mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 00:48:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: 1 ... 202 203 204 205 206 [207] 208 209 210 211 212 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 498608 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3090 : ponedeljek, 02.02.2015 : 13:22:52 »

HEHE, FŽ, ti si pa čarovnica..... taveliko smo pred nekaj meseci postrigli na tokle:



.... zdaj pa jo držimo v ilegali Cool, da se ji dlaka vsal malo zaraste in bo spet na ogled. Tongue. Saj je že kar dobro odlakana, kot en medvedek je zdaj ampak jo je treba dejansko vsak dal celo razčesat. Če ne bo šlo, bo šla pa vsako leto malo k frizerju. Cool

Tko. sram
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #3091 : ponedeljek, 02.02.2015 : 13:34:45 »

Hahaha, sem nekako slutila nekaj podobnega očitno  Cool!
Se opravičujem, ampak hudo težko je zadržat smeh - zelo je lepa, škoda le, da ji niste pustili na tačkah unih okroglih žogic, ki jih nosijo razstavni kodri, bi se prav ujelo s kapico na glavi Grin! Prada, ne se sekirat, sam da po duši ostajaš ista, hehe.

Drugače pa dlako le spravljaj, leta hitro tečejo in potreba po volnenih izdelkih se z njimi povečuje Tongue. Tudi tule na netu bi prav gotovo kdo kupil kak Prada volnen ledvični pas, muf za tople roke ali copate iz najredkejše volne! (btw. ene živalovarstvene strani baje ponujajo mačje kape ipd., pletejo prostovoljke za dober namen Smiley) .)
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3092 : ponedeljek, 02.02.2015 : 13:46:05 »

 

Vidim, da je Prada v nizkem startu, da vam pobegne nazaj na Hribcek, ker tole je pa tu mac zanjo.  Grin Saj je pol manjsa brez dlake, reva uboga.  Cry

C'belca, saj bo, bodo cesali, cesali, cesali, pa te bo spet krasila ogromna plast kozuha.  Wink

Miniaturce so pa  ljubezen ljubezen
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3093 : ponedeljek, 02.02.2015 : 13:56:14 »

Se opravičujem, ampak hudo težko je zadržat smeh - zelo je lepa, škoda le, da ji niste pustili na tačkah unih okroglih žogic, ki jih nosijo razstavni kodri, bi se prav ujelo s kapico na glavi Grin!

No, tudi tlele nisi dosti falila..... k frizerju sem jo poslala skupaj s Tovarišem, jaz pa se ostala doma..... nisem hotla biti una packa, ki zvleče otroka za vsako ceno strižt, pol se pa otrok že iz bajte ne upa. No in sta šla....meni je bilo v štartu jasno, kakšna bo prišla nazaj, Tovarišu pa po moje malo manj. Ker imam "veze" tudi pri frizerju, sem bila že med samim postopkom obveščena, da je zadeva resna, he he, tako da je potem domov prišla taka, kot sem pričakovala. Je bil pa menda med striženjem/britjem en dramatičen moment, ko je bila pobrita samo zadnji del - do prsnega koša.... je bila menda videti kot lev.... ko sta se Tovariš in frizerka začela spraševat, če mi jo tako domov pošljeta, če bom kaj manj jezna. Grin Grin

Saj je lušna tut zdaj..... smo pri sosedih takoj pridobili na veljavi, saj so mislili, da imamo kangala doma. Roll Eyes
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #3094 : ponedeljek, 02.02.2015 : 13:58:08 »

Haha, kangal, tista z levom pa tudi sploh ne bi bla slaba. Nikol vam ni dolgčas Smiley.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #3095 : ponedeljek, 02.02.2015 : 16:28:04 »

Jezus ... Kaj ste nardili iz nasega otroka ... 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3096 : ponedeljek, 02.02.2015 : 16:57:04 »

Ajooooooj, kolk dobre pasme kuŠkov imate vi, Guspa Cheesy

AziloTeriJerje lastne vzreje pa še Leva za povrh! bravo

Ni čudno, da vam sosedje zavidajo Wink

Prada, ti si težka frajerka, da vse tole preživiš, carica Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #3097 : ponedeljek, 02.02.2015 : 17:03:02 »

Jao, to pa zagotovo ni Čbelca.  Angry
Lubiboh  Shocked Shocked, to je ziher kakšen doga mix, tosa, lohk bi bil tut kangal, ja.
Zdej mi je pa jasno zakaj te je bilo treba tolk časa fehtat samo za eno pici-mici slikco...
 Grin Grin
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #3098 : ponedeljek, 02.02.2015 : 17:37:59 »

Bogi, boogi, boooooooogi  pasji Otrok Angry Angry Angry trmoglavka

Repeeeek ljubezen
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #3099 : ponedeljek, 02.02.2015 : 18:07:32 »

Bogi, boogi, boooooooogi  pasji Otrok Angry Angry Angry trmoglavka

Ne samo da ste jo na balin postrigli, še pomanjšali ste jo  trmoglavka trmoglavka
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #3100 : ponedeljek, 02.02.2015 : 19:19:59 »

    Uboga Čebelca, kiro depresivno faco ima na tej fotki Grin.

Ostali kuŠki so pa prelepi s svojimi ščetinami in brkljiKiss Smiley.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3101 : ponedeljek, 02.02.2015 : 19:37:54 »

Jaz bom pa kot zaprisežena nasprotnica striženja rajš kr tiho!  Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3102 : ponedeljek, 02.02.2015 : 20:27:15 »

Jaz bom pa kot zaprisežena nasprotnica striženja rajš kr tiho!  Cool

Saj to sem absolutno tudi jaz! Ampak ko je vse skupaj ušlo nadzoru in je dlaka postajala kljub velikemu Tovarišovemu trudu pri česanju nerešljivo zvozlana in sprijeta, potem je bila tole edina pametna rešitev - skoraj na nulo, potem pa vsak dan, pa taprave glavnike nabavit. Tudi meni se zdi smrten greh imeti kosmatega psa pobritega ampak če je dlaka zvozlana, potem pa pač ne, a ne.... Po drugi strani pa je takšnega psa strašno nobl vzdrževat - prej je suha, ko jo brišeš, ne prinese noter nekaj litrov vode po vsakem dežju, sneg se je ne prime prav nikjer.... ampak vseeno - upam, da bomo z rednim česanjem lahko vzrževali njeno krasno in bujno dlako.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #3103 : ponedeljek, 02.02.2015 : 20:37:27 »

Saj to sem absolutno tudi jaz! Ampak ko je vse skupaj ušlo nadzoru in je dlaka postajala kljub velikemu Tovarišovemu trudu pri česanju nerešljivo zvozlana in sprijeta, potem je bila tole edina pametna rešitev - skoraj na nulo, potem pa vsak dan, pa taprave glavnike nabavit. Tudi meni se zdi smrten greh imeti kosmatega psa pobritega ampak če je dlaka zvozlana, potem pa pač ne, a ne.... Po drugi strani pa je takšnega psa strašno nobl vzdrževat - prej je suha, ko jo brišeš, ne prinese noter nekaj litrov vode po vsakem dežju, sneg se je ne prime prav nikjer.... ampak vseeno - upam, da bomo z rednim česanjem lahko vzrževali njeno krasno in bujno dlako.

Xena si ji poskušala dodajati konopljine sekance v hrano, je super za dlako, kožo in še za kup drugih stvari. Marši je s tem povsem odpravil prhljaj, Belli se dlaka ni več fecljala okoli uhljev, da o Apiju ne govorim, ima super kakovostno dlako, ki se minimalno feclja, češem ga enkrat na teden, pa še to samo osnovo, tam kje se dlaka najpogosteje feclja  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3104 : ponedeljek, 02.02.2015 : 21:05:43 »

AnaJ, nisem, tega niti ne poznam. Kje pa se nabavi? Je primerno za vse psem tudi tiste, ki so občutljivejši pri prehrani? Pa hvala za nasvet! Afro
Logiran
Strani: 1 ... 202 203 204 205 206 [207] 208 209 210 211 212 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines