mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 05:32:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Uresničene sanje - INDY
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: Uresničene sanje - INDY  (Prebrano 52706 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #15 : petek, 02.01.2009 : 18:51:28 »

Hvala vsem za čestitke, še vedno pa skoraj ne dojemam, saj štirih psov NIKOLI nisem načrtovala. Sedaj kar je, je  in upam, da se ne bom tako navadila in navdušila, da brez minimum štirih več ne bom zmogla   

To se pa spomnim iz ene teme, da so trije psi maksimun Wink
Zdaj pa 4! Vau Cheesy
Uživajte! Kiss Pa slikceee kdaj pa kdaj dodaj Cheesy
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #16 : petek, 02.01.2009 : 19:10:21 »

A tole ni ta?  http://www.podarimo.si/22398-psicko-pasme--irskega-volcjega-hrta-podarim Saj vem, da leta ne grejo skupaj pa vendar...ssta se ob istem času 2 rodovniški oddajali? Pa ta iz Bolhe je tudi že oddana. Čudi me le, ker teh psov ni veliko v Sloveniji-sploh pa da sta se istočasno oddajali 2 rodovniški???
No kakorkoli-uživajta! Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #17 : petek, 02.01.2009 : 19:46:33 »

srečno vsem skupaj! Smiley Kiss
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #18 : petek, 02.01.2009 : 21:31:18 »

Krasna hrtica je ... Cheesy Cheesy Cheesy

Tudi mi vam želimo veliko srečnih trenutkov skupaj z njo ... Smiley

Zakaj so jo pa sploh oddali?  ::)To vprašanje me vedno daje ob takšnih dejanjih kot so oddaja psa, ki si ga imel prej XX let ... Undecided
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #19 : petek, 02.01.2009 : 21:33:20 »

Hja, Podencica ... Wink

Indy se je življenjska pot s svojim najboljšim prijateljem, zaveznikom, skrbnikom zaradi tragične nesreče prezgodaj končala Cry Cry Cry

Logiran

Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #20 : petek, 02.01.2009 : 21:39:57 »

ups Jana ...spregledano ... sram

V takšnih trenutkih sem najbolj srečna, ko lahko vidim in preberem, da je pes dobil ljubeč in topel dom po takšni tragični nesreči ...dom, ki si ga zasluži vsak pes ... Kiss
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #21 : petek, 02.01.2009 : 21:49:14 »

zalarjeva, za bolho nič ne vem... Huh je pa čisto možno, da gre zanjo.

Podencia, psička je v prometni nesreči izgubila svojega edinega človeka Cry
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #22 : petek, 02.01.2009 : 21:54:12 »

Teja, kako je psička sprejela izgubo?

To mora biti zelo grozna izkušnja za psa  Cry...Sicer karakterja irskega volčjega hrta ne poznam, ampak drugače je znano, da se hrti  bolestno navežejo na svoje lastnike (no, saj se vsak pes) ...ampak hrt je takšna "mimoza" med psi.
Poznamo to, saj imamo dve španski hrtici doma ...so kot naše sence Wink

res me zanima kako je vaša psička sprejela to grozno izgubo ... Sad
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #23 : petek, 02.01.2009 : 23:03:39 »

Teja, kako je psička sprejela izgubo?

To mora biti zelo grozna izkušnja za psa  Cry...Sicer karakterja irskega volčjega hrta ne poznam, ampak drugače je znano, da se hrti  bolestno navežejo na svoje lastnike (no, saj se vsak pes) ...ampak hrt je takšna "mimoza" med psi.
Poznamo to, saj imamo dve španski hrtici doma ...so kot naše sence Wink

res me zanima kako je vaša psička sprejela to grozno izgubo ... Sad
Kot sem že pisala me je punca takoj neverjetno sprejela!
Pri IVH velja, da se navežejo na eno osebo, ki jo tudi ubogajo ipd... Mene psička od prvega momenta ''šmirgla'', ne potrebujem povodca zanjo (razen ob prometni cesti), izpoljnjuje mi osnovne ukaze, tako da razmišljam, da bi sčasoma naredili morda BBH Smiley
Prav zaradi karakterja hrtov poudarjam kako sem srečna, da se je psička takoj tako nalepila name Wink
Kot sem že omenila je imela čudne ''izpade'' hropenja (zamolklo cviljenje), prvi dan v hiši je tudi en trenutek hodila kot bi bila ''pijana'', kar me je grozno prestrašilo Cry
Drugače pa imam občutek, kot da je Indy z nami že celo večnost Wink
Nočem hvaliti, ampak Indy je zlata Kiss
Logiran
alfa
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #24 : petek, 02.01.2009 : 23:53:21 »

Kot sem že omenila je imela čudne ''izpade'' hropenja (zamolklo cviljenje), prvi dan v hiši je tudi en trenutek hodila kot bi bila ''pijana'', kar me je grozno prestrašilo Cry
Citat

Mogoče so  težave povezane z vsemi spremembami, ki se psički trenutno dogajajo. Moj whippet začne sopsti kadar je v zanj stresni situaciji. Sem pa slišala tudi za posvojene hrte, ki so na trenutke postali omotični npr.  ko so jih kopali... Dobro jo opazujte in če se bodo težave še ponavljale tako ali tako vsi vemo kam moramo na obisk  Smiley.

Lp
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #25 : nedelja, 04.01.2009 : 03:00:44 »



Hvala vsem za čestitke, še vedno pa skoraj ne dojemam, saj štirih psov NIKOLI nisem načrtovala. Sedaj kar je, je Roll Eyes in upam, da se ne bom tako navadila in navdušila, da brez minimum štirih več ne bom zmogla Shocked Wink Tongue

Haha wellcome to the ''Three is the limit...and then came the fourth one'' club Grin
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #26 : ponedeljek, 05.01.2009 : 18:05:21 »

Tole hrtovsko čudo sem spoznala že prejšnjo nedeljo, ko se je peljala iz prejšnjega v sedanji dom.

Glede na starost, način življenja, izgubo edine osebe, ki jo je ljubila in za njo skrbela, sem pričakovala vse drugo, le Indy takšne, kot je še sedaj, ne.

Prej večinoma sama psica, le v družbi svojega človeka in njunih ostalih živalic, se je v nedeljo znašla praktično 123 iz oči v oči s še šestimi (6)! psi. Dvemi kastrati in štirimi psicami. Seveda sem (smo) pričakovali vse drugo, le uibr skulirane psice ne. Psice, ki se je po dveh urah vožnje ob vsem trušču, novih psih, ljudeh, tujega ozemlja, držala Teje kot klop. Kaj držala, naslanjala se je na njo, kot da se poznata že celo večnost. Ok, priznam (Teja, ne jezi se, hehe), zelo ljub ji je bil tudi Dušan, morda zato, ker je moški - kot tudi njen prejšnji, žal pokojni, vodnik.

V bistvu bi lahko napisala še veliko, pa naj raje slike  povedo svoje.

Za začetek nekaj fotk lepotičke, kasneje pride še vse ostalo - kako se Indy razume z drugimi - od živali do ljudi. Smiley

Lepotička:




Indy pozorna na Tejo:


Tule verjetno obe ponavljata isto - MOJA MOJA: Smiley


Kljub šestim letom brez problema skačem, če mi kdo ponudi hrenovko:


Fotke se nadaljujejo. Smiley
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #27 : ponedeljek, 05.01.2009 : 18:08:19 »

Ma kako je to lepo brat in slikce gledat. Cheesy Vama res privoscim, da sta se nasli! Hepi hepi Nan. Kiss Indy
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #28 : ponedeljek, 05.01.2009 : 18:47:47 »

o, hudoooooooooooo kak photo sesion in komentarji Cheesy

Anede, da sem mal večja od nje na zadnji slikici? Grin Roll Eyes

Krasne fotke, sploh ne morem verjet, da je Indy prav zares moja, moja, moja.... Kiss Kiss  Smiley pa od Tayosa, pa Oxa, pa Maika... Wink
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #29 : ponedeljek, 05.01.2009 : 18:50:06 »

Indy se super razume tudi z otroci Wink



Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Uresničene sanje - INDY
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines