mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 15:26:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: nemške doge 2 - čvek
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: nemške doge 2 - čvek  (Prebrano 37911 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #60 : četrtek, 21.02.2008 : 10:18:37 »

OOO Jana, hvala...hude, hude fotke  Wink
Vse so dobre....naj mi je pa leteča slonovska ušesa  Tongue...pa babji čvek  Grin ja, to so ta prave babe  Kiss
Logiran
zoo fun
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #61 : nedelja, 02.03.2008 : 11:14:23 »

Pozdravljeni!

Že kar nekaj časa prebiram strani na tem forumu sedaj pa sem se končno uspela tudi registrerati!
Že celo življenje me spremljajo psi, trenutno pa sem srečna lastnica čudovite psičke Pie.  Več o njej lahko pogledate tule: 
*****   
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #62 : nedelja, 02.03.2008 : 11:24:45 »

zoo fun, dobrodosla.

Za objave legel (tudi pricakovanih) je potreben uporabniski paket maksi.
Vec o njem najdes na http://www.mojpes.net/modules/help/index.php?id=7.

Predlagam tudi branje pravil sodelovanja na mojpesForumu http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,1484.0.html.
Logiran

aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #63 : nedelja, 09.03.2008 : 08:48:13 »

O malce pozno zasledim spet en kup čudovitih slikc Cheesy Jana res super slikce Smiley
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #64 : nedelja, 09.03.2008 : 09:25:08 »

Slikce so prečudovite  Smiley
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #65 : torek, 11.03.2008 : 07:52:08 »

Pozdravljeni dogasi!

V temo bokserji pisem o Linini operaciji kolenskih vezi, tu pa bom morala na zalost tudi o biopsiji.
Vceraj zvecer sva pri Doni zasledila, da ima odebeljene bezgavke. Na desni strani ob koncu gobca ima bezgavko za velikost jajca, na drugi za velikost oreha. Tudi bezgavki na gobcu sta odebeljeni, na desni nogi je tudi velika za en velik oreh. Tako da sva jo vceraj takoj peljala k Tozonovi (je ravno vceraj delala do vecera). Je sicer rekla, da ne more nic rect, tako da se vedno upamo, da je samo kako vnetje ali kaj drugega. Danes dobimo rezultate krvi, ostalo se pa ne ve kdaj bo.

Ursa
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #66 : torek, 11.03.2008 : 11:43:46 »

Rak je ...  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #67 : torek, 11.03.2008 : 11:54:19 »

Ojej Cry Drži se in upam, da bo s pesjanko glede tega čim manj problemov..
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #68 : torek, 11.03.2008 : 14:09:12 »

Groza Cry
Držim pesti,da boste dobro prebrodili to.
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #69 : torek, 11.03.2008 : 14:15:54 »

Joj urša ...  Cry Cry

Pa ste ga tudi tipizirali? (mi mamo limfom maligna - rak bezgavk sistemski rak - kar pomeni da počasi napada vse če ga ne zdraviš)

Začelo se je na enak način. Zatipali smo odebeljene bezgavke na desni strani gobčka v bistvu je bila tudi neke take velikosti kot od Done.
Pa smo jo peljali k Zaninoviču in je punktiral in vzel briz s tem smo potrdili da je rak, dal nam je 3-6 mesecev to je bilo oktobra.
Smo rekli tako hitro pa ne bomo obupali in smo jo peljali dr Tozonovi na vet fakulteto in smo začeli s terapijami. Dr Tozonova je strokovnjakinja za zdravljenje raka in iz lastnih izkušenje lahko povem da je super.

Prvo smo šli na operacijo in izrezali desno bezgavko jo poslali na raziskave in nam je potrdilio katerega raka imamo na obisku.
Nato smo začeli s terapijo pri čemer moramo paziti zaradi ledvičk ki niso najboljše (jemo renal že ene 5 let).

Prvo s kemoterapijo in je držala kake 2-3 meseca potem smo začutili novo bulo med zadnjima tacama katera je potem z drugo terapijo izginila druga terapija je bila s citostatiki, uspešna je bila za kake 3 tedne in nato se je odebeljila leva bezgavka na vratu in smo začel z medronom (ta terapija ima polno stranskih učinkov od prekomernega pitja in depresije - si predstavljaš bokserja depresivnega  Undecided ni fajn zato sem bil včeri čist potrt, tresenje in izguba mišičnega mase).

Danes smo jo peljali na ponovni pregled in je kri vredu samo še vedno je malo dehidrirana in smo jo morali pustiti notri za 24 ur da si bo revca opomogla...

to je na hitro vse

upam da se bo stvar dobro odvijala in se bo dona dobro odzivala na zdravlenje  Wink

lp m&m
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #70 : torek, 11.03.2008 : 14:33:12 »

Matjaz ... tudi mi smo bili pri Tozonovi ... sva sla vceraj ze takoj tja. Na zalost imamo cisto isto zadevo kot vi ... mi je povedala Tozonova, da je Maxi tam (smo bili ravno spet tam), ampak je nisem smela obiskat. Bi te prosila, ce me poklices cimprej, ker nimam vec tvoje stevilke (oziroma je nekje v enem od starih telefonov). Lepo prosim, ker se odlocamo kako naprej (zdravljenje, ... ). Upam, da se imas mojo stevilko.

Lp, Ursa
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #71 : torek, 11.03.2008 : 15:40:25 »

Ojej, same slabe novice. Drzimo pesti in upamo na najboljse. Cry Se mi zdi, da je vedno vec tega limfoma.

A se tudi na krvi kaj pozna (hemogram)?

Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #72 : torek, 11.03.2008 : 15:48:37 »

Ne, na krvi se ni poznalo (je rekla, da se na krvi pozna le v malih primerih), je pa rak prakticno v vseh celicah, ki jih je vzela (iz dveh bezgavk). Slabo v glavnem.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #73 : torek, 11.03.2008 : 18:34:14 »

Ajoj, odprem temo v pričakovanju kakšne hude slikice, pa preberem take slabe novice Cry. Držite se, če pa lahko kakorkoli pomagam, imata mojo cifro...
lp
T.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #74 : torek, 11.03.2008 : 18:51:06 »

Ojoj, kakšne grde novice.....sem prav žalostna.... Cry
Urša, držim pesti......da boste dobro prenašali zdravljenje  Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: nemške doge 2 - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines