mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 15:49:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 157496 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #195 : petek, 17.07.2009 : 01:22:17 »

Tukaj ni nobenih naključij! Študij je bil zelo poglobljen in natančen in usmerjen v čim popolnejše posnemanje (samo tace sem si pozabil umiti, tule res ni podobnosti z mojimi urejenimi vzorniki) Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #196 : petek, 17.07.2009 : 01:47:11 »

Oranžni pas. Grin Ficko, mislim, da so tvoji vzorniki lahko upravičeno ponosni nate oz. bi jih lahko še celo naučil kakšnih novih spalnih pozicij. Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #197 : petek, 17.07.2009 : 07:51:22 »

Ficko, dej no, ti si boš moral kot moderen moški začet brit tele kocine spodaj na tacah (ali jih pa vsaj razrečit), ker tvoje prekrasne blazinice SPLOH NE pridejo dovolj do izraza Grin Tongue
Sicer pa menim, da ti po mojem laičnem mnenju oranžni pas pripada. Si pokazal kar dobro performanso, edino hrbtni slog ti še malo postrani nese, ampak mislim, da to ne bi smel biti prevelik problem.
Me pa res zanima kaj bodo rekli profesorji iz ˝Mižišole˝. Res ti želim, da uspešno položiš tale izpit.
Taoranžen pas ti bo kar pasal, se mi zdi, samo nujno moraš potem nadaljevat študij, ker na tvoji dlaki ne bo preveč viden. Ne vem kakšna barva pride na naslednji stopnji, ampak upam, da je kakšna bolj kontrastna, da jo bo videti že od daleč, da bodo vsi videli, kako študiran in natreniran mačak si Kiss Kiss Kiss
Od vročine lena ko fuks Missy Cool
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #198 : petek, 17.07.2009 : 08:24:53 »

Tukaj ni nobenih naključij! Študij je bil zelo poglobljen in natančen in usmerjen v čim popolnejše posnemanje (samo tace sem si pozabil umiti, tule res ni podobnosti z mojimi urejenimi vzorniki) Tongue

Ja, ta del si povzel po Mili, očitno Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #199 : petek, 17.07.2009 : 18:02:55 »

Ja, ta del si povzel po Mili, očitno Grin Grin

Mila je pa itak moja prva in najljubša vzornica, tle ni dvoma Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #200 : sobota, 18.07.2009 : 00:12:42 »

Ampak ta Ficko je pa tolk fotogenicen Cool Cheesy Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #201 : torek, 21.07.2009 : 21:22:14 »

Ficko na plafonu  Cheesy  Cheesy  Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #202 : sreda, 22.07.2009 : 01:45:09 »


Tole je pa D-best!!!
Hvala, Cats, se mi zdi, da sem po temle že malo bolj prjatu s tabo Wink ... samo glej, da boš še naprej pridna in ne boš moje ljube vzornice in učiteljice Mile Kiss  več jezila, a je prav!
Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #203 : sreda, 29.07.2009 : 00:44:21 »

Dragi moji, tole danes spada bolj med NEsrečne mačje zgodbe. Moram vam povedati, da je včeraj za zmeraj zaspančkala moja šefica in cimra, podganca Tonči.  Cry
pa glih čez en mesec bi praznovali njen drugi rojsni dan s tortico in vsem, kar spada zraven.
Moji so vsi poklapani, pa tudi meni je hudo gledat tisto prazno kletko, pa nikogar več nimam za dražit  Sad.

Zato - ne glede kakšni so, bodite prijazni s svojimi cimri, bratci in sestricami in radi jih imejte, je prav žalostno, ko jih nimaš več ....

Spančkaj v miru tam na vrtu pod lavando, draga Tonči! Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #204 : sreda, 29.07.2009 : 07:28:19 »

Ojej Ficko, moje sožalje... Sad
Tonči je bila, po slikicah sodeč, krasna cimra Kiss
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #205 : torek, 04.08.2009 : 19:25:15 »

Sožalje Ficko!

Tonči naj ti bo lepo tam na oni strani in pozdravi šefičino muco Mišo in kužija Astorja.

Ajša
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #206 : torek, 04.08.2009 : 19:36:54 »

Lepota mačja...  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #207 : sreda, 05.08.2009 : 06:31:36 »

ajoooj, Ficko in mamaF, sožalje še z naše strani. Cry
Tonči, naj ti bo lepo tam gori. Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #208 : sreda, 19.08.2009 : 17:16:32 »

Ojoj, šele zdaj prebrala  Undecided Ficko, sožalje tebi in vsem, ki ste jo imeli radi Cry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #209 : četrtek, 20.08.2009 : 00:27:40 »

Ljube moje mačjeljubke in Fickove oboževalke! Najprej najlepša hvala za sožalja za Tonči. No, nekako smo prišli k sebi, si oddahnili na morju, zdaj smo pa spet dobre volje, boste vidli zakaj.
Tole vam pišem mamaF, ker naš Ficko nima časa. Vzrok?
 Cheesy Cheesy Cheesy
Ficko ima punco!!!!!

Ne morete verjet, ne? Saj tudi jaz nisem mogla Tongue 18 dni smo bili na morju in tokrat sem komaj čakala, da pridem domov  Kiss
Ko smo se par dni po prihodu na morje slišali z Fickovima varuhoma, taščo in tastom in seveda najprej vprašali, kako je naš mačkon, me je skoraj kap, ko je tašča rekla "katerega misliš, taprvega al tadrugega?" Shocked
In potem je povedala, da je k hiši že takoj naslednje jutro prišla mlada tigrasta mucka, na ves glas opozarjala nase, dvakrat pihnila in se takoj prepustila božanju, cartanju, Fickovim poljubčkom in skledi njegovih briketkov. In tako sta se šla romantiko ves čas, naša nono in nono sta uživala in nista mogla verjeti, da se mačica obnaša, kot bi bila pri nas že od nekdaj. Nihče iz našega konca ne pogreša nobene muce in glede na to, da je malecka lepe bleščeče dlake, nič shirana, čistih ušesk in oči, sta nono in nona prepričana, da jo je kak "prijazen" lastnik preprosto odložil pred našo hišo, ker "se itak ve, da je tam doma tista, ki je v unem društvu za mačke".
 Vse dni sta preživljala na njuni terasi, pa v senci na vrtu, ponoči pa na našem hodniku v Fickovem "apartmaju".  Kiss A ni kičasto, nooooo!

In potem smo včeraj zvečer končno prišli domov in s terase sta mi nasproti pritekla zaljubljenca  Cheesy
Sploh ne morem dojet, da se mi je lahko kaj tako lepega zgodilo!!! Mačka sta ustvarjena drug za drugega, niti en meter narazen ne gresta, ves dan poležavata v globoki senci en meter pred hišo in se nikamor ne ganeta, zdajle ležita objeta na sinovi postelji  Kiss .... rečte kar hočete, ampak tole Micko nam je zihr Tonči od tam nekje poslala  Kiss
Aja, Micka sem ji dala ime, ker jo je že tašča začela klicati Ficka, pa je malo preveč podobno Fickotu (čeprav ga skoraj vsi kličemo kar Mrče ali Mrčina - to pa zato, ker "mrči", ne pa mijavka Grin). In tale naša Micka je lepotica na kvadrat, dlako ima tako gladko in bleščečo, kot bi jo nekdo cele dneve poliral, najbolj ljubke brčice na svetu in totalno eksotičen vzorec po telesu  Kiss U bistvu je po mojem vrste "Mušniska" Cheesy

Ekola, malo cukra vam pošiljam, kljub temu, da se mi prav nč ne da za računalnikom čepet, sem vseeno par fotk naredila in ... ja tole sem vam pa res morala sporočit!!! Juuuuj, tolk sem srečna (pa upam, da je zdaj po več kot dveh tednih kdo ne začne iskat, ker jaz je ne dam!!! Ficko pa sploh ne!), drugi teden greva k veterinarju po ampule proti zajedalcem, pa se zmenit za sterilizacijo pa cepljenje itd. Po mojem je stara kake 4 mesece, kaj pa vem, stehtat mi je še ni ratalo, ker ni niti malo pri miru zobke ima pa po mojem tudi še vse mlečne.
Ben, dobro, zdaj se grem pa malo k mojemu parčku stiskat, če mi bosta dovolila  Tongue Cheesy








PS: vse sindikalne sotrpine pozdravlja Ficko v devetih nebesih  Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines