mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 07:37:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 157470 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #510 : četrtek, 07.01.2010 : 07:59:44 »


 Edini plus te zime je, da je pred oknom ogromno ptic na krmilnici in imava Animal planet Live Grin Grin

A vidva tudi? Jaz imam razgled na siničke, vrabčke, sosedove kure in vrane. Ta miceni ptički me ne ganejo preveč, kure in vrane pa plašim s šklepetajočimi zobmi.   jezen Sploh eno kuro bi mal za perje pocukala, ker predrznica uide iz ograde in mašira direkt pred mojim balkonskim oknom.  trmoglavka

Ajša
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #511 : sobota, 16.01.2010 : 16:12:57 »

Spoštovana ga. mamaF,
(namerno NE piše DRAGA zaradi vaših žalitev v sosednji temi!)  slaba prebava

žal sem vam vseeno primorana ponuditi roko sprave, čeprav so me vaše zgoraj omenjene žalitve zelo prizadele. Upam, da ste se za vašo grozno napako pripravljeni odkupiti?!?

Če je vaš odgovor DA, potem lahko za licitacije pripravite vrečko (najmanj eno!) posušenih kaki-krhljev!
(ki so sigurno in brez zanikanja nekaj najboljšega kar sem poskusila v življenju, samo v tem trenutku vam tega - zaradi moje globoke prizadetosti - ne bom priznala!)

Upam, da se zavedate, da so - zaradi vašega neprimernega pisanja - moja čustva resnično in globoko prizadeta in da bo temu primerna tudi količinska vsebina vrečke!

S spoštovanjem,
alexx


(ps: mamaF, sploh nisem prizadeta, samo zadnjič sem Cats pojedla skoraj vse kakije in mi je tako nerodno, da bi se kar v tla poreznila... ampak si RES nisem mogla pomagat - če so pa tako "svinjsko" dobri!  super Upam, da jih imate pri vas še kaj in da se res znajdejo na licitaciji, da se vsaj malce oddolžim svoji gostiteljici.  sram Če pa ne, pa LEPO lepo LEPO prosim, naslednje leto pomislite še malce na nas - trpeče duše, ki tega bogastva nimamo in pripravite malce večje "zaloge"!)

 Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #512 : sobota, 16.01.2010 : 16:48:42 »

Spoštovana ga. mamaF,
(namerno NE piše DRAGA zaradi vaših žalitev v sosednji temi!)  slaba prebava


Nadvse Spoštovana Vljudna Alexx  Wink, najponižneje se Vam opravičujem za svojo ne-krivdo. Namreč, kot ste lahko že zgruntali, je imel pri dajanju moralne podpore svoji Večni Ljubezni, gospe PreCednici, kremplje na tipkovnici Njen Vdani Borec, gospodič F.
Očitno mulcu hormoni kljub ustreznim, že davno opravljenim, postopkom, precej nagajajo in vplivajo na njegovo izražanje  Evil
Mulca bomo iz hlač stresli takoj, ko se proti večeru izkoplje iz trpeče spalne poze v svoji škatli z luknjo  Evil Grin kazen bo hitra in učinkovita, na to se lahko zanesete (beri: bomo skrili miši, hehehe)  Cheesy Zagotavljam Vam, da ga bom do morebitnega Vašega obiska naučila vse obiske vikati   Tongue

Zdaj pa k biznisu: unih sladkih dobrot je še kar nekaj, nč skrbet. Bom pripravila 2 vrečki za licitacije in če Vam slučajno ne bi uspelo zasesti prvih dveh mest, pripravim še eno  Wink
Za prevzem se boste morali dogovoriti z Vašim poštarjem - pripravite dovolj veliko luknjo v nabiralniku  Tongue Omenjena licitacijska predmeta bom objavila zvečer v Horjulski temi (moram še pofotkat) Zraven bodo tudi podatki, kam sporočiti Vaš cenjeni naslov, da bo vsebina varno odposlana. A bo v redu?

LP mF
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #513 : sobota, 16.01.2010 : 19:25:51 »

mamaF, kar meni pošlji, ona je svojo dozo že potamanila
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #514 : nedelja, 17.01.2010 : 16:30:27 »

Hja, zgleda, da je na meni samo še plačilo?!?  Evil  Cry



MamaF, naravnost *F*A*N*T*A*S*T*I*Č*N*O*!!!  veselje
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #515 : nedelja, 17.01.2010 : 22:33:27 »

Jana pravi, da pride Tista Zadeva na licitacije 22.1. zvečer Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #516 : ponedeljek, 18.01.2010 : 00:57:08 »

Iz strani 32... ker mi v vsem decemberskem đumbusu, ki se še zdej noče končat, ni uspelo prebirati Fickotovih pisem  sram...
Citat
...in jaz vam povem, da sem kar precej zaljubljen vanjo...
Zdej sem pa ratala rdeča ku pičulat!  Roll Eyes Si nisem mislila, da je tako hudo  Huh Roll Eyes Fici, bom prišla še kdaj kej na obisk, že ker Mila verjetno nič ne pride, ampak ti ji le ostani zvest, ker veš, če bi midva slučajno kej mela, bi bil bil tale moj tukej, ki je po vrhu vsega še iste barve kot ti, grozno ljubosumen in po moje sploh ne bi tel več z mano spat. Govorim pa seveda o Roškotu, hehe  Tongue

Za mF: sej sem tudi jaz imela rosne očke, ko sem tvoj listek brala. Ma lepo je imet zaradi takih reči rosne očke  Smiley In ker ni razloga, da bi bla tako skrivnostna, bom še tuki napisala, da boste vsi vedli, da je mamaF ena najbolj fantastičnih ljudi, kar sem jih spoznala do zdaj!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #517 : ponedeljek, 18.01.2010 : 07:43:43 »

khm, Tinchka...kaj je pičulat?   sram Da vem, kakšne stopnje rdečica te je zagrabila...

in ja, mamaF je carica (mamaF, vrečko od Miklavža skrbno čuvam, z magnetkom na hladilniku pritrjeno in mi tko lepo toplo okrog srčka dela vedno, ko jo pogledam... Tkole, lej:  Cry Smiley
 
koš  Kiss vsem skupaj tja dol na Primorsko!
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #518 : ponedeljek, 18.01.2010 : 13:52:54 »

Hehe, sej sem vedla  Grin
Pičulat je puran  Smiley

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #519 : ponedeljek, 18.01.2010 : 13:58:53 »

Hehe, sej sem vedla  Grin
Pičulat je puran  Smiley


Iiiii, Tinchka, sem šele zdaj videla Wink
Madonca, za unga pičulata pa tudi jaz ne bi vedla kaj je (na Krasu sigurno ni pičulatov Grin ) oziroma bom naslednjič vprašala v mesnici, če jih imajo, me prav zanima, kaj mi bojo dali  Evil Grin.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #520 : torek, 19.01.2010 : 01:30:13 »

 Cheesy 1. obletnica  bravo veselje
Pred natančno enim letom je neke zasnežene nedelje naš rdeči avto iz oddaaaaaljene Litije pripeljal tegale mickenega okroglega bumbrčka, gospodiča Ficka  Kiss Kiss


... in danes smo v čast prvi obletnici njegovega bivanja pri nas "spekli" tortico  Cheesy





Ljubi moj Borec, Mrči Mrcinski Ficko Sindikalist, želim si, da bi se ljubčkala tja do penzije in še dlje  Kiss Kiss Kiss


Moja najljubša oranžna mrcina, rada te imam še pa še  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #521 : torek, 19.01.2010 : 07:18:24 »

Ficko, dragi sindikalist, se sploh zavedaš, kako si pomemben, pameten, lep in sploh naj? V tem letu si MNOGIM polepšal veliko dni s svojimi poročili. Čestitke, z željo, da tako ostane še doooooooolgo.  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #522 : torek, 19.01.2010 : 07:37:29 »

o jžš, Ficko  Cheesy - vse tanartabolš za obletnico!  Kiss
Majke, si pa zrasel res en ornk sindikalist iz ene male okrogle žvauce... Shocked Smiley

oaza88 ma te rada! Kiss Kiss Kiss
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #523 : torek, 19.01.2010 : 07:50:26 »

Vse ta najboljšejše še naprej, Ficko naš zlati...  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #524 : torek, 19.01.2010 : 08:23:11 »

Iiiiii, Ficko praznuje!! Cheesy Cheesy Uživaj v mečkanju!! Cheesy Cheesy

Mi te imamo radi,
                                            Bežigrajske zverine Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines