mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:03:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: nemške doge 2 - čvek
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: nemške doge 2 - čvek  (Prebrano 37612 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #15 : sreda, 23.01.2008 : 21:27:44 »

U, kaksne lepe kepe.  Cheesy  Sploh rumencek, ki sedi je posrecen. Kiss Koliko so pa ze kaj tezki? lp
Logiran

linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #16 : četrtek, 24.01.2008 : 22:32:02 »

Hej, Jana ... sicer ze stara zadeva, ampak sem sele danes prebrala. Tudi moji frajli (bokserski ritki) sta sposobni tako kot tvoji jest skupaj kosti. Je pa res, da je veliko slabse odkar imata za druzbo se dve dogici, to pa zato, ker sta bili dogi tako posesivni kar se hrane, igrac, itd tice, da sta zaceli Aika in Lina svoje branit ... najprej sta jima dajale, pa sta videle, da je potem samo ogenj v strehi, ko hoceta nazaj, zdej ju pa kar lepo nazreta. Tako da Aika vcasih zatezi tudi Lini, kar se prej ni NIKOLI dogajalo (razen prvih par dni, ko sta prisli skupaj, ko je bila Aika res nenormalno posesivna kar se hrane tice - ampak smo ustimali v parih dneh) ... Aika sicer ve, da tega ne sme, ampak ce me ni zraven je upanje, da jo jaz ne slisim - no, tako ona misli, jaz vedno dosledno poslusam kaj se dogaja! Zdej se je tudi stanje dog spremenilo, ker jaz nisem pustila, da zaradi hrane in igrace rencita ena na drugo. Zdej si celo v pisker lahko pogledata, kar se prej ni smelo zgoditi. Za igraco je se kako rencanje, za hrano pa ne. Glede kosti pa ... ne bi vedeli, ker jih ne smeta jest. Vcasih sta jih sicer jedli zunaj pred hiso skupaj, ampak ne tako TESNO skupaj kot Luna in Bali. Wink

Tadeja_n ... kdo je harlekih na drugi slikci?

Pulsatilla ... cestitke.

Kar se dog tice pri nas nic novega ... se pa po novem glede na stanje pred cca 3 leti ze nagibamo k debelosti. Hehe ... mal se hecam, ampak Dona ima zdej res super postavo! Tudi zdrave sta - trkam ... sta pa se vedno samo na briketih.

Lp, Ursa
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #17 : četrtek, 24.01.2008 : 23:30:16 »

Žal ne vem, sem samo slikala, ko sta bla tak fan, ko mu je slino brisala. Smiley Vem samo, da je bila ena tujka...
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #18 : nedelja, 27.01.2008 : 01:08:40 »

Mene je pa danes en poštar prepričeval, da ima doma AMERIŠKO dogo - in to eno izmed le štirih v Sloveniji.
Sem mogoče pri pasmah katero spustila? Nikoli še namreč nisem slišala za kaj takega.
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #19 : nedelja, 27.01.2008 : 08:55:42 »

Mene je pa danes en poštar prepričeval, da ima doma AMERIŠKO dogo - in to eno izmed le štirih v Sloveniji.
Sem mogoče pri pasmah katero spustila? Nikoli še namreč nisem slišala za kaj takega.

Ja ali niste slisali, da ima nek tujec v Lukovici pri Domzalah 4 ameriske doge, ki strasijo sosede (pa vendar se sprehajajo le po svojem ozemlju, preko katerega hodijo ostali na sprehod - vsaj tako sem jaz razumela v objavi na radiu Hit). No, ampak slo je za ameriske doge. Roll Eyes Shocked Morda pe le drzi. Grin Grin Grin

Lp, Ursa
Logiran
dogica3112
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #20 : ponedeljek, 28.01.2008 : 20:23:08 »

Nekaj bi vprašala, ni ravno ta tema, pa vendar...

Kakšna pasma ja Bandog...??
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #21 : ponedeljek, 28.01.2008 : 20:39:45 »

poglej na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,177.0.html
Logiran

mesec
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #22 : ponedeljek, 28.01.2008 : 21:16:39 »


No lepo vas je pozdravit preko foruma.Vidim,da so tudi Slovenci ljubitelji te precudovite pasme,in prav je tako.namrec sem tudi jaz lastnik nem.dogge ze leta,imam trenutno 4leta staro mantel dogo,in v kratkem se bo ji pridruzla se ena doggica.
  Rad bi vam samo to reku,zakaj se dajete in prepirate,kdo je bolsi-ona nima pojma itd...Pomagajte si z skupno pomocjo se veliko naredi,za te precudovite pse.

Se ppravicujem na moji slovenscini.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #23 : ponedeljek, 28.01.2008 : 21:25:00 »

Pozdravljen mesec Smiley
Lepo, da si se nam pridruzil, veseli bomo kaksnih zanimivosti s tvojo mantelco, pa seveda kaksnih fotk.
Debate o tem, kdo je boljsi, smo ze zdavnaj preziveli. Zdaj se lahko o vzrediteljih pogovarjamo tukaj samo o tistih, ki so z nami.
Torej, o prisotnih vse dobro Wink, o odsotnih pa nic Tongue.

Seveda pa lahko neovirano debatiramo o nasih prekrasnih velikanih Smiley
Logiran

mesec
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #24 : ponedeljek, 28.01.2008 : 21:42:25 »

Glede slovenscine sem vam pozabu povedat namrec zivim v Svici,in slovenscine sploh ne uporablam.

hvala.
Logiran
baia azzurra
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 2


« Odgovor #25 : torek, 29.01.2008 : 13:40:56 »

pozdravljen mesec.
od kje iz svice pa si?

od danes nas najdete tu gor pod psarnami oz vzreditelji in pod tem nickom.

cestitke pulsatilli grandis za male rumencke in tigre.

lp
baia azzurra
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #26 : torek, 29.01.2008 : 14:15:00 »

O, baia azzurra, lepo, da ste se pridružili tudi pod tem nickom. Upam, da bomo lahko kakšno pametno debato vrgli. ;-)

lp
Logiran
baia azzurra
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 2


« Odgovor #27 : torek, 29.01.2008 : 14:17:54 »

ja bi bilo kar fino odpreti kaksno lustno debato da malo pozivimo tale forum.,.....

pa saj tem za pogovor je dovolj, problem je da je casa malo...

lp
Logiran
mesec
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #28 : torek, 29.01.2008 : 14:40:09 »

Lep poz.Baia azzurra ,zivim ze 17 let v Thunu.znano kot naj lepse jezero v Svici .Psa pa imam it Italie.Castello delle Rocche.
  Imam eno uprasanje kako vam naj poslem kaksno sliko,se ne razumem tako v vasem forumu-lepa hvala.Se to Baia Azzura vaso psarno pa poznam.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #29 : torek, 29.01.2008 : 14:47:29 »

No, se tukaj - dobrodosli Azzurcki Smiley
Za debate je vedno moznost in priloznost, res je le cas treba najti.

mesec, kaksno sliko mi lahko posljes na naslov jana@mojpes.net, pa ti jo jaz objavim tukaj.
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: nemške doge 2 - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines