mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 21:17:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 156161 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #60 : sreda, 25.02.2009 : 12:45:55 »

Ficko Picko Missy ti pošilja  Kiss Kiss Kiss, ker si tak junaški maček.
Ampak priznaj, tisto stiskanje od mameF te je verjetno bolj bolelo kot pa špikanje, a ne?
Mene moja šefla zmeri tako k sebi tišči, da mi skoraj vse kosti polomi, kadar smo pri vetu Shocked Shocked Huh Lips Sealed
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #61 : sreda, 25.02.2009 : 16:34:33 »

Ej, Ficko, le pazi, da ne boš ti tisti, ki bo tulil IIIIIIIIIIIIIIIIIII, ko te špikne v tazadnjo  Wink Cheesy
Veš kaj, Cats, ti si pa ena lumpa Smiley
Da ne bom jaz kam tebe špiknu Cheesy, sem že dosti o tebi slišal od moje prjatelce Mile Smiley Smiley Če ne verjameš. ti kar takoj pokažem moje najnovejše orožje "ugriz barakude"




Ha! kaj boš pa na to rekla - si vidla kolko zob imam, sploh se jih ne da preštet, so vsi dvojni Wink

Čeprav ... glih danes mi je na žalost že eden odpadel Sad  Na srečo ga je mamaF našla in mi je rekla, da ga moram dat pod povšter, da ga bo vzela ZobnaMiška in mi ga zamenjala za nekaj dobrega. Je rekla, da tudi pridnim Otrokom zobna miška kaj prinese - ponavadi kak fajn NEZDRAV prigrizek.

In sem bil res priden in sem šel z zobom pod povštrom spat:


In zdaj se zbudim in veste, kaj mi je tale pametna Miš prinesla? Eno prekrasno vijolčasto škatlico z ušeski in lepo mucko na pokrovu, gor pa piše "dentabits" in prav taki zobki, kot je moj so narisani! In noter so super dobri briketki Wink Wink
Samo mamaF jih je kar na hitro spakirala v omaro in je rekla, da to ni vse naenkrat za pojest, da tud Pridni Otroci lahko pojejo samo en bombon na dan al pa dva al pa tri, če so reeeeees pridni. A je to pravično? A se sploh splača bit priden?Huh
Kar slišim mojo prjatelco Milo, kaj bi rekla, pa druge pametne mačke tudi.....
Sem prav malo narahlo užaljen .....
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #62 : sreda, 25.02.2009 : 20:15:30 »

Ficko, sej vem, da ne morš verjamit, pa kr dej: mamaF ti sam dobr hoče.
Take smo mame, nimaš kej. Mačje al pa pasje, isto ti je to. Dobre kukr nezdrave sladkarije. Grin
Zobke maš pa res kulske! Itak! Kiss
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #63 : sreda, 25.02.2009 : 22:21:41 »

Ojla,

hvala, mamaF, za pozdrave in ponujeno pomoc. Smiley
Saj nismo mislile, da bi ti kaksnega zacasnika naprtile, hehe. Kot si ze sama napisala, obstaja se veliko drugih vrst pomoci, in zelo vesele bomo, ce bomo v prihodnje s tabo sodelovale v obliki clankov. Zdaj sicer nimamo casa za pisanje, ker urejamo dokumentacijo za novo drustvo in se podimo za prostozivecimi macami, a ko bomo vse to uredile, se ti javimo Wink Tudi za obcasno oglasevanje muc v vasem glasilu bomo zelo hvalezne.

lp za zdaj.

veronika
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #64 : sreda, 25.02.2009 : 22:35:33 »

Veš kaj, Cats, ti si pa ena lumpa Smiley

Jaz sem lumpa, to drži  Tongue kaj si pa ti? Navaden izmišljevalec, nalagatelj in mazač!!  Angry Pa si mislil da si varen, kaj? Ampak prepoznala sem te, luba duša  Angry Nisi ti en navaden kraški Ficko, ki je baje med medeni in po pršutu dišeč, sploh ne, ti si pravzaprav navaden vaški pretepač iz dalekega kraja, ki se nič hudega slutečim turistkam meče v noge in jim v borše leze  Angry Tat in kriminalc, eto!!

Pa da ne bi mislu, da nimam dokazov? Le glej, cela vrsta, oranžno na belem:

           

Ko sem zagledala te nevarne zobe, se mi je prižgalo, odkod se poznava!!

Lump pa tak, on bo nas barval, da je nedolžni domači mic  Angry Angry Wink
Logiran
Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #65 : četrtek, 26.02.2009 : 06:45:01 »

dat pod povšter, da ga bo vzela ZobnaMiška in mi ga zamenjala za nekaj dobrega. Je rekla, da tudi pridnim Otrokom zobna miška kaj prinese - ponavadi kak fajn NEZDRAV prigrizek.


Sam da ne bo kr zobne miške pojedel...  Shocked
To mora bit pa hudo nevaren poklic, biti zobna miška za mlade mačke...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #66 : četrtek, 26.02.2009 : 07:34:38 »

Hahaha Monster, pa res Cheesy. Hudo nevaren poklic, prav res Grin.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #67 : petek, 27.02.2009 : 22:06:31 »

Ful luškan muc si Ficko  Cheesy Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #68 : ponedeljek, 09.03.2009 : 21:42:14 »

Včeraj sem bil več ali manj SAM doma. Tale čuden praznik dan žena mi je celo familjo pobral iz hiše.
Saj nič ne rečem - na začetku sem bil super vesel, vsi časopisi, plastične vrečke, papirnati robčki Cheesy Cheesy Cheesy - samo moooooje!
Ampak, potem...čez čas, sem jih pa že močno pogrešal....pa jih kar ni bilo. Sem malo spal, potem sem se lotil celo POSPRAVLJAT, vse kuhinjske tepihe sem lepo otresel in izprašil, postelje postlal, povštre premečkal, tamali gospodarici lepo sortiral vse medvedke, plišaste lose, mačke in podobno, potem sem ji pa še malo pisalno mizo v red spravil (mamamia, še Mila bi se verjetno zgrozila - a veste kaj se ima ta pupa na pisalni mizi Shocked Shocked ). Torej sem se sistematično lotil dela in zmetal dol vse, kar nima kaj delat tam gor : špange za lase, papirnati robčki - spet!, neke kreme, šal, nogavice - nema šta nema  Shocked
No, pa jih še ni bilo domov....pa sem šel še malo spat  Tongue
Potem pa - končno, je privihrala mamaF , naredila nekaj za jest otrokoma, mene prelubčkala in pocartala, se preoblekla in šibala nazaj nekam vem. Tamala dva sta se zabiksala pred računalnike, jaz pa.....spet čakat, kaj pa.
In sem jo dočakal - mF in Velikega, sta se nekaj ful smejala in režala, baje sta gledala eno komedijo v dvorani. V bistvu se je tako smejala, da mojega celodnevnega pospravljalskega truda še opazla ni!  Shocked  Saj se je tud meni kar smejalo, ko sem opazil, da se spravljata proti kopalnici in spat - sem takoj zasedel strateški položaj na maminem povštru in jo kooooončno dočakal. PrrrrrrrrrrrrrrMrrrrrrrrrrrr, pa sva spala objeta do jutra.

Ampak danes - no danes, ko so spet vsi doma, sem pa gledal skozi okno in malo razmišljal, kako bi bilo lepo, če bi prišel kdo na obisk.......čist tako, malo za spremembo, sem bil včeraj tolk sam, da bi si prav zaslužil še kak dodaten par rok za mečkanje......

Pa saj bo baje kmalu prišel tisti maraton Cheesy Cheesy Cheesy
IIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!




Oazaaaaaa, te čaaaaakam  Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #69 : torek, 10.03.2009 : 06:53:22 »

o Ficko lubi "moj" - sej bo, sej bo - pa prav kmalu!  Smiley
Sem vesela, da misliš name, ker jaz tudi mislim nate. Seveda v mejah "normale" (no o tem bi se dalo kaj rečt), da ne bi blo kšne zamere pri domačih kosmatincih, pa vendarle. Wink

Tisti "včeraj", o katerem pišeš zgoraj, veš, je bil dan mameF in ostalih ženskic. Te pa spomnim, da jo spomni, da danes, danes je pa TVOJ  Cheesy dan in dan vseh ostalih ubogih mučencev. Ficko - po moje da ti donc kej res fajnga pritiče! Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #70 : torek, 10.03.2009 : 07:35:04 »

Miiiislmmmm, kok ma pa ta maček lepo glavo Shocked Kiss Kiss  Cheesy
Evo, tudi Missy ti pošilja  Kiss za ves tvoj trud, mal pa tudi za lepoto Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #71 : torek, 10.03.2009 : 08:44:36 »

ej kocka, popravek in to generalni: tale mačkonček je CEL u ibr lep! Cheesy Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #72 : torek, 10.03.2009 : 09:52:14 »

Ta mačkon je pa res krasen, čudovit in oh in sploh... Cheesy Kiss pa tako lepo stanovanje ima  Smiley Vsem njegovim pošiljam poljubčke  Cheesy Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #73 : torek, 10.03.2009 : 11:27:21 »

O, lubice, pupice drage, kolk ste pa vi fajn in pozorne  Kiss Kiss Kiss
Se vidi, da mate dosti izkušenj z MUČENIKI  Grin Cheesy, da me na takle dan znate tako pocartat. Evo, vam pa še jaz nekaj pošljem za pretekli dan vseh lepotic - na dveh ali štirih tacah Cheesy


Pa tudi Cats bi bil prav vesel na kakšnem obisku Cheesy še posebej, če ima kakšno fajn boršo za prebrskat  Grin Grin Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #74 : torek, 10.03.2009 : 19:43:20 »

Ej, Ficko, moje borše so pregovorno take, da bi se še izkušen rudar v njih zgubil Cheesy Samo ne vem, nič ne obljubim - edino če peš pridem do vas, ali pa prej moram na loteriji zadet  Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines