mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:58:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Deset let bede
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Deset let bede  (Prebrano 43851 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : nedelja, 15.02.2009 : 14:48:34 »

Lastnik ga je kot mladička odnesel na skedenj, s katerega ni nikoli prišel dol. Hranil ga je tako, da je splezal po letvah in mu vrgel hrano. Deset let je preživel brez kakršnega koli fizičnega stika. Lastnika so odpeljali v bolnico in sosedje so sporočili, da je pes že nekaj dni brez hrane...
Na pomoč sem poklicala gasilce in policiste, ker nisem mogla na skedenj.




Notri je izgledalo takole...





... in seveda sem najprej slišala, da ga nikoli ne bom dobila od tam, ker je nešteto možnosti za skriti se in svinjarije za vsaj tono. Dostop s tovornjaki ali čimer koli razen peš ni mogoč.

Nismo obupali in iskali toliko časa v tej svinjariji, da smo ga našli.




Ta hip še jezen na cel svet in ne v najboljšem stanju. Upam, da bo našel nekoga, ki bo skrbel zanj še nekaj let.




Hvala vsem, ki ste pomagali danes, da je konec te nepredstavljive bede zanj.

Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #1 : nedelja, 15.02.2009 : 14:52:43 »

O jej. Sploh ne vem kaj rečt... Razen bravo vsem, ki ste sodelovali pa srčku malemu vse dobro, da nadoknadi za teh 10 let.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #2 : nedelja, 15.02.2009 : 14:54:33 »

Ne morem verjet. Sosedje so sporočili, da je pes že nekaj dni brez hrane, lahko so pa 10 let gledali kje pes živi?!
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #3 : nedelja, 15.02.2009 : 15:47:55 »

Grdo al pa lepo......naj ta "lastnik" kar tam ostane oz. se več ne vrne  Angry Shocked
Ubogi sirotek pasji.

Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #4 : nedelja, 15.02.2009 : 16:05:24 »

Bravo vsem za tole akcijo! Mali pikec naj pa uživa na starost. Si ne morem predstavlajti smrada tam, gor.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #5 : nedelja, 15.02.2009 : 16:06:55 »

Smetka... vsa ti čast Kiss za kužka pa nimam besed, revež. komaj čakam novice kakko je z njim. držim pesti!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #6 : nedelja, 15.02.2009 : 16:19:01 »

deset let takele bede... Cry
Dečko - nikoli več! Smiley
Srečno. Kiss
Logiran
robida
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #7 : nedelja, 15.02.2009 : 16:37:56 »

vau.... 10 let pa ni noben pomignil s prstom in poklical kako zavetišče ali inšpektorja!!?? Take sosede je treba.....

Aja, pa čestitke Smetki za dobro delo in voljo pomagati.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 15.02.2009 : 16:45:23 »

Pred petimi, šestimi leti je menda društvo (pes je iz Lukovice, torej je bilo najbrž domžalsko) od tam odpeljalo 15 psov. Tega so pustili.
Logiran

uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #9 : nedelja, 15.02.2009 : 16:46:27 »

Že ima ime? Lahko bi bil Bedanc

Čestitke, res!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #10 : nedelja, 15.02.2009 : 16:47:13 »

Smetka in vsi ki ste pomagali pri tej akciji - vsa čast, res, ko bi le bilo več takšnih ljudi na tem svetu.  Kiss Kiss

Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #11 : nedelja, 15.02.2009 : 17:02:56 »

Se to še dogaja?Pri nas?Kako žalostno,da smo ponosni na našo državo,na njeno vlado in ustavo in zakone.....Pa vsi tisti,ki gredo raje mimo,kot,da kaj storijo....zakaj hudiča vsi čakajo smetko?Kaj če ženska zboli,Bog ne daj,pa vendar se moramo tudi to vprašati.Vem,da vas je veliko takih kot smetka,pa vendar še zdaleč ne dovolj....Psu mogoče še lahko nudiš pomoč,kaj pa lastniku prevzgojo?Kdo se ukvarja z njimi?
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #12 : nedelja, 15.02.2009 : 18:26:21 »

Pred petimi, šestimi leti je menda društvo (pes je iz Lukovice, torej je bilo najbrž domžalsko) od tam odpeljalo 15 psov. Tega so pustili.

Pustili? Zakaj že? Da je čakal še nadaljnih pet ali šest let?  Lips Sealed

Lubčeku želim, da bi ugotovil, da so ljudje prijazni in dobri ter, da mu noben (več) nič slabega (ali sploh nič) noče. Kiss




Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #13 : nedelja, 15.02.2009 : 18:34:37 »

O shit, saj ne morem verjet! Cry Kakšen revež, deset let takole živet, pa saj ne vem, kaj je huje, lastnik, ki je to storil ali sosedje, ki so to gledali?! Kako pokvarjen svet. Angry

Bogi revež ... tudi jaz mu od srca želim vse najboljše, revežu malemu!  Kiss

Zakaj hudiča pa je društvo pustilo tega psa? In tudi, če so ga pozabili, zakaj nihče ni javil, da je še en pes? Ne vem, katastrofa od ljudi so vsi, ki so tole dopuščali na kakršenkoli način!

Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #14 : nedelja, 15.02.2009 : 19:14:28 »

 Cry  Cry  Cry  Angry
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Deset let bede
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines