mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 18:45:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Felix Toby piše dnevnik  (Prebrano 74686 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #285 : petek, 09.07.2010 : 17:14:48 »

Petra, zakaj pa s silimarinom ne zacnete kar takoj? Mislim, zakaj cakat, ce zacne jest. Ker ce so jetra v slabem stanju (iz takega ali drugacnega razloga), ne je od tega. In silimarin (ali pa laktuloza=portalak/prorektal) deluje ravno kot zascita jeter, oz. kot njihova podpora.
Skratka, jaz mislim, da bi ga bilo fino cimprej dat na silimarin.
Kar se tice jescnosti ... ce sam ne poje dovolj, ga moras dohranjevati (brizga+razmoceni briketi/konzerve).
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #286 : petek, 09.07.2010 : 17:17:00 »

Petra, zakaj pa s silimarinom ne zacnete kar takoj? Mislim, zakaj cakat, ce zacne jest. Ker ce so jetra v slabem stanju (iz takega ali drugacnega razloga), ne je od tega. In silimarin (ali pa laktuloza=portalak/prorektal) deluje ravno kot zascita jeter, oz. kot njihova podpora.
Skratka, jaz mislim, da bi ga bilo fino cimprej dat na silimarin.
Kar se tice jescnosti ... ce sam ne poje dovolj, ga moras dohranjevati (brizga+razmoceni briketi/konzerve).

Portalak dobiva že kakšnih 10 dni, 2x na dan. Silimarin (pravi dr. Knezova) pa zna apetit spet zaštopat.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #287 : četrtek, 28.04.2011 : 16:43:09 »

Ojla, prjatli.
Mojo so tukaj ful prizadeli, jo še zdaj boli srce, ko se spomni na vse neosnovane žaljivke, pravi, pa da vam ne bo nič več poročala.  Undecided Ampak jaz vam pa vseeno lahko povem, da sem zdaj zdrav in mi je na splošno fino. Vmes sem sicer imel še "kamnolom v mehurju", so rekli dohtarji, ampak to zame pomeni samo to, da zdaj čisto posebej dobivam boljše briketke kot ostali (kar je edino fer in pravično, ITAK). Zdaj smo štirje, ampak ta najmlajši je čisto kosmat in popolnoma preveč otročji zame... Se mu skrivam in skrivam, pa se mi hodi žogat pred faco med počitkom, pa k meni se hodi stiskat, čeprav ga ignoriram...  butnglavc
Dokazi:



Lp, pa mogoče se še kaj javim, če se mi bo lih dalo...  Cool Moja itak pravi, da sem smotan, ker nam kupuje in dela igrače, ki jih jaz potem ignoriram... Ja, no, že ne kupi ali ne naredi nič zanimivega, kaj naj...  butnglavc



Jaz sem tisti edini pametni zadaj na postelji, ki ne vleče butastih priboljškov iz butastih rolic od WC papirja. Saj je očitno, ne?  Cool

Radvasmam,

vaš Toby
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #288 : četrtek, 28.04.2011 : 17:27:45 »

Srčkani ste vsi štirje, zelo luškana druščina... Kiss Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #289 : četrtek, 28.04.2011 : 18:58:00 »

Tobi, ti se nam kr javi, kter dostojen maček je še ljudi poslušal Wink.
Aja, čestitke za novega kolega, boš vidu, počasi ti zna celo všeč ratat!
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #290 : sreda, 25.05.2011 : 18:38:50 »

Tokrat se javljam s slabšimi novicami... Nekje v popolnoma cat proof sobi, v nedeljo zvečer, sem si uspel grdo polomot zadnjo tačko.  Undecided Za tiste z malce znanja anatomije: fibula je bila zlomljena in premaknjena, tibia pa vržena iz sklepa. Vse vezi grdo potrgane, ortoped jih še zašiti ni mogel prav. Po komplicirani operaciji včeraj mi je šla obveza tako na živce, da sem jo ob 6h zjutraj snel... Ob 8h, ko se je klinika odprla, je bil sklep spet čisto bljak (strokovni izraz, seveda).  Undecided Pa čeprav me je moja strpala v transporter takoj, ko sem snel obvezo in upala, da bom tam dal mir.  Shocked

No, kazen je bila huda... Še ena operacija, nova obveza, pa še en plastičen luster okrog ušes. Eh, kaj češ...  Undecided So me vsaj veseli, ko domov pridem.



No, to je to. Takle mamo, upam, da je vaša karma prijaznejša.  Kiss


LP, vaš Toby
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #291 : sreda, 25.05.2011 : 20:28:13 »

Eh, Toby...pocajtaj se čimprej!  Kiss Pa da ne boš danes ponoči še lustra snel, madonca.  Shocked
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #292 : sreda, 25.05.2011 : 21:39:46 »

ojej, ubogi lepi mucek  Kiss držimo pesti in tačke za čimprejšnje okrevanje  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #293 : sreda, 25.05.2011 : 22:00:19 »

Eh ja, lump, zdej pa imaš. Priden bodi, da boš kmalu spet kot je treba!
A lahko še tandem pes-sine komentiram - bolj ju gledam, bolj se mi zdi, da skoz tičita skup, ker si postajata že en miceno podobna Wink.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #294 : sreda, 25.05.2011 : 22:52:35 »

Ajoj, Toby, tole pa res ni ok Sad
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #295 : sreda, 25.05.2011 : 23:42:21 »

JOooj, Toby, bomo držali pesti, da bo zdaj kooooončno šlo na boljše Kiss
Mišek mali, a nimaš ti že kar hude kartoteke, če se prav spomnim (bošček si bil že lani zaradi ledvičk, ane). A veš kaj, strici veterinarji morajo tudi malo počivat Wink Zdaj bo pa zadosti teh bolezni, a ne Smiley Drži se Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #296 : četrtek, 26.05.2011 : 05:55:26 »

Pepsi, seveda ga je snel, enkrat med tretjo in šesto zjutraj.  jezen Ampak obveza je na srečo ostala tam, kjer mora bit, tako da naj se kar z lustrom ukvarja, vsaj ne misli nanjo.  Cool
FŽ, midva s Timijem sva bila na enem pikniku okronana kot najbolj podoben pes in lastnik, mali je pa moj sine. Ni druge, kot da sta si podobna...   Evil

Ja, mamaF, lani smo imeli ene 3 mesece boja za življenje zaradi jeter, smo to ravno pocajtali, ko je začel krvavo lulat (kamni v mehurju), zdaj sem ga pa po pol leta končno dala dol s stroge diete, pa tole. Pa še mikrosporijo je tudi prebolel, ko je bil najden (6 tednov obsojen na kletko, tokrat "samo" 3, če bo vse po sreči). Pa še 3 leta nima.  Lips Sealed Jaz tudi upam, da je zdaj dal skozi dovolj za celo življenje in nas zdaj čaka 15+ mirnih in zdravih let...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #297 : četrtek, 26.05.2011 : 07:35:50 »

Toby, ne ga srat, kazni so potem hude, ampak očitno še premalo vzgojne, pocajtaj se čim prej Kiss.
Tandem sine-pes je pa čist za prelubčkat Cheesy Kiss ljubezen
Kolk je mali zrasel, cukr blondni Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #298 : četrtek, 26.05.2011 : 08:32:23 »

Toby, srček, ne verjet tistemu reku, da imate mačke 9 življenj in pazi nase Kiss ... in na Tvoje ljubeče "cimre".
Vixen, od srca ti želim, da bi zdaj šlo samo ba boljše Kiss
Tamalček je pa en tak zlatko, da prav ne moreš, da mu ne bi pošiljal  ljubezen Kiss preko ekrana! Vas gledam na FB - tiste srečne okice, kadar se sprehaja z Mel, pa ko je s kobilico - čisti kiiiiiiiič Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #299 : četrtek, 26.05.2011 : 10:21:55 »

Toby, hitro okrevat, da boš lahko ponovno divjal, kot se za mačka spodobi Kiss (zdaj vsaj imam odgovor na moje dileme, če se maček med divjanjem v stanovanju lahko poškoduje sram - samo čakam, kdaj bo Sinijevo divjanje obrodilo kakšne zoprne sledove, mački blentavi zlati  butnglavc )
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines