mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:07:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 154806 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« : petek, 23.01.2009 : 15:46:01 »

Pozdravljeni, dragi bralci, predvsem pa bralke!
Tole sem jaz, Ficko:
http://www.shrani.si/f/6/mf/49u9mYBZ/ficko23109-018.jpg

Na pobudo ene super mačke Missy, ki mi je izrazila močno podporo pri vzgajanje moje posvojiteljice Mojce, ki sicer sliši tudi na ime mamaF oz. mF, sem zbral pogum in odprl prav svojo temo. Za močno moralno podporo hvala tudi gospodični MIli, cenjeni pisateljici.
Vse se je začelo tukajle: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,27384.0.html

Vse, kar tam piše, je načeloma res, razen delov, ki jih je moja mF interpretirala malo po svoje. Od sedaj bom pisal "svojo resnico" sam Cheesy, pa naj si misli, kar si hoče Wink

Da si boste (predvsem punce) dobro zapomnile, kdo sem in kako izgledam, vam bom pripopal še par današnjih slik. Upam, da je iz njih dobro razvidna moja dobra telesna pripravljenost, sposobnost taktiziranja in obvladovanje borilnih veščin.

http://www.shrani.si/f/2D/ML/J9ssuMR/ficko23109-011.jpg

http://www.shrani.si/f/3h/uY/1P4jbanp/ficko23109-006.jpg

http://www.shrani.si/f/3q/IW/YkzDgmu/ficko23109-016.jpg

http://www.shrani.si/f/18/80/3fh6KgSp/ficko23109-008.jpg

Se nadaljuje. Do naslednjič pa nagradno vprašanje. Kdo oz. kaj je na tej sliki?

http://www.shrani.si/f/3u/mS/3QaPQue4/mftp-005.jpg
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1 : petek, 23.01.2009 : 15:52:51 »

Ohoho, mladina v akciji!!  Cheesy

Pa še odgovor na nagradno vprašanje: na zadnji sliki je tista oseba levo nekdo iz keteringa, una desna pa bo po pričakovanjih čez kak mesec bistveno manj hruškasta in bolj suha zaradi Ficnessa  Cool Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #2 : petek, 23.01.2009 : 16:11:23 »

Jaz vem kdo je na zadnji fotki samo zato, ker spremljam tudi sosednji forum Grin Tako, da jaz ne smem odgovarjat-ne bi bilo fer Wink
Drugače pa Ficko uživaj še naprej!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3 : petek, 23.01.2009 : 18:58:24 »

Na pobudo ene super mačke Missy,

Sori stari, sej si faca, samo jaz sem PES!!! Angry Cheesy Grin

TrenutnouživčnenogledajočamMissy Tongue Roll Eyes Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4 : petek, 23.01.2009 : 20:16:38 »

 Shocked Shocked O, marička, in jaz bi rad bil intelektualc sram pa še mačke od psa ne ločim Huh
Se posipam s pepelom in z najbolj ponižnim pogledom iskreno opravičujem, ljuba Missy


Ampak tole, ko bo mF zvedela, da imam eno fajn prijateljico med pasjim plemenom, to mi bo pa zihr zavidala Cheesy (ker, kot pravim, o psih nima pojma, samo čoha jih in se dela pametno z njimi - enkrat je hotla enega border collieja naučit nemško "links" in "rechts"). Mislim.....Angleža učit nemško Cheesy  Da imajo pa tud psi radi, če jim hkrati z lepo besedo podariš še kak PIŠKOT, tega pa še ni slišala. Ah....


Zdaj pa še k nagradi. Ja, Cats ima kar prav....čeprav tisti talevi osebi rečt, da je od keteringa....ne vem, no. Če bi tisti bogi peščici smrdljivih briketov lahko rekli ketering Huh To je mamaF, sem jo prilimal sem gor, da jo resno zaslišite glede SKRBI za mačka, če jo slučajno kje po cesti srečate.
 Tista tadesna oseba pa je BAJE moja nova šefica v hiši. To je Tonči, ki trenutno kraljuje v ogromni kletki na steni in me zviška gleda. Je ko une sove, sej veste, tiste kao simbol modrosti. Tam gor čepi in nadzoruje vsak moj gib. Potem si jo pa mF da na ramo in močno sumim, da ji ta sova od Tonči pošpeca na uho vse, kar sem počel, ko me ni gledala. Hmmmmmm..... Nikoli mi pa ta banda ne pusti, da bi tole Tončko malo od blizu povohal. Samo malo, mlček...tisti rep me prav mika ....uffffff!  Pravi mF, da POZNA mačke in ne bi mogla zaupat. Pozna mačke, ja....
mF še podgan ne pozna, kaj šele mačke. Vam čem povedat, da 1 leto in pol ni vedela, da Tonči ni Podganec, ampak Podgana?Huh LOOOOL! Potem je pa celo družinsko komisijo zbrala, da so revi podganski rep vzdigovali, pa po računalniku brskali in doktorirali iz vprašanja:"a so jajca al jih ni?". In ker jajc res NI, je Tonči Podganec čez noč ratal Tonči Šefica.  Ja, take se grejo.
In potem bo trdila, da pozna mačke Grin
Če bi mene poslušala, bi še šli pri nas doma tudi take filmčke
http://www.youtube.com/watch?v=7ikm3o5hDks&feature=channel_page

Skratka, sem se odločil, da podelim tako nagrado, ki bo vsem všeč, psom in mačkam (upam, da so vam Vaši že dali večerjo, da jim ne poslinite tipkovnic). Če ne, jim pa kar pokažite, za kakšne pravice živali se zavzema vaš novi prijatelj, mladi Ficko s Krasa:
http://www.shrani.si/f/1Z/1H/3xhqhTim/jagnje-002.jpg

Sladke sanje! V mačje zmage-z jagnjetino naprej!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5 : sobota, 24.01.2009 : 08:54:23 »

Njaaami, tole pa super izgleda.
Tole sem pa jaz:
http://www.moj-album.com/slike/13162440/i0BkGFmws_4iQmcZ.v.jpg
Se ti pa oprosti, ker si mi namenil tako mil pogled Roll Eyes Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #6 : sobota, 24.01.2009 : 08:56:26 »

Aha, kaj več lahko prebereš tule:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,25564.90.html
Čao Ficko, faca si Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #7 : sobota, 24.01.2009 : 12:19:11 »

Missy, ti si res ena super punca, pa še Primorka za povrh Wink
Sem se lotil kar od začetka tvojo štorijo brat in zdaj citiram Tvojo , še ona je bila v dvomih Cheesy "Ampak glede nečesa smo pa bili vseeno v dvomu - a smo mi res posvojili psa in ne mačka? Cheesy Cheesy Cheesy
Sem takoj vedel, da sva sorodni dušici, ne glede na pasmo Cheesy mi je  všeč, kako imate doma, tooooolko dekic, pa povštrov, pa postelj, pridna si, da jim nakloniš tolko pozornosti, veš kako se meni smilijo povštri od takih neodgovornih lastnikov, ki cele dneve saaaami samcato samevajo, pa nimajo nobenga, da bi jih malo pocartal Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #8 : sobota, 24.01.2009 : 12:37:45 »

Sem bila s Primorske nasilno izseljena Angry Sad, in sedaj sem Trzinka, Trzinka, Trzinka zgodaj vstala... Cheesy
Aja, ne vstajam prav zgodaj, to pa ne - je slabo za lepoto... Neki v tejle pesmici ne štima, se mi zdi Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #9 : nedelja, 25.01.2009 : 19:38:01 »

o Ficko - super, da imaš čisto novo svojo temo! Cheesy
Gunile filmček s podgancam mi je pa debestičen! Sem milsna, da podganc ne maram - na, evo, pa jih kr maram. cccc - s je to kšna luna a kaj?
Komi čaka tacgale filmčka še iz tvojih logov, Ficko! Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #10 : ponedeljek, 26.01.2009 : 13:09:10 »

Jooooj,Oaza, samo ne mi o podganah. Uf, še zdaj sem jezen.  Angry A se ni uni dan tavelik gazda on moje mF spomnil, da je zdaj pa že res pravi čas za trening. No, ja, sem si mislil, če misli s tem malo mečkanja in zgečkanja po postli, sem takoj za! Smiley
Ampak.....ta velikan (je velik ko Shrek, se ne hecam, pa ves kosmat) me je celega v tisto svojo ogromno šapo vzel, dvignil nekam v višave......in kar naenkrat sem se znašel iz oči v oči - s Tončko: Sama sreča, da je mreža vmes, sem si mislil. Uf!
Tiste majhne črne oči so me gledale in ocenjevale, kot da sem.....kaj pa vem, mačji briket ali kaj. Pa tisti zobki! Brrrr, a ti veš kako so podgane nemarne - spredaj imajo 4 tale dolge umazane, čisto oranžne zobe Shocked.Ne vem, no, za Kalodont verjetno še nikoli ni slišala, tale naša Tonči.....
Saj sicer je še kar luštna, ampak zobje.....ko začne kar tako iz čistega mira škrtat, je pa prav srhljivo. V glavnem, ona škrta, jaz dva metra nad tlemi, ujet v tisto veliko roko, ne morem ne naprej, ne nazaj, on (Šrek) mi pa pravi - dej mucko, no, predstavi se podganci, lej, kako te lepo gleda...
Pogledam proti mamiF, ona pa nič, neki mi mežika in zavija z očmi. Madonca, okoli moje hrane ima toliko za povedat, kao kako je kaj nevarno za mačke in kaj ni....ob tejle preteči nevarnosti me bo pa kar temu svojmu gazdatu prepustila Huh
Ja, nič, sem si rekel, se bom pa predstavil. In sem, kot lepo vzgojen maček, lepo pomolil tačko proti mreži. Je prišla punca malo bližje in začela migat z brčicami. Še kar prijazno je zgledala, moram rečt . Pa sem še jaz malo pomigal z brki. Potem sem si pa rekel, no zdaj se lahko pa rokujeva. In pomolim tačko še malo noter, skozi špranjo, takrat pa........MATIMILA - pošast skoči proti meni, izbuli oči, zobje se ji zabliskajo kot samurajski meč, vam rečem, če ne bi bil tako spreten, razsodem in sploh izvrstnih refleksov, vam danes ne bi tipkal. Pošast bi mi zagotovo odgriznila desno tačko! 100% Sem zabliskal še jaz z mojimi kremplji, se v stilu BrusaVilisa obrnil okoli osi, se izmuznil iz tiste velike roke in hop na tla! Z dveh metrov, mala malca zame. Potem sem se pa z zadnjimi močmi zvlekel pod omaro, na varno, seveda. Pošast podganska pa itak še ni prišla k sebi, tako hitro sem jo popihal. Je stala tam, na svoji polički in debelo gledala......zobje so pa škrtali v prazno.

nO, potem so se vsi slinili okoli mene, kao, bogi mucko mali, pa sej te ja ni strah, dej no, saj bosta še prijatla s Tonči.....in take neumnosti. Ja, jaz res ne vem, no, al so res tako butasti, al se samo delajo Huh A jim ni jasno, da so tiste filmčke od podgan in mačk na YouTube zmontirali Amerikanci! Tisto itak nič ni res, to samo tako naredijo, da ti smotani ljudje verjamejo, da je vse mogoče. Ja, seveda, peace, brothers&sisters. Sej tudi moj idol Brus Vilis, ki se zna v filmih ful dobro mlatit in padat iz stolpnic na beton in letet po zraku, včasih umre. Ampak v naslednjem filmu je pa spet totalno živ in premaga vse grdobce! In tud jaz bom tak, ko bom velik!
Bom že pokazal Tončki, kdo je Ficko. Smiley
Ko me bo Tavelik povabil na naslednji trening, bom mrtvo hladno pomežiknil in rekel: Yes, bejbe, let's go Cheesy Die hard!

Tist, ki mi ne verjame: poglejte si, kakšno ŽRELO imajo podgane:
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #11 : torek, 27.01.2009 : 09:53:49 »

Ej Tonči, ti si pa faca Kiss. Kar pokaži temu mačoru, ki še fejst po mleku diši, kdo je bil prvi, kdo je starejši in kdo je šef pri hiši Cool.
Veš Ficko, starejše je treba spoštovat (tko vsaj pravijo) Roll Eyes Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #12 : sreda, 28.01.2009 : 18:14:18 »

Dragi bralci, brez zamere, ampak danes se mi pa takooooo nč ne da......








samo na večerjo še počakam, pol grem pa nazaj lenarit Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #13 : sreda, 28.01.2009 : 18:15:08 »

Pocukranček zlati Kiss Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #14 : sreda, 28.01.2009 : 18:54:03 »

Ficko, jaz te čist' razumem!  Grin
Dober tek in lahko noč!
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines