mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 16:34:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 156002 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #15 : četrtek, 29.01.2009 : 06:42:05 »

joooooooooooooj, Ficko - ti si car, samo to bom rekla. Cheesy
 Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #16 : četrtek, 29.01.2009 : 07:22:10 »

O Ficipici, ti si pa taaaaaaaaaaak lepotko Kiss.
Pa nekdo te je res lepo pofotkal Wink
Upam, da si dobro spal Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #17 : četrtek, 05.02.2009 : 13:55:46 »

Drage moje bralke in bralci, danes bi vam rad predstavil nekaj borilnih veščin. Mogoče vam pridejo prav, ko boste morali Svojim dati vedet, kdo nosi hlače v hiši Cheesy
To, da sem velik oboževalec Brusa Vilisa, že veste. On je res frajer, pa same fajn mačke ima okoli sebe Wink Všeč mi je tudi Đeki Ćen (un Kitajc, ki zna tud angleško) - ta je gibčen ko maček. Tiste njegove figure, ko leti po zraku, pa zum - zum brcne unga zoprneža, ki ga noče ubogat, wauuuu jaz ga kar ne morem nehat gledat. Sem že malo poskušal, pa vidim, da mi še par cm manjka do tiste taprave velikosti za skoke in salte pod strop! pa saj bom kmalu zrasel, mamaF pravi, da sem po slabih treh tednih, kar sem tu doma, že dvakrat večji Cheesy
Torej, sem en dan razmišljal, ko sem gledal skozi okno (takle razgled imam, če koga zanima)

kako bi jaz prišel do tistih pernatih zadev, ki tako brezsramno frčijo po zraku na drugi strani šipe. Malo sem poskušal - hop hop, ampak ta vrag od stekla ni taprava podlaga za moje kremplje. Sem zmeraj pristal na tleh. Madonca, kako sem ratu jezen >:(Grrrr. da me ena taka stvar ovira pri treningu....uf! Sem prav rabil nekoga, da stresem nanj svojo jezo . Pogledam levo - roža. Hmmmm. rož baje ne smem tikat. BAJE. Pogledam desno - spet roža. Pa dobro, kdo me zafrkava Shocked UFFF. Potem ga pa zagledam. Ne tič ne miš ne roža! Prav pod nogami se mi je znašel pravi pravcati Dinozaver ;)Jessss! To je pravi izziv za borca. Glede na to, da me je nekam butasto gledal in da ni skakal v zrak, sem ubral "talno" tehniko. Lepo počasi sem se sklonil, sploščil ušesa, pripravil tačke ....potem pa samo BUM BAM TRESK AUUUUU  Cheesy Cheesy Cheesy
neumna zverina se je v začetku še nekaj upirala, a že v drugi rundi nokavtirana v Rambo stilu (ta fant je tudi carski) obležala na tleh. Še enkrat sem se zmagovalno pretegnil, iz ozadja se je razlegel gromozanski aplavz in od zverine so ostale samo še - kosti Grin Grin





Sem frajer, a?
Še večji bom zrastu, boste vidli. Bom igral v filmih, tako kot BrusVilis in bom vedno vse premagal.
Sem posnel že en manjši filmček, ga bom probal poslat v Holivud, tam so baje taboljši režiserji za akcijo! Evo me - v akciji:


Vam želim mirne dni, če vas bojo pa Vaši kaj zafrkavali, jim pa kar kakšno borilno veščino pokažite! Garantirano deluje, vsak an malo sprobam na mamiF in njenih Tamalih in Taogromnemu.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #18 : četrtek, 05.02.2009 : 14:06:41 »

Fici, BrusVilis je car Cheesy
Ampak Fici, po tem ko si fentu dinozavra si ratu blond - poglej fotke Shocked Shocked Shocked
Kaj pa to pomeni? A te je zapustila pamet al kaj Roll Eyes?
No, kakorkoli že, oranžno barvo je med silnim treningom in morilskim napadom lepo nekam odplaknilo Tongue
Pa veliko sreče še naprej pri treningu Wink
Da nam ne postaneš popolnoma bel moraš paziti - beli veš, so velikokrat gluhi. Tega pa ne želimo, ane Wink?
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #19 : četrtek, 05.02.2009 : 20:18:25 »

Ficko,  zdej te mam pa dost - ma povej ti Tvoji mamiF, de ji jst zaviiiiiiiiiiidam, in to ooooooooornk zaviiiiiiidam tacgale fest pa fletkanga mačkona! Cheesy Kiss Kiss Kiss
Ficko, pa kaj vidim tamle - buškota? Raste, a? De nauš ti kšn sumoborec ratou, pazi stari, eeeej! Tongue Roll Eyes Wink Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #20 : četrtek, 05.02.2009 : 20:39:04 »

Ampak Fici, po tem ko si fentu dinozavra si ratu blond - poglej fotke Shocked Shocked Shocked
Kaj pa to pomeni? A te je zapustila pamet al kaj Roll Eyes?
Shocked Shocked Ostro protestiram in branim čast nas blondincev po duši in srcu  Angry Nas pamet ni zapustila, to pa ne, ne more te zapustit nekaj, česar nimaš!!  Cool

Ficko, ti kar nagajaj. Če ti kdo kaj reče, ti povej, da sem ti kar jaz ukazala. Ko boš bolj umirjen gospodič, dajmo rečt ene dve tri leta star, tko in tko Tvoja ne bo imela več o čem govort, kot da bi se spominjala norčij iz tvojga otroštva, ker boš pač tkooooooo priden, da te ne bo ne videt ne slišat. Jasna stvar.  Wink

Pa še Mila ti pošilja  Kiss Kiss - bi ti sama pisala, sam nima časa, spravila se je premesit dekco na kavču in to mojstrsko gnetenje je zahtevno delo, ki zahteva celovečerno zbranost in pozornost  Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #21 : petek, 06.02.2009 : 07:46:11 »

Cats, jest sm tud neki blond. Sicer Pero(ksid) Tongue mal pri tem pomaga, ampak sem tudi po naravi kar bolj blond kot ne. So me označili za temno pepelnato blond. Shocked Karkoli že to pač je...
Tako da, tale je pripomba šla popolnoma na moj račun Roll Eyes  Cheesy

Ficiiiii, ti pa kar tako naprej, fotke so zakon Kiss
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #22 : petek, 06.02.2009 : 12:02:19 »

Kocka nič se sekirat, če ti ti šele peroksid pomaga, da javno pokažeš svojo blond naravo... Moj izgovor je ponavadi (ko pogruntajo, da se barvam), da mi je pač peroksid čez lase do možganov prilezel in udaril na IQ  Cheesy

Fici ti si pa en tak taprav mali mac. Bo še veliko iz tebe Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #23 : petek, 06.02.2009 : 14:34:37 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
he he, blond - japajade. Tisto je KRINKA. Missy, ti mogoče nimaš teh problemov, ampak mački se moramo dostkrat zakamuflirat Wink In jaz se znam naredit bjondastega Cheesy Cheesy  Cheesy kadar je potreba. Sem od velikih fantov dostkrat slišal, da so bjnde tabolš mačke  Cheesy Cheesy
Dej, poglej si taspodni filmček še enkrat - a si opazla, kako znam po pasje zvlečt neprijatelja v na drugi konc sobe, da ga pol nokavtiram Cheesy
Za vse ostale bjoinde pa - Ficko vam pošiljam lupčka in Mili sporočam, da sem sinoči sprobal na MF tvoje finte s savnanjem u WC-ju. Cheesy Cheesy Cheesy Si ne morš mislit, kolk na hitro je opravla Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #24 : petek, 06.02.2009 : 14:47:30 »

Ampak Fici, po tem ko si fentu dinozavra si ratu blond -

Tale me je pa TAKO strgala da me babe u pisarni sam čudno gledajo!!!  Grin Grin
Fental dinozavra!!  Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #25 : petek, 06.02.2009 : 14:48:48 »

Ficko, Ficko - jst sm tud blond (se pa prjavlam v te vrste čist samo in izključno zarad tega, ka bjondam pošilaš lupčke)! Cheesy Tongue
pa vračam (majke mi če te ne bom enkrat ornk premečkala!!):  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #26 : petek, 06.02.2009 : 22:55:50 »

Oaza, samo za tebe Kiss Kiss Kiss če boš kaj po Krasu pohajala, se kar javi, jaz sem vesel vsake mačkalke (mečkalke), bjonde imam pa še najrajš (ko vsi pravi dedci Grin Grin )
Ne se bat za mojo sumo kariero, tale moja mamaF je precej škrta - (no, dobro, danes jo moram prav pohvalit, je drugič v življenju kuhala golaž iz ene gozdne rogate mrcine in mi je za malco in za kosilo dala tale lepe surove mičkene koščke meska Cheesy - zdaj vem, kako se počutijo jaguarji in drugi moji mačji bratranci po lovskem kosilu)- v glavnem mi pa eno bogo peščico tistih briketov na dan odmeri Sad(
Pa veš kaj še - vsak tedem me zbaše v eno rdečo plastično skledo in me da na vago.....potem pa modruje "uuuu, kolk si zrastu, ja cele pol kile, odkar si pri nas, ti mucko moj, saj ti boš pa en tak ogromen mačkon...." 
Jaz si pa mislim "kolk bi šele zrastu, če bi ti meni malo bolj pogosto HLADILNIK pustila odprt Cheesy, da bi si jaz sam ozbral kolko česa bi pojedu...."
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #27 : petek, 06.02.2009 : 23:00:36 »

Lej Ficek, če hočeš, da se ti hladilnik odpira po naročilu, moraš nehat hlastat za hrano in ratat navidezno FUUUUL zbirčen  Wink pol pa še vedno lahko vse poješ, le scene je treba delat, da ti bo ja hotla naredit po volji  Wink Wink pa ne sprašuj, odkod to vem, vem pač  Cool

Mila, samostojna svetovalka  Kiss Kiss

Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #28 : petek, 06.02.2009 : 23:16:09 »

Mila, samostojna svetovalka 

 Grin Grin Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #29 : nedelja, 08.02.2009 : 13:19:34 »

ej Ficko, povej mamiF, da bom prišla na kraški maraton, to je mensezdi 22.marca, pa naj te prštima za mečkanje.  Cheesy In sesalc naj prštima, ker ko bom fertik, ne boš samo blont, ampak še mal razredčen tja v čupo. Wink  Zmenen?
 Res upam, da bosta doma, da se vidimo, povohamo, pomečkamo...ups, tole se malo čudno bere - no ampak saj vemo, zakva se gre, kenede. Grin Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines