mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:02:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: POMERANEC
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: POMERANEC  (Prebrano 90819 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #75 : petek, 14.04.2006 : 09:30:55 »

arieta, zelo lepa psička. sicer se ne spoznam na pomerance, so mi pa drugače zelo všeč! :-)
Logiran
arieta
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


« Odgovor #76 : petek, 14.04.2006 : 09:33:34 »

arieta, zelo lepa psièka. sicer se ne spoznam na pomerance, so mi pa drugaèe zelo všeè! :-)

HVALA  Cheesy Roll Eyes Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #77 : petek, 14.04.2006 : 16:12:36 »

Tara04, vidim, da se strasno trudis in izgleda ze prav smesno, se ti ne zdi?

Cenzuriranje kontaktnih podatkov ni tukaj gor zato, da boste pisali razne pogruntavscine, kako pravila goljufati, temvec je ta forum namenjen izkljucno komunikaciji tukaj in nikjer drugje. Ce ta pravila niso dovolj jasna, jih lahko se bolj podrobno razlozim.
Mojpes.net vam je na voljo zato, da ga uporabljate in ne zato, da se boste gor menili za cvekanje drugje.

Ce komu ta pravila ne ustrezajo, mu je na voljo paket midi za komunikacijo z ostalimi clani ali druge spletne strani. Velja zate in za vse ostale.
Logiran

Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #78 : petek, 14.04.2006 : 18:31:46 »

Jana, sej imaš prav. Ampak se mi vseeno zdi nesmiselno cenzuriranje mailov, ker, če se bomo hotele dobit se itak bomo. Lahko se srečamo na kaki razstavi in si izmenjamo podatke. Jaz bi si kupila midi paket ampak trenutno nimam keša.
Če bi si izmenjale mail ne pomeni da tukaj nebi sodelovale. Zmenile bi se privatne stvari. Recimo da bi kupila psa in pol bi naprej si dopisovale tu, kot to delamo z ostalimi. Upam pa da ni postavljen kak ultimat, ali forum ali maili Grin
Nočem se kregat in bom pač upoštevala tvoja pravila Wink

Lp
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #79 : petek, 14.04.2006 : 18:53:20 »

Eh, Tara04, ravno v tem je catch, da tukaj ne mores kupovati pomerancev, ce jih nihce ne prodaja. Od 1.1. je ena od osnovnih novosti, da morajo tisti, ki zelijo tukaj prodajati legla, imeti paket maksi. arieta ga nima in ti za nakup pomeranca tudi paket midi ne koristi. Bos morala kaksno drugo pot za nakup psa ubrat. Ce bi arieta imela namen prodajati tukaj pse, bi... Potem lahko objavi kakrsenkoli mail.
Logiran

špicp
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #80 : ponedeljek, 04.12.2006 : 10:33:59 »

Če koga zanima kaj o špicih mi lahko piše.Jast imam srednjega špica v nedeljo pa dobi pomeranca.Če ima kdo špice piššššššštttttttttteeeeeeeeee.
Logiran
špicp
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #81 : torek, 12.12.2006 : 21:45:35 »

Arieta ful bi se rada s tabo pogovorila,tudi jast dobim pomeranca iz Virovitice.Če boš kaj gor bi bila vesela če mi odpišeš.lp
Logiran
arieta
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


« Odgovor #82 : petek, 22.12.2006 : 19:19:16 »

Bok ,drago mi je sto Ti se svidaju moji pomeranci -nazalost ne smijem postavljati na ovom forumu slike ...ali uskoro je gotova moja web stranica pa cu platiti da ju postave na ovom forumu.
Ako dolazis na izlozbe u Ljubljanu u sijecnju ,potrazi me ,ja sam uvijek kod ringa yorkshire terriera ,a u Ljubljani izlazem 2 pomeranca i iako imam dosta prijavljenih pasa naci cu vremena kao i uvijek za istinske ljubitelje pasmina s kojima dijelim zivot .
Inace iskreno nikad nisam cula za uzgajaca pomeranaca iz Virovitice ,pa Ti preporucam da se prvo raspitas u Hrvatskom kinoloskom savezu o tom uzgajacu ,i svakako posjeti neku izlozbu i prvo vidi kako pomeranac treba izgledati ,tek onda idi i izaberi stene .
Nazalost ceste su prevare ljudi bas kod ove pasmine jer je rijetka na ovim prostorima ,a neki ljudi neznanje zaljubljenika u pasminu zele iskoristiti pa pod pomerancima prodaju sve samo ne pomerance.
Isto tako procitaj standard pomeranaca na FCI stranici www.fci.be (oni spadaju u V Grupu ,pod Spizevima ces naci standard) pa ces vidjeti mjere visine 18-22cm koliko pomeranac kada odraste treba biti visok .Pomeranac je pas vrlo kratkih leda ,proporcionalnog i kompaktnog tijela ,vrlo otvoren ,veselog karaktera -nije i ne smije biti plasljiv!
Puno srece u potrazi za lijepim i zdravim predstavnikom pomeranaca
Svako dobro u Novoj 2007 Tebi i svim ljubiteljima zivotinja

Logiran
špicp
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #83 : nedelja, 14.01.2007 : 23:26:07 »

A ima kdo na tem forumu pomeranca.Jast ga imam in bi ful rada poklepetala s kom ki ga tudi ima.
Logiran
tinta
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 143


« Odgovor #84 : sobota, 10.02.2007 : 20:19:14 »

A so pomeranci zelo plašni psi in posledično temu veliko lajajo (tisto histerično kot naprimer kakšne manjše pasme, ki veliko lajajo iz straha) ali so bolj pogumni in ne lajajo za vsako malenkost??....pa še nekaj me zanima a potrebujejo veliko gibanja?
Logiran
špicp
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #85 : sreda, 14.02.2007 : 15:07:22 »

Živjo tinta.
Jest mam doma pomeranca,in sploh niso plašni razumejo se s psi,lajajo ful malo redko kdaj ga slišiš.Gibanja potrebujejo kot vse majhne pasme,jest svojga peljem 6-8 na dan po 20 min.Ful so pametni in hitro se učijo.Vsaj moj je takšen,odvisno kako delaš z njim.
Logiran
tinta
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 143


« Odgovor #86 : sreda, 14.02.2007 : 15:22:48 »

Zdravo Špicp!! Kako sem vesela za tvoj odgovor.....joj pomerančki so res zlati kužki....a se razumejo z mucami?....se prebrala, da imaš tudi srednjega špica, kakšne so bistvene razlike med njimi (po karakterju mislim)?...a mi lahko zaupaš kje si jih kupil (oba špica)?....a imaš oba v stanovanju ali jih imaš zunaj?
Logiran
špicp
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #87 : petek, 16.02.2007 : 12:57:34 »

Živjo tinta!
Moj mali ima 4 mesece in se šteka z vsemi živalmi.Ta drugi pa ima 2 leti pa ne more vidit muc,odvisno če je od malega z mucami pol se po moje razumejo.Ta malega sem dobila s Hrvaške z rodovnikom,srednjega pa tu brez rodovnika.Ne oba sta v stanovanju mali ne more bit odzunaj sej ima vsega 2 kg ko zraste.Imamo pa tudi stafforda pa je tudi v stanovanju.
Logiran
tinta
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 143


« Odgovor #88 : petek, 16.02.2007 : 13:13:30 »

Špicp pa ti imaš vse pasme ki jih jaz obožujem Cheesy....Joj ta mali pa mora bit res srčkan če ima komaj 4 mesece Smiley No najlepša hvala za informacije. A mi morda lahko še zaupaš ime psarne (ali vsaj kraj) kjer si kupla pomeranca na Hrvaški, da vem kam se lahko obrnem,  in koliko si dala zanj? Hvala...
Logiran
tinta
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 143


« Odgovor #89 : sobota, 17.02.2007 : 14:19:34 »

Pa še nekaj me zanima o pomerancu, a ga hraniš z briketi ali z domačo hrano?...
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: POMERANEC
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines