mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 28.05.2024 : 21:38:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 157150 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #375 : sobota, 17.10.2009 : 00:48:29 »

Ja saj, zdaj vidite, koliko živcev vam prišparamo ko sterimuciramo že pred odhodom v nov dom  Evil
To pa res! Kapo dol vsem, ki imate kilometrino in to počnete "za naslednje" (lastnike mislim).
Kaj čemo, pri nas mamo tak'le, ker pride mačka kr sama k nam domov, brez "posrednikov" , pol se pa sami "matramo" CheesyKiss Kiss Kiss vsem sterimuciranim in tistim, ki pridno sterimucirate in kastrimucirate  Wink

PS: Pri nas že dve uri koooooončno spimo  Afro v miru, lepo zviti v košarici (jasno, tazadnji košček flajštra smo si odlepli dol in zdaj nas nič več ne ovira  Cheesy )
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #376 : torek, 20.10.2009 : 14:22:32 »

Sej je logično, da jo flajšter moti. Sej Micka nič ne ve, da ji tam v trebuščku nekaj manjka, je še premlada za take reči  Tongue Flajštrček je pa neki novga in more stran.
Divjala je pa zato, ker Prijazni dohtar res da poleg narkoze še nekaj, da se mica prej zbudi po sterimucaciji. Da vidi, da je vse ok, da je živa in zdrava  Smiley Je pa novo da daje tiste šive, ki jih je treba pobrat ven. Ponavadi je dal tiste, ki samo odpadejo. Ja ben, mamaF, boš pa imela razlog, da ti vrnem pijačo  Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #377 : torek, 20.10.2009 : 19:58:52 »

vidim, da se je prijela, tale sterimucacija!  Grin
Vidiš, Micka - sigurno se tko prav reče, ko zdaj kar vsi tko pišejo; še tvoja se je naučila! Afro Azn
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #378 : sreda, 21.10.2009 : 00:23:07 »

 Cheesy Itak, sterimucacija je zakon! 
Pa tudi "tapravi" šivi so zakon, glede na to, da ranica očitno gospodične princeske nič ne moti (samo ostanke lepila od flajštra si je še naslednja dva dni lizala in grizla z roba trebuščka) in gospodična norijo in plezajo in se valjajo in raztegujejo, da ubogo matero včasih skrbi, če je "cvirn" zadosti močan  Shocked
Ampak "cvirn" drži kot pribito, ranica je skupaj, princesa niti lepotne brazgotinice verjetno ne bo imela in verjetno gremo v ponedeljek  pobirat šive ven (10 dni so rekli) - se bom zmenila za okoli 11. ure, Tinchka, da te spet pocukam na čajček med malico  Azn .
Saj se je tudi meni zdelo čudno, da je dal dohtar "ornk" šive, ampak po mojem je videl, da punca skače po en meter v zrak (tako je bilo, ko smo se matrali dat injekcijo narkoze) in si je verjetno mislil, da je za tegale vragca boljše bit ziheraš  Tongue
Jaz pa tudi nimam čisto nič proti, če  še enkrat pogleda, če se je vse prav zaraslo. Bomo pač spet v avtu "program ARS - arije in monologe" poslušali 2 krat po pol ure  Grin

Evo, takele so trenutne posledice sterimucacije (plešast pikast trebušček Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  Kiss )


"Zdej te mam pa dost, ti  izdajalka mojih intimnih zadev  Angry , proč s tem flešem ," je rekla Micka

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #379 : sreda, 21.10.2009 : 00:26:00 »

Micka, super si Smiley

Mamaf, upam, da se tudi midve kmalu vidiva Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #380 : sreda, 21.10.2009 : 00:27:08 »

Au, mamaF, glede na stanje na zadnji sliki jaz na tvojmu mestu ne bi to noč ravno brezskrbno spala Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #381 : sreda, 21.10.2009 : 00:36:17 »

Micka, super si Smiley

Mamaf, upam, da se tudi midve kmalu vidiva Smiley
V sredo na sestanku, itak!

Au, mamaF, glede na stanje na zadnji sliki jaz na tvojmu mestu ne bi to noč ravno brezskrbno spala Grin
Prav imaš Wink Se bom po prstih odplazla spat, tole njurjenje naj pa njen cenjeni soborec prenaša celo noč Cheesy 
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #382 : sreda, 21.10.2009 : 08:33:15 »

Tudi naša Pepka je bila prejšnji četrtek operirana v Novi Gorici (odstranjen tumor na trebuščku) in ima tele taprave šive in nič ovratnika. Pa je tudi mene skrbelo, samo zdaj vidim, da ni edina... drugače pa naj na tistem mestu ne bi zrastel več noben tumor (odstr.tudi bezgavka). Muca bo spomladi stara 11 let. Saj vem, da nima veze z vašo muco, ampak sem bila tako na trnih...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #383 : sreda, 21.10.2009 : 09:16:41 »

O Micika, a tebe so tudi že ... khm, rešili pred neumornim proizvajanjem mladičev  Tongue
Zdaj bo šele fešta, ko ti bo šla samo še žurka, jedača in pijača po glavi  Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #384 : sreda, 21.10.2009 : 09:20:57 »

Saj res, zdaj ne bo več problematičen pregovor - ˝baba pijana, kikla prodana˝  Azn
Se boš lahko brez slabe vesti do nezavesti natankala sveže vode Azn Evil
Super, da je šla serimucacija tako dobro mimo Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #385 : sreda, 21.10.2009 : 10:08:54 »

Tudi naša Pepka je bila prejšnji četrtek operirana v Novi Gorici (odstranjen tumor na trebuščku) in ima tele taprave šive in nič ovratnika. Pa je tudi mene skrbelo, samo zdaj vidim, da ni edina... drugače pa naj na tistem mestu ne bi zrastel več noben tumor (odstr.tudi bezgavka). Muca bo spomladi stara 11 let. Saj vem, da nima veze z vašo muco, ampak sem bila tako na trnih...
Bourbonka, držimo pesti in tačke, da se bo Pepka pozdravila in bo vse, kot mora bit - da bo zdrava in zadovoljna še doooolga leta!
Kiss Kiss
PS: A sta bili pri Vidicu tudi vidve?
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #386 : sreda, 21.10.2009 : 10:10:32 »

Pepka, lepo okrevaj Kiss Kiss
Logiran
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #387 : sreda, 21.10.2009 : 10:36:12 »

Ja, pri Vidicu in šive gremo pobrat v ponedeljek. Je pa tako živahna, ješča, igriva, da če jaz ne bi bila na bolniški in imela malo več časa jo mečkat, vprašanje če bi otipala tisto...Sploh nisem pomislila, ker je itak malo povešeno trebušasta.

Hvala za lepe želje! Smo optimisti.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #388 : sreda, 21.10.2009 : 10:48:13 »

Mi tudi v ponedeljek, gremo enkrat dopoldan, se bomo mogoče srečali! Za vsak slučaj - pošlji mi SMS, kdaj bosta tam, mogoče nam pa rata    051 309820 Mojca
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #389 : sreda, 21.10.2009 : 12:17:15 »

Bolj verjetno popoldne, po službi. Žal.
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines