mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 08:08:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 156216 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #45 : četrtek, 19.02.2009 : 16:18:39 »

Ficko, tole martranje pri onem stricu moraš vzeti kot nujno zlo, ker boš po tem še bolj zdrav in še bolj lep. Smiley
Ajoj - a pa je to sploh možno?!  Huh
Pol pa ne boš več Ficko, ampak Kičko, ka boš tko kičast. Tongue Tongue Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #46 : četrtek, 19.02.2009 : 17:12:10 »

Ej, Oaza, saj po tihem vem, da maš prav Smiley V bistvu tisti dohtar ni nič kriv (v bistvu je vse slabe volje kriv avto pa tisti smortani ovinki), mi je prejle mF razložila, da je tako pač moralo bit, da me ne bojo več ušesa srbela Cheesy  to je pa tudi dosti vredno - bom slišal odpiranje hladilnika že iz spalnice, zdaj, ko imam čista! Pa še nekaj moram povedat dohtarju v prid: namreč - pri rubriki barva dlake piše jasno in glasno ORANŽNA Cheesy Cheesy sem kar malo bjondasto pogledal, pol sem si pa rekel, če to pravi strokovnjak, bo že držalo.
Pa še - sem zato, ker sem bil tako priden in nisem nobenga NIČ popraskal dobil eno novo lepo belo miško s tapravo dlako in zvončkom Cheesy Cheesy
Grem še malo zdaj počivat, ker je tejle novi miši videt, da je še mlada - sploh se ne zmatra, jaz sem pa ko cunja od prerivanja z njo Roll Eyes Roll Eyes
En lep pozdravček od bjondastega mačka S velikosti in Oranžne barve  Kiss Kiss

 Cheesy hehe, še malo potpim da me do konca cepijo, pa še kastrirajo, pol bom pa res tako kičast, da boste vse bejbe še samo IIIIIIIIiiiiiiiiiiii vreščale Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #47 : petek, 20.02.2009 : 08:39:57 »

ef Ficko - poznam kar ene par bejb, ki že zdaj sami IIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiii vreščijo - z mano na čelu. Cheesy

Cortek mali - le glej, da te tale tanova takosmata (miš) ne izmuči preveč - prišparaj se malo za kraški maraton, bova mela midva takrat maraton v cartanju  Kiss  Kiss  Kiss (tazagreti nej pa laufajo, tud prou  Wink)!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #48 : ponedeljek, 23.02.2009 : 21:05:46 »

 Kiss Kiss Kiss Kiss
IIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Cheesy


Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #49 : ponedeljek, 23.02.2009 : 23:08:12 »

Veš kaj Ficko, pri vsem tem cukru moram povedat, da se mende sladkarije lahko neomejeno uporabljajo še danes in jutri - in potem te bodo s cunjo pokrili in v temni kot dali do Velike noči, kaj? Cheesy Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #50 : torek, 24.02.2009 : 09:05:24 »

mamaF - ti si ena blažena med ženami, a se ti tega dost dobr zavedaš?
 :)Tale mušnis je cukr, da ga daleč naokol ni tacga! Cheesy
Ej ej, Ficko, pazi se ti mene - se bliža kraški maraton, ne pozabim tega noben dan! Wink Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #51 : torek, 24.02.2009 : 13:31:13 »

Oaza, treniram, treniram Wink Wink Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #52 : torek, 24.02.2009 : 18:26:14 »

Ej, sorry, ma to je pa res iiiiiIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiii  Kiss Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #53 : torek, 24.02.2009 : 18:29:10 »

ane, Tinchka - de dol padeš.  Cheesy
Mene kar zvije, ka vidim, da je mamaF kej novga napisala v Fickotovo temo, si rečem - a pa neeeee spet kšn kič! Wink Roll Eyes Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #54 : torek, 24.02.2009 : 22:13:29 »

Tinchka, jutri ob 9.30 sva z mamaF pri Vidicu naročena na cepljenje - upam, da bo tudi on rekel IIIIIiiiiiiiiiii in me bo špiknil pocukrano nežno Wink Wink
Aja, tisto belo tam nad mojo glavo je tanova bela igrača - se bom jutri potrudu bit zeloooooo priden, mogoče mi bo kupla še kakšno Smiley Smiley

Aja: tega pa še ziher niste vidle - kako jaz junaško branim hišo, da je tistale pošast Tonči slučajno ne razdeja Smiley Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #55 : torek, 24.02.2009 : 22:16:01 »

Ej, Ficko, le pazi, da ne boš ti tisti, ki bo tulil IIIIIIIIIIIIIIIIIII, ko te špikne v tazadnjo  Wink Cheesy
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #56 : torek, 24.02.2009 : 22:30:04 »

Tinchka, jutri ob 9.30 sva z mamaF pri Vidicu naročena na cepljenje

Hehe, pozdravi ga v imenu nas, primorskih macjelovk (itak smo skoraj vsak dan pri njemu, hehe). No, ravno jutri pa naju s Tinchko verjetno res ne bo.

Mimogrede, mamaF, ker opazam, da si z nasih koncev ... a te slucajno zanima, da bi obcasno bila nasa prostovoljka? Nujno jih rabimo, ker bomo sedaj imele svoje drustvo. Ce ne mores, pa se priporocamo, ce nam koga priporocis.  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #57 : sreda, 25.02.2009 : 06:43:02 »

mamaF, s pomočjo Fickota, seveda, bi bla krasna PR-ovka, če že druzga ne - vihti pero (pazi - pero, ne Perota!) ko srednjeveški vitezi sabljo! Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #58 : sreda, 25.02.2009 : 11:59:37 »

Torej, drage moje Mačkoljubke in Mačjelovke!
Sem se pravkar vrnil iz mesta.
Gospod dohtar je bil danes še posebej dobre volje, moja ušeska je pustil pri miru, zelo me je hvalil, da sem lep in baje super moderen Oranžen maček. A ste vi vedele, da smo Bjondoti in Oranžkoti na vrhu lestvice trenutnih modnih trendov - sigurno niste Cheesy Cheesy
No, tudi tistega špikanja nisem niti čutil, me je mamaF stiskala v naročju (ker tisti rosfraj pult tam pri dohtarju pa res ni nič kaj fensi - še krempljev se ne da brusit gor  Grin ), pa ves čas nekaj žlobudrala in mežikala dohtarju (saj fant ima res lepe plave oči ampak.... no, ja....), pa veste kaj sta se pogovarjala? O psih - nemških ovčarjih in njihovih problemih s kolki. Mislim....mamaF, ki psu še živjo ne zna prav reči se dela tam nekaj pametno...ajej  Grin Ampak jima je uspelo - tako pozorno sem poslušal, da sploh nisem čutil, kdaj me je tista igla špiknila. Tako da, ljube moje mačke in Missy, ne se bat dohtarjev in cepljenja, zdaj vam lahko že junaško povem, da to ni nič hudega! Zdaj sem se pa še lepo najedel n grem zasluženo malo odspat. Lupčka!  Kiss Kiss


Punce, mamaF tukaj - vidim, da vam jih je moja zverinica že spet  naložila Cheesy Cheesy
Torej, dohtar se zahvaljuje za Mačjelovske pozdrave, še posebej pozdravlja nazaj Veroniko in Tino, jaz vam pa povem takole: vašo dejavnost zelo občudujem in podpiram in vam povem, da če bi bile Mačjelovke rojene, ko sem bila še sama študentka polna energije za take reči in z enim prav svojim prostorom, bi bila ziher zraven s kupom začasnikov. Zdaj je pa situacija taka, da živimo v hiši skupaj s taščo in tastom (njihova hiša) in razen našega stanovanjca nimamo niti enega prostega prostora, ki ga ne bi za shranjevanje svoje šare uporabljali vsi ostali. Na žalost...Še garaža, kjer bi morda enkrat v prihodnosti uštimali še eno otroško sobo za mojo pubertetnico, je trenutno preveč prehodna in sploh - last drugih. Pa še vsi, razen mene in otrok, so "stare šole" v smislu "mačka nima kaj delat v hiši" Undecided  in "kaj češ z bolano mačko, se pokliče lovca pa je Cry Cry " In potem jim predavam in predavam ....saj bo, počasi...
Drage primorske Mačjelovke punce, jaz vam bom pustila moj mail, pa če vam lahko pomagam na kakršen drugi način, bom z veseljem to storila, vi se kar javite.
Če drugega ne, mi lahko pošljete kake članke o kastraciji/sterilizaciji, mačjih boleznih in odgovornem lastništvu, bom poslala v naše občinsko glasilo, kamor itak redno pišem. Pa mogoče bi se lahko zmenila za kak kotiček "muce iščejo dom" ?
Enkrat pa, "ko bom velika" (beri - ko bomo bolj pri financah) in bomo našo hišo razširili malo na borjač, v en zimski vrt, bom pa sprojektirala en lep zunanji mačjak. In bom imela eno mičkeno zavetišče Cheesy
V glavnem, če me lahko na kak tak bolj "teoretičen" način koristno uporabite, mi kar pišete:
mojca.senegacnik@gmail.com
 Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #59 : sreda, 25.02.2009 : 12:03:39 »

Kakšen srček si! Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines