mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:59:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Njegova visokost lastnik psa
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Njegova visokost lastnik psa  (Prebrano 33607 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #120 : torek, 02.06.2009 : 14:42:21 »

luka, jaz se v celoti strinjam s tabo, in res je, težko najdeš še tisti pravi pisani travnik, kot je bil nekoč. Žal...sploh pa se strinjam, da kmetje trosijo gnojnico na vroč in soparen dan, brez oblačka na nebu. Takrat bi jim pa najraje povedala, da so navadne egoistične p****. Tudi bruhala sem že zaradi smradu  Lips Sealed
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #121 : četrtek, 04.06.2009 : 11:13:49 »

Včeraj, ko sem bil popoldan s psom na sprehodu, se je spravil opraviti potrebo ravno pri pašniku, ograjenem z električnim pastirjem, Ravno ko sem pobiral kakce za njim je prihrumel kmet in me natulil, da naj se naučimo reda, da mu psi "serjejo" po pašniku in da naj svoje pse naučimo, kje se opravlja potreba. Ker sem bil ravno prav sitne volje, sem mu povedal, da med drugimi tudi njegov pes teka cele dneve naokoli po naselju, da "serje" tudi na moje grede in mi "zaliva" rože pred hišo. Ko sem mu zagrozil s prijavo, se mu je čisto "spipalo" in me je natulil, da je zaradi moje prijave že dvakrat plačal kazen za spuščenega psa. Sicer ga jaz še nisem nikoli prijavil, se mi je pa zdelo fajn in sem mu to tudi povedal ter dodal, da bi ga dvakratna kazen že lahko izučila. Takrat pa se mu je lepo zagovorilo, ko mi je zagrozil, da bo tudi mojega psa enega lepega dne zastrupil. Ker smo imeli v naselju že dva primera zastrupitve psa, sem seveda lastnike obvestil o zadevi in bodo poiskušali stvari priti do dna. Eden med njimi je zaradi zastrupitve izgubil tibetanskega španjela, drugi pa samojeda. Do sedaj ni bilo osomljenca, sedaj pa se je nekako sam izdal. Takile so najhujši!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #122 : petek, 05.06.2009 : 08:15:56 »

Pa j***** res, ne morem verjet! Ti kmetje so taki brezsrčneži! Luka, daj ga na suho prijavi, da sumiš, da je zastrupil že dva psa, in da je sedaj zagrozil še tebi, da bo tvojega. Jaz bi ga, prasca! Pa da ti reče, da moraš po posranem pašniku pobirat kakce, ta je pa res dobra  Lips Sealed
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #123 : petek, 05.06.2009 : 10:17:14 »

Je bil včeraj soočen s policijo, saj sem ga prijavil, ko je njegov pes napadel sosedovo muco. Povedal sem tudi za grožnjo z zastrupitvijo, pa so zadevo zapisali in glede na to, da je bil eden od zastrupljenih psov v lasti enega od viko kotirajočih policistov, mislim, da bo zadeva raziskana in pripeljana do konca.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #124 : petek, 05.06.2009 : 10:21:16 »

Grozno!  Angry Mi imamo tudi enega soseda, ki nam grozi da nam bo psa zastrupu, čeprav upam da ni tolk pogumen, ker v glavnem sam neki bevska, ampak nikol se ne ve. Mi bomo na hišo dal dve kamere, tko da bo cel vrt pokrit, pol naj pa proba kak strup na naš vrt metat.
 
Mislim, če bi men kdo psa zastrupu, bi po mojem čist znorela, k to je pa čist nedopustno.  Angry
Logiran
Mateja_h
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #125 : petek, 05.06.2009 : 20:45:26 »

Pozdravljeni!

Bom še jaz povedala nekaj svojih izkušenj na to temo. seveda se strinjam, da morajo lastniki počistiti za svojimi psi, vendar bi bilo tudi dobrodošlo, da bi bilo nastavljenih več košev, kamor bi lastniki lahko odvrgli pasje iztrebke.  Večkrat se mi je zgodilo, da sem iztrebke prinesla celo domov:-) Sicer se pa psa da navadit, kje lahko kaka in kje ne sme. Moj kuža je bil kar se tega tiče zelo priden, razen zadnje leto pred smrtjo, ko pa je bilo potrebno pobirat za njim.

Kar se pa tiče tega, da mora biti pes na povodcu v urbanih naseljih - se popolnoma strinjam. Tudi, če se ne sprehajajo po naselju in ne ubogajo, bi morali biti na povodcu. Ničkolikokrat se je zaradi tega zgodil pretep med mojim psom, ki je bil vedno na povodcu, s spuščenim psom, da sploh ne govorim kaj se lahko zgodi, če pes zleti na cesto ali pa bog ne daj napade človeka.

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #126 : sobota, 06.06.2009 : 08:22:31 »

Je bil včeraj soočen s policijo, saj sem ga prijavil, ko je njegov pes napadel sosedovo muco. Povedal sem tudi za grožnjo z zastrupitvijo, pa so zadevo zapisali in glede na to, da je bil eden od zastrupljenih psov v lasti enega od viko kotirajočih policistov, mislim, da bo zadeva raziskana in pripeljana do konca.

Super, Luka! Držim pesti, da bo pravica našla pravo pot.  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #127 : sobota, 06.06.2009 : 08:25:12 »

Grozno!  Angry Mi imamo tudi enega soseda, ki nam grozi da nam bo psa zastrupu, čeprav upam da ni tolk pogumen, ker v glavnem sam neki bevska, ampak nikol se ne ve. Mi bomo na hišo dal dve kamere, tko da bo cel vrt pokrit, pol naj pa proba kak strup na naš vrt metat.
 
Mislim, če bi men kdo psa zastrupu, bi po mojem čist znorela, k to je pa čist nedopustno.  Angry

Ma to ni res, pa kako so lahko taki ?!  Angry Pazite nanj!

OT: imaš kakšne slike od tvojega samojedka ?  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #128 : sobota, 06.06.2009 : 16:05:01 »

Ma ja, sej še k sta na vrtu pogledam vsake tolk časa če je vse v redu z njimi.

Mam dost slikc, sam mi jih neki noče tle objavit. Tongue Je pa pod mojim imenom on, pa če si prebereš Zgodbo o kužku z zlatim srčkom, tam sta oba moja kužata.  Cheesy

Sem probala še kako slikco dodat, pa je prevelika (ker je največja velikost 50 kb in moje so vse večje od dovoljene velikosti). Preberi si to zgodbo k sm jo napisala, tam je tudi moj samojedek Sacha.

A so tebi tudi všeč samojedi? Mi smo šli po njega v Italijo, bi pa rada imela še enega kavalirčka pa mogoče enega bernija... Kar velike želje...  Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #129 : nedelja, 07.06.2009 : 08:50:12 »

Meni so samojedi najlepši psi, poleg mojega Bučka. Je pa Boni toliko star, kot Bučko. Smo pa čisto OT.  Wink Sem pa prebrala tvojo zgodbo.  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #130 : nedelja, 07.06.2009 : 14:33:55 »

Jaz sem tudi prebrala zgodbo o tvojem Bučku. Wink Bučko je res zelo simpatičen in razen tega da je malo črn je čisto podoben samojedu. Je pa naš samojed tudi velik 55 cm tako kot tvoj Bučko, in mi pravijo nekateri, da je premajhen Tongue. Čeprav, ko sem ga peljala na razstavo se mi drugi niso zdeli nič večji od njega.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #131 : petek, 21.08.2009 : 09:52:50 »

 Angry Pokrkadusmadonapisukapoldihudicevazaleganagravznainnevedna  Angry Angry

Uradno napovedujem vojno njihovim visokostim busebriznikom, ki tako zelo skrbijo za manj posrano okolico  Angry ali drugace povedano - GET A LIFE!!!!!!

Vse dusebriznike vabim na tecaj, ki zajema 88569 ur teoreticnega in prakticnega dela, katerega tema je strokovna ugotovitev kdaj psice lulajo in kdaj kakajo, da ne bodo v skakali v luft takrat, ko ni treba in tako v stres spravljali lastnike psov (konkretno mene) in iz sebe delali potrjeno najbolj retardirane kretene na tem svetu.
Za bonus pa bo zraven se tema kaksne so zunanje razlike med samcem in samico.

Namrec... spet se je nasen en cvetek, ki je tulil name, zakaj za tem prekletim psom ne poberem tega prekletega dreka. No, saj bi pobrala prekleti drek za prekletim psom, ce ta prekleti pes ni bil moja psica, ki je v konkretnem primeru lulala.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #132 : petek, 21.08.2009 : 10:09:30 »

Angry Pokrkadusmadonapisukapoldihudicevazaleganagravznainnevedna  Angry Angry

Uradno napovedujem vojno njihovim visokostim busebriznikom, ki tako zelo skrbijo za manj posrano okolico  Angry ali drugace povedano - GET A LIFE!!!!!!

Vse dusebriznike vabim na tecaj, ki zajema 88569 ur teoreticnega in prakticnega dela, katerega tema je strokovna ugotovitev kdaj psice lulajo in kdaj kakajo, da ne bodo v skakali v luft takrat, ko ni treba in tako v stres spravljali lastnike psov (konkretno mene) in iz sebe delali potrjeno najbolj retardirane kretene na tem svetu.
Za bonus pa bo zraven se tema kaksne so zunanje razlike med samcem in samico.

Namrec... spet se je nasen en cvetek, ki je tulil name, zakaj za tem prekletim psom ne poberem tega prekletega dreka. No, saj bi pobrala prekleti drek za prekletim psom, ce ta prekleti pes ni bil moja psica, ki je v konkretnem primeru lulala.
Bi jih v moji okolici za največjo predavalnico nabrala .... teh butljev namreč , ki ne ločijo da je psica, pa da lula ...  Angry  To tud mene tako razjezi, ma vedno se najdejo , nepoučeni težaki !
Najboljše da jim začnemo kar plenice gor dajat al pa z vrečko urin lovit ...
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #133 : petek, 21.08.2009 : 10:18:53 »

ma kaksne plenice...
Talat bom zacela dusebrizniske vrecke in zahtevala od vrlih dusebriznikov, da vanjo pospravijo in odnesejo domov sranje in kokodakanje, ki ga tako veselo trosijo po vseh, ki jih slucajno srecajo in jim slucajno niso vsec.  Angry
Naj doma serjejo, me prav zanima kako dolgo jih bodo domaci prenasali.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #134 : petek, 21.08.2009 : 10:20:53 »

vedro vode za sabo nosit in splaknit. (poznam nekatere, ki to dejansko počno, ker sicer poleti začne zaudarjati po urinu, pa še trava  se v suhem in vročem vremenu začne sušiti)
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Njegova visokost lastnik psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines