mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 02:53:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 156193 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #75 : torek, 10.03.2009 : 19:52:04 »

Cats, al pa če greš z nami na kraški maraton, a?  Na veliki kraški maraton ficcartanja? A je lah ponudba še bolj vabljiva, a? Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #76 : torek, 10.03.2009 : 22:34:07 »

Uf  Shocked se bom mogla ornk preštet, ker je glih ta vikend en kup dogajanj, ampak ideja ni slaba - sam jaz ga bom prva cartala, ker sem starejša  Cool Cool  Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #77 : sreda, 11.03.2009 : 06:30:25 »

Cats, posluši ti mene - zdej pa tkole:
  • kraški maraton je naslednji vikend, tko da lah še mal treniraš Tongue
    no pa nej ti bo, boš prva, ampak ti dam 4,5 minut, pol pa jst, pol pa obe, pol pa....
Ajoooooj, ubogi Ficko....po moje bo po naslednjem vikendu odplr Fickotov jamralni kotiček. Wink Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #78 : torek, 17.03.2009 : 10:17:43 »

Koordinate za kraški maraton: 051 309-820, Komen 120 a, Mojca
Ne moreš kaj dosti falit - Tik pred Sežano, ko počiš dol z avtoceste, je križišče s semaforji. Levo se gre v Divačo, naravnost v Sežano, desno pa proti Novi Gorici -oz. Komnu. Se pelješ po romantičnih ovinkih skozi Šmarje, Križ, Tomaj, Dutovlje (tam pa imaš že prvi znak za Komen). Potem je Krajna vas in na koncu Komen. Vsega skupaj je od Sežane kakih 22 km. Smiley))
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #79 : torek, 17.03.2009 : 10:19:51 »

mamaF - se že veselim nedelje!  Cheesy
Pršimej mi Fickota za ficcartmaraton! Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #80 : četrtek, 19.03.2009 : 15:04:21 »

Oaza, jaz treniram ko norc! Moja boga mamaF je še mal virozna in vročična (ampak ne se bat, meska zna še zmeraj lepo na drobno zrezat, lubica moja Smiley Jo hodim tud jaz intenzivno cartat in masirat na posteljo, pa redno preverjam, če še diha Wink kadar leži več kot eno uro pri miru. Brez zadrege - jaz kar na glavo skočim pa usta-na-usta, za vsak slučaj, saj veste NNNP Cheesy Ja, ni kaj, jaz sem skrben gospodar moje podložnice - jo moram pacajtat, da bo do nedelje fit!!!!

V glavnem, treniram, in - ko njej zmanjka idej al pa moči, se pa sam znajdem. Tako sem si en dan sam samcat ulovil (pazi zdaj, Mila) P P P Perota!!! Bogi je sameval glih tako kot jaz na eni pisalni mizi, čist prašen je že bil od dolgčasa, pa sem si rekel - nč ni za čakat, tale živalca rabi mal sprehoda. Evo ga:







Se mi zdi, da mi je kar hvaležen - ves prah sem otresel dol z njega Cheesy

Ampak - to še ni vse!!! Danes me je obiskal Poštar  Cheesy Jooooj, kolk je ta tip super. A veste, da je prav Meni nekaj prinesel (ne vem, če bi se Moja MF kdaj spomnila meni kaj takega prinest). No, ja, mogoče ma tudi tle ona kaj prstov vmes, ker je blo v škatli tudi nekaj za jest (ma nič kaj finega, samo "zdravo")
Lejte - tole je tisto, za kar sem Poštarju super hvaležen:

Kondicijski trening se zdaj lahko začne!!!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #81 : četrtek, 19.03.2009 : 15:06:43 »

ajooooj, Ficko - čaki se ti mene..... Cheesy Kiss Kiss Kiss
Pridno treniraj še naprej in ornk cajtej pa cartej Svojo, da bo extra fit do nedelje! Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #82 : petek, 20.03.2009 : 14:45:00 »

Jaoooo, kako je pa tale mucek luškan  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss Kiss Kiss Ficko, car si  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #83 : petek, 20.03.2009 : 16:23:14 »

 Cheesy Cheesy O, kako ste prijazne punce! Vsem se zdim "iiiiiiiiiiiiiiiIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII", samo moja mamaF me pa nekaj krega, da sem ratal spotegnjen suhec.
Ah, te ženske....ona ne razume, da bi po novem rad postal supermaratonec Cheesy Cheesy - sumo kariero bom prihranil za na stara leta Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #84 : petek, 20.03.2009 : 16:40:48 »

Eh, Ficko, ne zameri ji, MamaF ne ve, da je to pač tako obdobje. Tudi moj Jakob je bil eno obdobje suhec, čeprav je jedel normalno, če ne celo več kot dandanes. Zdaj me pa veterinar izpod čela gleda, ko ga šlata za tiste "zavesice" med zadnjimi tacami in trebuhom.  Huh sram Wink
Imaš pa krasno dlako, res!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #85 : petek, 20.03.2009 : 16:47:41 »

Dragi Ficko, tvoja je pozabila, da rasteš in da te bodo enkrat sama ušesa, pol bo en velik rep z malim Fickotom naokol hodil, tako da če si samo malo spotegnjen in na dolgih nogah je še kar v redu Wink
Fižolova župca bi pa MamoF vprašala, če imajo vsi oranžni muckoti rdeče mravlje v riti, ki občasno malo ponorijo, pa tudi nasploh so bolj divje sorte... ker je njena oranžna Pici takale in jo zanima, če to slučajno od barve pride. (Ker če ja, potem razmišlja da bi jo peljala k frizerju na en obliv in barvanje na modro al pa zeleno morda...)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #86 : petek, 20.03.2009 : 17:06:05 »

Fižolova Župca, draga moja, nč ne pomaga......jaz sem enkrat vmes že baje skoraj blond ratu, pa ni pomagalo, brez veze dajat za frizerja, rajši tvoo Pici k MESARJU pelji - to je prava nega za nas, oranžkote Wink

A veste, kaj, a poznate mravlje Faraonke?
A ste jih kdaj vidli, da bi znale bit pri miru??
A ste dobro pogledali kakšne barve so?

No, a je zdej kaj bolj jasno?
Oranžni smo pač......ORANŽNI! Pa pika Grin Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #87 : petek, 20.03.2009 : 20:02:44 »

ajooooj, Ficko - čaki se ti mene..... Cheesy Kiss Kiss Kiss
Pridno treniraj še naprej in ornk cajtej pa cartej Svojo, da bo extra fit do nedelje! Smiley

Oaza - pomembno obvestilo zate (mamaF tipka): saj ne vem, kako naj se lotim, mi je prav nerodno. Ves teden sem razmišljala, kako bo fajn v nedeljo in danes naštudirala, kaj sladkega in slanega bi spekla za lačne maratonce. In še Ficko me je tako cartal, da sem že 98% fit, samo malo še kašljam....ampak :/  Ampak danes so se vsi moji odločli, da bi šli v nedeljo v Planico...in jaz bi tud šla (še nisem bla nikoli in ful uživam med ogromno ljudmi s fotoaparatom). In tako, draga Oaza, mi je prav hudo - te ne bom mogla spoznat. Bi rada eno in drugo, ma ne gre.... Ueeeeeee, šmrc, šmrc.

Saj ne boš praveč jezna? Saj moje koordinate imaš, pa če te kdajkoli zanese tle naokoli, dobrodošla z vsemi štirimi Smiley
In uno kafe, ki imam za častit - se bova enkrat dobile. Obljubim!!!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #88 : sobota, 21.03.2009 : 23:55:46 »

mamaF bi se rada z malo cukra odkupila oazi za odpadli maraton  Smiley



moj jutrišnji solo maraton bo moral pač v talem stilu miniti.....upam, da se bodo tudi vsi moji meni odkupili s kakšnim spominkom iz Planice (kravjim, telečjim....)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #89 : nedelja, 22.03.2009 : 00:10:10 »

ajoooooj... Cry

Ficcarting torej odpade sram ...kraški maraton ostaja. Smiley

Jah nč, lej Ficko, upam, da bo mamaF danes še kaj brala forum - ko bo ravno na gorenjskem, pa če bo cajt pa lušt, al kako se že reče - naj pa se ona vsaj na kufe oglasi nazaj grede. Moj GSM = 041-991-682, pa se slišmo, če bo ona pri volji in če se bomo mi že vrnili iz vaših krajev.

Fotke so pa toooooolk lušne, tistle cukr tamle gor, da sem se skoraj potolažla. Skoraj.

Ja no - Ficko moj zlati, pa mamaF - fajn bodta, pa res upam, da se čimprej srečamo (in pomerimo v ficcartingu) Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines