mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 12:28:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 157485 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #780 : torek, 09.11.2010 : 00:44:58 »

@Cats , saj veš, da niso taki, noooo - samo pod flešem se sveti malo po Flipijevo, sicer je pa cel črn veselje
Aja, pa še nekaj sem pogruntala med vsemi tistimi lulanji in "lulanji" - tale mulc rad tišči nos k tlom - alora bova še kako rabila Flipove nasvete Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #781 : torek, 09.11.2010 : 00:45:22 »

Ej, mamaF, a mu bo res ime Rocco? Meni to mal meče na tiste italjanske edukativne filme  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #782 : torek, 09.11.2010 : 00:53:53 »

Ficko, mi smo prepričani, da boš kar hitro ugotovil, kje vse in za kaj vse se da ponucat tačrnega  Evil  Boš videl, obzorje se bo kar razširilo in tvoje življenje bo dobilo nove razsežnosti  Cool
... jih je že. Tadebel tanov povšter, namenjen Tačrnemu, je že zaseden Wink


Roko (bom kar po domače pisala ob tej uri Smiley ) je namreč rojen asket - ga mehkoba prav nič ne zanima, ladijski pod je zakon, pa ploščice tudi - samo da je pozicija dovolj blizu mame ... srce moje črno Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #783 : torek, 09.11.2010 : 00:56:13 »

Ej, mamaF, a mu bo res ime Rocco? Meni to mal meče na tiste italjanske edukativne filme  Evil
Moja prestolnonaslednica je predlagala "Kazimir" ... ostalim pa Roko (po dalmatinsko s K Wink kar leži. Kaj bi predlagala Presvetla PreCednica? Smiley
Kar pa se "edukacije" tiče - jah nooo, pri naši hiši smo sami intelektualci
Logiran

Unikatne tablice in portretki
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #784 : torek, 09.11.2010 : 00:58:34 »

Oooo, MamaF, ja kaj je pa zdej to Shocked?! Podganarska mačja teta je psa nabavla! To bo žur, težek žur Grin!
Čestitke, čestitke, če tole ni najlepša novica dneva Cheesy! Ne razumem, zakaj niso na dnevnik dali, raje ti bluzijo o enih bosanskih odposlancih, Rokota pa čisto pozabijo omenit, barabe!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #785 : torek, 09.11.2010 : 00:59:23 »

... jih je že. Tadebel tanov povšter, namenjen Tačrnemu, je že zaseden Wink


 Grin  no vidiš. Pa tabolše šele pride  Wink  

Roko (bom kar po domače pisala ob tej uri Smiley ) je namreč rojen asket - ga mehkoba prav nič ne zanima, ladijski pod je zakon, pa ploščice tudi - samo da je pozicija dovolj blizu mame ... srce moje črno Kiss

 Kiss


Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #786 : torek, 09.11.2010 : 01:27:46 »

Ooooo, kako lepa novica!  Cheesy Čestitke novopečeni pasji mami in črnemu lepotcu!   Kiss  Smiley Pa Fickotu tudi, ko je tako fajn novo družbo dobil, ki mu še posteljo takoj odstopi!  Grin  Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #787 : torek, 09.11.2010 : 02:32:00 »

@Xena, aneda so črni zakon - al pasji al mačji - spreobrnejo te tako ali drugače  Cheesy A te bom lahko prosila za kakšen nasvet, če bo treba, plis - čist tako, da si piflarska mati že vnaprej zagotovijo intelektualni supprt.                    /quote]

Veš da.

K
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #788 : torek, 09.11.2010 : 08:36:26 »

Moja draga taPasja, en kup  Kiss Kiss Kiss tebi in vsem tvojim od ene druge ta PPPPasje Cheesy
Kok dobr. Pa bo forum spet malo zaživel, ko boš poročala o vseh pasjih lulanjih in kakcih, piščančkih in lužicah, stiskanji ipd.
Tanovi lastniko s(m)o zmerej fejst navdušeni nad dajanjem vseh podrobnosti gor Evil predaja
sčasoma pa postane bolj kot ne same all, same all Grin Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #789 : torek, 09.11.2010 : 09:57:16 »

Grin Absolutno bo treba čist takoj odpret Tačrnemu svojo temo, da ne bom s klobasicami in lužami (od včerajšnje prve in edine notri so šle sicer vse v travco veselje) packala po teme Največjega junaka med Taoranžnimi Kiss
Ficko Mrčina je, drage bralke, maček da se šika. Z Rokom sta sicer še na en meter Tongue, ma vsiljivosti ali paničarjenja ni zaznati ne pri enemu ne pri drugemu. Hrana je strogo ločena, kar pa sploh ni problem, ker imajo veličastna gospoda brikete sicer ves čas na razpolago gor na praskalniku - to sem začela prakticirati že spomladi, da je praskalnik sploh vzljubil Smiley , tamali mulc pa bo itak dobil ene 4 krat dnevno svojo skledo glih en tolk polno, da poje vse v enem šusu. Alora to je rešeno. Spanje tudi - tamali revež zaprt v kletki (mirno preživeli prvo noč  ), plemenita gospoda pa ima po stanovanju - reci in piši - kar 8 (osem!!!) postelj (cel praskalnik je štet samo enkrat), smo včeraj prav prešteli. Moram zbrat enkrat fotke vseh teh osmih "slovenskih postelj Tongue, da se kdo ne bi drznil pomisliti, da revež nima kje spat in mora zato pasje povštre krast Wink )
V glavnem - za Tačrne lužice me v bistvu sploh ni tolk skrbelo, bolj sem tuhtala, kako bo Borec sprejel eno malo zgago. Pa ga lahko samo hvalim zaenkrat Kiss Kiss
Moja ljubeča, flegmatična oranžna mrcina, čist po mami se je vrgu Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #790 : torek, 09.11.2010 : 10:02:04 »

Aja, mamF, a ti veš, da je bil tvoj Roko en časa skoraj naš sosed, revček ubogi Sad?
No, ne glih, je pa bil najden v našem kraju - pripelji ga kdaj kaj na obisk, ga bo Mici kaj na sprehod peljala Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #791 : torek, 09.11.2010 : 10:27:19 »

Ja, Kocka vem, Trzinček iz koruze Kiss Missy pa bivša Primorka, a ne? No viš, kako se obrne - Primorka v Trzin, Trzinc na Primorsko Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #792 : sreda, 10.11.2010 : 00:05:08 »

Ficko, kdaj sta pa vidva z Murijem posnela reklamo za Fr...... ?  Roll Eyes Tongue
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #793 : sreda, 10.11.2010 : 19:32:17 »

 Cheesy Čestitke, čestitke!!!!!!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #794 : sreda, 10.11.2010 : 20:06:45 »

Ficko, kdaj sta pa vidva z Murijem posnela reklamo za Fr...... ?  Roll Eyes Tongue

Haha, vem na katero misliš  Grin "Ostali mislijo, da sem takšen že od rojstva, ampak zato je kriv moj lastnik, ki me hrani s Fri...." (ali nekaj podobnega) Sta pa res oba ista.  Smiley  Tongue

Drugače je ful posrečena reklama. Če bi bilo res vse tako lepo, kot je na reklami.

Je pa res, da ob njej vedno začnem godrnjati: "V mestu, na stolpnicah, nori, skače, bi ga kmalu avto povozil, ali kakšen drug faktor pokončal !"

Verjamem pa, da jim je reklama 100 % uspela. In da je prodaja te vrste hrane velika. Hmmm...
Logiran
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines