včasih jo nehote primerjam z Lesi in takrat zaboli... Ampak je vsak dan bolje. Bolj ko jo spoznavam, bolje je. Pridejo trenutki, ko je res hudo, ko je neznosno, ampak resnično poskušam kljub vsemu uživati ob tem, kar je tu in zdaj. Vem, kako težko je, ampak vem, da bo bolje. Tebi in meni in še komu... Nekoč.

Niki je v tebi pustil neizbrisen pečat in lahko si res vesela, da je bil tako krasen pes. In pospremil te je od otroštva do odraslosti, kot mene Lesi. Nikoli ne bo več enako, a bo lahko vseeno lepo. Čas je, da počasi obrneva nov list v svojem življenju. Niki pa bo itak vedno s tabo, ker je del tebe. Je težko in verjetno še dolgo bo, a druge poti ni.

S tabo si želim, da bi imela kmalu spet čisto svojega psa! Močno držim pesti, da se bo to prav kmalu zgodilo in bo Niki iz druge strani mavrice spet zagledal iskrice v tvojih očeh! Drži se.

 Kiss Nikiju, tebi in mali Asti.

Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #636 : nedelja, 12.09.2010 : 14:47:39 »

Hvala Maja Kiss Sem prav vesela, ko gledam tvojo temo kako se imata z Neli lepo. Tudi midve z Asto se imava lepo,a  vseeno to ni moj pes...
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #637 : nedelja, 12.09.2010 : 14:51:01 »

Vem, kaj misliš... Ampak tudi ti boš dočakala čisto svojega kosmatega družabnika. Kako bom vesela, ko se bo zgodilo... Cheesy
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #638 : nedelja, 12.09.2010 : 14:57:01 »

Kakšne pol leta me loči od tega...pa saj gre hitro Wink
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #639 : nedelja, 12.09.2010 : 15:01:41 »

O ja, hitro gre! Smiley Ampak nikoli ne veš, mogoče se pa vse že prej postavi na svoje mesto in se bo zgodilo že prej... Jaz si tudi nisem mislila, da bom tako kmalu postala spet ponosna lastnica psa... Pa se je življenje malo zasukalo, en kup stvari se je poklopilo in evo... imam Neli. Cheesy Hja, življenje je nepredvidljivo in zna včasih prav prijetno presenetiti. Tako da... nikoli ne veš... Pol leta se pa itak res tako hitro obrne. Wink
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines