mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 23:19:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lepotička Sisi, nora Notti in gospod Žiži
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lepotička Sisi, nora Notti in gospod Žiži  (Prebrano 129811 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #135 : nedelja, 01.02.2009 : 21:29:27 »

Tele fotke so pa direkt za na steno. Fletni so, eden bolj kot drugi  Cheesy
One big happy family  Grin

Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #136 : nedelja, 01.02.2009 : 21:29:48 »

Pola ima tudi to, najhuje je ob kakih večjih naporih, zadnjič enkrat je ponoči trajalo ene 15 min, da se je umirila. Sem bila že čisto panična, tud jest sem takoj Polono klicala Tongue.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #137 : ponedeljek, 02.02.2009 : 15:53:54 »

Mi tudi to poznamo, me je hvalabogu veterinarka takrat pomirila, ko sem jo panična klicala, da moja psica čudno diha, oziroma ima nek astmatični napad in če lahko kar takoj pridemo Roll Eyes.

Verjamem, da še komu prav pride. Se je pa Ave enkrat tudi sredi noči zgodil tale "napad". No zdaj sem še malo bolj pomirjena, da res ni nič hudega.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #138 : ponedeljek, 02.02.2009 : 16:19:14 »

Glu je tudi nekajkrat tole naredila, ampak samo samo nekajkrat in je vedno nehala preden mi je ratal paniko zagnat Wink Ampak hvala, zdej ziher vem, da jo ni treba Grin
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #139 : ponedeljek, 02.02.2009 : 21:12:29 »

To je reverse sneezing Shocked... meni je pa veterinar pri prejšnji psici rekel, da ne ve kaj bi to lahko bilo, da naj ji dam raje gor oprsnico, kot pa ovratnico Shocked... mislim Roll Eyes.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #140 : ponedeljek, 02.02.2009 : 21:45:46 »

To je reverse sneezing Shocked... meni je pa veterinar pri prejšnji psici rekel, da ne ve kaj bi to lahko bilo, da naj ji dam raje gor oprsnico, kot pa ovratnico Shocked... mislim Roll Eyes.

Meni pa pri moji prejšnji, da je morda nekaj z glistami povezano  Shocked Shocked
In smo se potem pridno filali s pratelom...
Dejte no, veterinarji, priklopte se sem pa tja na Horjulski forum, je ful izobraževalen! Wink
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #141 : torek, 03.02.2009 : 15:40:56 »

Mislim, da je šlo nekaj narobe pri komunikaciji...

Namesto da bi Sisi spala tule...


...so se gospodična očitno odločili za kompenzacijo (kletka - ja, ampak njena visokost izbira, kje točno - v/na/pod...)  Grin:

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #142 : torek, 03.02.2009 : 17:03:44 »

No, samo da ste razjasnili, čemu je kletka namenjena Grin Grin Grin
V, Na ali Pod... nema veze Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #143 : torek, 03.02.2009 : 17:14:13 »

Ja frigga, NADzor lahko izvajaš le, če si NAD situacijo, a ne?  Wink Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #144 : torek, 03.02.2009 : 17:49:36 »

Ja frigga, NADzor lahko izvajaš le, če si NAD situacijo, a ne? Wink Cheesy
Grin  Grin  Grin
ej Cats, ti ga pa pihneš - ampak če dobr pomislem - ja sej maš čist prou!  Cheesy
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #145 : torek, 03.02.2009 : 18:05:56 »

Mah vi ne razumete, da je bolj zabavno spati na pogradu, kot pa na navadni postelji..  Roll Eyes


  Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #146 : torek, 03.02.2009 : 19:24:35 »

Jao, Sisko, kaj si modelka! Grin Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #147 : sreda, 04.02.2009 : 09:19:36 »

 Cheesy Grin Grin

Faca!

Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #148 : četrtek, 05.02.2009 : 15:09:58 »

Tole je zgodbica o mali ljubki Notti...

Vsak dan bolj se mi dozdeva, da tistega oktobrskega večera nisem ujela mlade mucke, ampak enega pravega hudiča (Se kdo spomni zadnjega prizora iz filma Fallen?). Na začetku je bilo tole mačje bitje videti kot nekaj najslajšega, najprijaznejšega in najbolj crkljivega sploh. Pa so dnevi in tedni minevali in mali vragec je iz dneva v dan vse bolj kazal svojo pravo naravo. Počasi je ugotovila, da noč pa res ni za spanje in začele so se dirke po stanovanju... Na začetku je po kakšni uri omagala in zaspala (pa mi vsi tudi). Nato se je nočnemu norenju (ki se je iz tedna v teden podaljševalo) sledilo zaljubljanje v kozarce, sploh če je bilo v njih kaj vode. Pa je sredi noči počilo enkrat in smo pospravili. Pa je čez en teden, ko so popoldne vsi počivali, počilo še enkrat – tokrat smo pospravili in sklenili, da kadar smo žejni, na hitro spijemo in kozarec pospravimo. Nato se je naša mala Notti odločila zaljubiti v gobico za pomivanje posode – o, ja, divja ljubezen je bila to, sploh ko sem zjutraj našla gobico razcefrano na 1500 koščkov. Ker se spodobi vsake toliko časa zamenjati partnerja je navadni gobici sledila tista žičnata – kakšne orgije so morale biti to, ko sem našla žico razvlečeno po vsej kuhinji. Potem se je odločila, da napove vojno tistemu gladkemu, po tiskanju dišečemu papirju, iz katerega so sestavljene revije. Ker ji to ni bilo dovolj, je bilo treba obdelati še vsak kolutek wc-papirja, ki je bil v njenem vidnem polju.
Pa šok sredi noči, ko zaslišiš, da se tresejo žaluzije, in pomisliš na kaj hudega. In vstaneš, odideš v dnevno sobo pogledat, kaj za vraga se dogaja, ter zagledaš Notti, kako visi sredi okna, obešena na žaluzije.
Rož nimamo več. Nenadoma je bilo več zemlje na okenski polici kot v tegeljnih. Dokončno sem se poslovila od njih, ko je poskušala skočiti na najvišjo polico v hodniku, a ji ni uspelo, in se je ujela na bingljajočo vejo. S tegeljnom vred je vse padlo po tleh in v hodniku je bilo kot na kakšni neobdelani njivi.
Njene prehranjevalne navade so tudi razred zase. Surova govedina ali piščanček nista za pojest, ampak je treba vse razcefrat na mikrokoščke in razvleči po vsem stanovanju. Podobno velja za brikete, le da ti krasijo izključno kopalnico.
Kuham že dolgo ne več v miru. Vse sestavine je treba pripraviti zelo zelo hitro in čim prej zmetati v posode, sicer imam hitro na tleh sadni, zelenjavni ali mesni mix. Tudi vročih posod se ne brani. Enkrat se je opekla in tako zacvilila, da sem mislila, da ji manjka pol jezika. Pa se je samo malo stresla in čez 20 sekund spet poskušala, kakšen okus ima vrela voda. To, da jo desetkrat premaknem s pulta, zavpijem nanjo ali s prstom mahnem po gobčku, je ne ustavi, da ne bi poskušala še enajstič. Če jo zaprem v kopalnico, se dere kot zmešana in zaletava vrata, da imam včasih občutek, da jih bo snela s pantov.
Ko pride čas za spanje, počaka 10 minut, da sem napol že v sanjah, nato pa skoči na posteljo in se začne boriti z mojimi lasmi. Ko jo poskušam odstraniti in zraven potiho cvilim od bolečine (da ne bi zbudila preostalih sostanovalcev), ker so lasje postali ena zapletena gmota in cukajo, da je joj, napade mojo roko, grize, vleče prstane s prstov in podobno. Zjutraj je podobno, le da takrat čaka pri mojih nogah, in ko dvignem glavo, vzame zalet in napade iz zasede.
Da je še majhna in da ji določena višina še vedno lahko predstavlja oviro, je ne gane kaj dosti. Zato se pogosto zgodi, da se namesto z doskokom prizor konča s treskom ob steno in pristankom nazaj na tla.
Ne boste verjeli, ampak približno dvakrat na dan pride do mene in mi pokloni en ali dva buca. Ko jo hočem pobožati, že oddrvi novim dogodivščinam naproti.
Ja, to je naša mala Notti... in zaradi tistih dveh bucev na dan jo imam tako rada, da si mislite ne morete. Kiss


Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #149 : četrtek, 05.02.2009 : 15:17:17 »

Jaz bom rekla samo HE HE.... Smiley Roll Eyes.

Ful luštna zgodbica o levitvi iz angelčka v hudička. Kiss

Katarina
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lepotička Sisi, nora Notti in gospod Žiži
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines