mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:13:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Lapphundi
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lapphundi  (Prebrano 23413 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
NATI
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 305


« Odgovor #15 : četrtek, 16.06.2005 : 13:28:18 »

Katja in Aska,

Super fotke! Smiley

Aska je prava mala črna lepotička. In zelo spominja na mamico Nati, ko je bila enake starosti Wink
Škoda, da se bela šapica ne vidi več tako dobro.

Oh kako pogrešam njene poljubčke. Upam, da se kmalu vidimo.

Zelo smo veseli, da bo šla Aska v Maribor na razstavo. Če bo vse po sreči, bomo tudi mi tam Smiley

Moram pa povedati, da je Askin očka Adjak pred tedni osvojil svoj prvi BEST IN SHOW na razstavi na Švedskem.

Lepo se imejta!

Tadeja & Nati
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #16 : četrtek, 16.06.2005 : 14:31:25 »

Ojla, Aška, super slikice... saj si že pravi velikan (mimogrede: koliko je težka?).
In ko sem pregledala nove slikice, posebej na dveh, ki so take "od-spredaj" (kot za osebno Wink) sem kljub mojemu nepoznavanju pasme ugotovila, da je ISTA mamica Nati... potem pa še preberem Natijin komentar Cheesy

Torej se vidimo v MB (jaz sem potihem pričakovala in pogledala že v katalog v Hrušici Wink), jaz tudi pridem, z Bonom, mamica Ira bo počivala.

Bravo Adjak! Res je lep fant!
Logiran
Katya
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 99



« Odgovor #17 : petek, 17.06.2005 : 19:24:10 »

Aska ima trenutno 10 kg, če pa bi bila malo bolj navdušena nad pasjo hrano pa bi imela kakšno kilo več  Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #18 : sreda, 13.07.2005 : 17:34:40 »

ČESTITKE Aški (in seveda skrbnici) za krasno predstavitev na njeni prvi razstavi v MB in oceno "zelo perspektivno".

(saj nisi bila huda, ko si v defileju za trenutek "postala" hrvaški ovčar Wink, glavno da si bila pri sodniku lapphund)
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #19 : četrtek, 14.07.2005 : 06:52:33 »

Se pridružujem - tamala Nati je res pravi cuker, ful dopadljiva in - kar nekako koketna je bila v ringu. Ima nekaj, kar "potegne".
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
NATI
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 305


« Odgovor #20 : četrtek, 14.07.2005 : 07:52:23 »

Tudi jaz ČESTITAM moji mali Zvezdici - Aski Smiley Sem zelo ponosna na Asko in Katjo, ki sta se odlično predstavili na svoji prvi razstavi!

Aska je res pravi mali cukrček. Je zelo crkljiva, rada je v naročju in deli poljubčke - to je podedovala po svojem očetu.

Barbka in Arieb,
Hvala za pohvale. Aska bo začela trenirati tudi agility in morda jo bomo lahko videli tudi na kakšni tekmi! 

Citat
(saj nisi bila huda, ko si v defileju za trenutek "postala" hrvaški ovčar , glavno da si bila pri sodniku lapphund)
Nad tem sem bila pa kar malo razočarana, saj je gospod Vidic na Natkini prvi razstavi pred 5 leti vse vedel o pasmi lapphund, zdaj pa jo je zamenjal s hrvaškim ovčarjem Sad
No ampak nič hudega.

Katja hvala za prijetno gostoljubje Smiley, bilo je super. In zelo sem vesela, ker ima Aska tako skrbne lastnike in tako velik vrt, kjer se lahko igra in sprošča svojo energijo.

En poljubček Aski

od Nati in njene krušne mame

P.S. Askine fotke z razstave v Mariboru pa bodo kmalu objavljene na naši spletni strani.
Logiran
Katya
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 99



« Odgovor #21 : četrtek, 14.07.2005 : 09:03:09 »

Hvala za vse pohvale  Smiley  Smiley
Moam pa priznati, da z Asko res ni bilo težko na razstavi saj je talent za to. Seveda sva malo potrenirale ampak kot kaže ji je bilo zabavno.
Komaj čakam na slikice.
Logiran
Katya
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 99



« Odgovor #22 : nedelja, 17.07.2005 : 20:18:24 »

Nove fotke v Askini galeriji - nekaj jih je z razstave  Cool

http://aska.moj-album.com/album/733495/
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #23 : ponedeljek, 18.07.2005 : 11:21:03 »

Krasne slikice!
A veš Latya, ko sem se z ammo sprehajala po trvniku in si prišla z Aško nasproti, da je moja mama na hitro rekla: "Glej, šiperka... a ne, ne, ni!"
In ko sem jaz na brzino gledala (še ne povečane slikice), sem tudi mislila: "Le kje naju je dobila?" Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #24 : ponedeljek, 18.07.2005 : 11:45:04 »

ČESTITKE Aski tudi z naše stani - resnično je prava mala črna lepotička!
Tudi naši Nely je bila zelo všeč - kar je vidno tudi na slikici!
Upam da se še vidimo na kakšni razstav....

LP do takrat
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #25 : sreda, 20.07.2005 : 08:00:08 »

Čestitke aski in katji tudi z najine strani Cool
kak pa vama je bila nasploh vsec razstava? je bila aska kaj zmedena, ko je bilo kar naenkrat toliko ljudi pa psov okoli nje? Cheesy

lp, jasmina
Logiran
Katya
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 99



« Odgovor #26 : sreda, 20.07.2005 : 12:35:44 »

Zdravo Jasmina,  Smiley

Aska je bila na začetku malo prestrašena, naenkrat toliko ljudi in velikih psov. Te 'velike mrcine'  Wink so ji delale kar nekaj težav, se jih je kar bala pa čeprav ji noben kuža ni hotel nič hudega. Potem pa se je navadila na živžav pa je nekako šlo.  Smiley
Na sami razstavi je bilo kar ok, nisem si pa uspela pogledat kaj dosti drugih psov, ker sem imela dovolj dela z Asko  Huh Malo me je tudi motilo, da niso vsi lastniki pobrali iztrebkov za svojimi kužki, kar sem pričakovala in sem bila glede tega kar razočarana.  Undecided
Zgotovo pa je drugačen občutek, ko razstavljaš svojega psa ali pa si samo obiskovalec.  Grin
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #27 : četrtek, 21.07.2005 : 08:30:29 »

katya ..ja, je drugacen obcutek ce razstavljas ja.. Cheesy jaz sem ponavadi vedno kar pri ringu, pa cakam da pride Johny na vrsto, da ja ne bom zamudila (cetudi vidim da smo predzadnji na vrsti  Roll Eyes Grin)..
kam hodis kaj z asko na sprehode? lahko se kdaj zmenima pa gremo kam skupaj, da jo johny malo navadi igre z velikimi psi Wink
Logiran
Katya
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 99



« Odgovor #28 : sobota, 13.08.2005 : 11:09:25 »

Z Asko se večinoma sprehajava po bližnji okolici, večkrat pa prideva tudi v Mestni park. Res bi bilo fino, če bi se kdaj dobili, da se Aska nauči igre tudi z večjimi kužki  Smiley 
Logiran
Katya
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 99



« Odgovor #29 : petek, 26.08.2005 : 12:08:03 »

Pozdravljeni,

Oglašam se z nekaj novicami  Smiley. Z Asko smo si privoščili nekaj dni na morju, vzeli smo jo na jadrnico  Cool!
Dolgo pot do Biograda je prenesla brez večjih težav, hitro je osvojila tudi jadrnico in pomole v marini. Brez zapletov pa seveda ni šlo, komplikacije so nastale, ko je bilo na vrsti lulanje. Aska je bolj sramežljiva psička in če ni v znanem okolju enostavno ne lula.  Roll Eyes Nič ni pomagal dolgi sprehod, ne hoja po vseh obljudenih in neobljudenih zelenicah (ki jih v Biogradu ni malo!!). Trudila sem se nekako do polnoči nato pa obupala in se odpravila spat. In seveda je Aska izkoristila svojih 5 sekund, ko je bila sama v salonu, ter se je polulala na preprogo  Sad ! Po eni strani sem bila na njo jezna po drugi pa vesela, da je narava le naredila svoje. Zgodba se je naslednji dan ponovila, Aska je cel dan in plovbo na Pašman prespala ne da bi lulala, svoje je opravila komaj večer na neobljudenem delu nad plažo. Po tem so se težave nekolilo zmanjšale, lulala pa je le na 'svojem' kotičku  Roll Eyes

Pri vseh drugih stvareh pa ni bilo nikakršnega problema, po jadrnici se sprehaja kot izkušena jadralka, zelo rada se vozi tudi s čolnom. Na obali lovi rakovice in kobilice, če ima priložnost pa se zapodi tudi za kakšnim galebom.
Nad kopanjem ni navdušena, zmočila si je samo tačke, dalje v vodo pa ni hotela, jaz pa je tudi nisem silila.
Med plovbo nazaj je nadzorovala dogajanje in opazovala vse barke, ki so plule mimo  Smiley
V Biogradu je šarmirala vse po vrsti, spoznala nekaj novih pesjanov in celo našla kotiček (parkirišče), kjer je v miru lahko opravila svoje fiziološke potrebe  Wink
Na srečo ni bilo vročine, med nevihto pa se je stisnila k meni in spala naprej.
Skratka preživeli smo nekaj čudovitih dni na morju in, kljub slabemu vremenu, uživali.  Smiley

Slike pa lahko najdete tukaj  http://aska.moj-album.com/album/954236/

LP vsem
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Lapphundi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines