mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 01:49:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Njegova visokost lastnik psa
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Njegova visokost lastnik psa  (Prebrano 33889 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #45 : sreda, 25.02.2009 : 09:17:06 »

Hehe, straniscna skoljka ne bo tako skodljiv porabnik vode, ce vode ne potegnemo kaksna dva dni.
Zadeva je popolnoma okoljevarstvena Grin - voda se spara, voha pa vsak sam svoje Tongue.
Logiran

TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #46 : sreda, 25.02.2009 : 09:18:58 »

Ma ne, latrina bi bila tista prava stvar Cheesy Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #47 : sreda, 25.02.2009 : 09:43:07 »

Se strinjam s tem, da se preveč lastnikov psov naredi francoza, ko se njihov pes pokaka. Še bolj nagravžno pa mi je to, kar sem npr. videla zadnjič na sprehajalni poti ob Plečnikovih stopnicah (pa ni bilo prvič), ko je mama svoji mali hčerkici potegnila dol hlače, da se je, oprostite izrazu, uscala direkt sredi poti, mimo pa je hodil folk, kot da ni nič, ko sem šla pa nedolgo nazaj po tej isti poti s Sisi, se je takoj prikazal neki varnostnik in me nahrulil, da moj pes ne sme tam hoditi, ker bo polulal travo.

Dejansko je svinjsko, da tudi otroci lulajo kar zunaj, tudi moji pa so že to naredili, vendar le v tistem obdobju, ko smo ravno snemali plenico in ni bilo variante, da počakajo do WCja, pa še to samo v kakšnem skritem grmovju, kjer načeloma nihče ne hodi.
Kljub vsemu pa je količina lulanja, ki jo proizvedejo taki mali uscančki zanemarljivo majhna napram količinam lulanja in kakanja, ki jih proizvedejo dnevno psi, saj vsi lulajo in kakajo zunaj, otroci pa res (no vsaj odgovorni starši poskrbimo da je tako) samo izjemoma, sicer pa to le opravijo na WCju ali v plenico. Torej količina ni primerljiva in je izrazito v škodo psov, zato me toliko bolj moti pasja svinjarija.
Kar se pa tiče odraslih, ki ščijejo po grmovjih in kandelabrih, to je pa  Angry Shocked Angry Angry Angry Lips Sealed
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #48 : sreda, 25.02.2009 : 09:44:18 »

Prijateljček, a si že kdaj vonjal star urin. Očitno še ne, ker če bi ga nebi pisal takšne kozlarije. Lahko pa naredimo preizkus. Vsak dan se bo pred tvojo hišo polulalo enih 50 psov in vsaj polovica njihovih lastnikov, ki bodo šparali z vodo. Me zanima, če boš še naprej tak okoljevarstvenik. Angry

Ljubček ali ljubica, tvoj problem je, če ne razumeš zapisanega in trdiš, da sem napisala (ženski spol) nekaj drugega, kot v resnici sem.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #49 : sreda, 25.02.2009 : 09:47:50 »

jst - nimaš oznake spola v profilu, torej ne bodi užaljena, če ti ga kdo prikroji po svoje Roll Eyes
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #50 : sreda, 25.02.2009 : 09:49:22 »

jst - nimaš oznake spola v profilu, torej ne bodi užaljena, če ti ga kdo prikroji po svoje Roll Eyes

Sploh nisem užaljena zaradi tega. Žalitve nepismenega osebka so pa nekaj drugega.
Logiran
charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #51 : sreda, 25.02.2009 : 10:33:21 »

Sploh nisem užaljena zaradi tega. Žalitve nepismenega osebka so pa nekaj drugega.
Najprej pišeš bedarije, potem pa si še užaljena. Glede nepismenosti pa raje nebi. Najprej naštudiraj kulturo.
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #52 : sreda, 25.02.2009 : 10:34:53 »

Najprej pišeš bedarije, potem pa si še užaljena. Glede nepismenosti pa raje nebi. Najprej naštudiraj kulturo.

Nisem užaljena. nekateri pač ne znate razumeti zapisanega, kar ni moj problem.
(Še zastonj slavistični nasvet: ne bi se piše narazen.)
Logiran
charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #53 : sreda, 25.02.2009 : 10:36:48 »

Nisem užaljena. nekateri pač ne znate razumeti zapisanega, kar ni moj problem.
(Še zastonj slavistični nasvet: ne bi se piše narazen.)
O hvala lepa za brezplačen nasvet. To cenim.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #54 : sreda, 25.02.2009 : 10:49:13 »

Dejansko je svinjsko, da tudi otroci lulajo kar zunaj, tudi moji pa so že to naredili, vendar le v tistem obdobju, ko smo ravno snemali plenico in ni bilo variante, da počakajo do WCja, pa še to samo v kakšnem skritem grmovju, kjer načeloma nihče ne hodi.
Kljub vsemu pa je količina lulanja, ki jo proizvedejo taki mali uscančki zanemarljivo majhna napram količinam lulanja in kakanja, ki jih proizvedejo dnevno psi, saj vsi lulajo in kakajo zunaj, otroci pa res (no vsaj odgovorni starši poskrbimo da je tako) samo izjemoma, sicer pa to le opravijo na WCju ali v plenico. Torej količina ni primerljiva in je izrazito v škodo psov, zato me toliko bolj moti pasja svinjarija.
Kar se pa tiče odraslih, ki ščijejo po grmovjih in kandelabrih, to je pa Angry Shocked Angry Angry Angry Lips Sealed


Zame osebno je enako nesprejemljivo, če ne počistiš za svojim psom ali pa, če daš otroka scat/srat kam drugam kot v plenice/na kahlo ali na WC. Pa ni treba nič v luft skakat. Sem mama, pa je moja hči prav tako uporabljala najprej plenice, potem smo se pa od njih odvajali. Ampak za grmovji pa ni opravljala potrebe.
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #55 : sreda, 25.02.2009 : 11:05:51 »

Zdaj pa mi ni jasno, ali res še nikoli niste šli lulat v naravi ali se pogovarjamo o različnih stvareh. Jaz ne govorim o lulanju po mestnih zelenicah ali po ulicah stare Ljubljane.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #56 : sreda, 25.02.2009 : 11:42:15 »

Yo, da povzamem, tvoji psi lahko ščijejo zunaj vsak dan 5x, vsak dan kakih 15 let in to več njih (saj imaš več psov, ne), 1 do 2 letni otrok otrok pa tistih 10x v celem življenju ne bi smel lulat nekam za grm, kjer nikogar ne moti?
Itak da ni prav da otroci lulajo zunaj, ja, samo zame gre tukaj za izjemne okoliščine in  tu ne vidim ovire.
Torej, ne bi se ravno strinjala.... Pa ne skačem v luft, samo ne strinjam se.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #57 : sreda, 25.02.2009 : 12:05:59 »

 Grin Grin Grin jojmene in jejhata!!
ni 'blema, ze navajam svoja psa na uporabo domacega WC-ja, da mi ne bo kdo rekel kako nevestnen lastnik psov sem, pa ene dve vrecke sem tudi ze navezala na dolg drog, da bodo ja vsi videli, da jih imam, eno vrecko pa imam ze zmontirano na roko in sem neprestano v nizkem startu za pobiranje.
 Grin Grin Grin in s tem povsem prepuscam scanje po kandelabrih in za grmi ter vztrajno smetenje cloveskemu rodu kateremu je to ocitno dovoljeno. Ne, se vec... je cisto sprejemljivo in normalno  Grin

Mislim, da taksno prepucavanje nima nikakrsnega smisla, ker vsi vemo, da niso psi oz. njihovi lastniki glavni problem za svinjarijo v urbanem okolju, gre za problem vse populacije, ki enostavno nima kulture, odnosa do cistoce in razmislja v stilu "me,myself and I".
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #58 : sreda, 25.02.2009 : 12:40:47 »

Drejči, pa drog na katerem so privezane vrečke moraš fejst pokonci nosit, da se ga bo videlo tudi za visoke zidane ograje slovenskih novodobnih utrdb. Da ga ne bi kdo spregledal in te najuril kar od daleč, ker bi tisto vrečko, ki jo imaš spravljeno v žepu spregledal. Smiley

ker vsi vemo, da niso psi oz. njihovi lastniki glavni problem za svinjarijo v urbanem okolju
Za večino dreka in scanja pa so krivi Wink
No, pa moji mulčki, ki so šli kakih 10x v življenju lulat za grm (vsak kakih 10x, da ne bo pomote). Kakat pa nikoli. Cool
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #59 : sreda, 25.02.2009 : 12:55:21 »

Hm..., kakorkoli berem, se vas kar nekaj prav nic ne razlikuje od pisca clanka, kateremu je tema namenjena, le da eni bluzite v eno, drugi v drugo, pisec pa v tretjo smer.

Vsi skupaj se kdaj ozrite okrog in si oglejte vso zelo vidno svinjarijo: po dvoriscih, mestnih ulicah, ob cestah, v gozdovih, v gorah, v vodah ... in razmislite, kje bi bilo smiselno zaceti ...

Nekje vmes je zagotovo pes s svojo svinjarijo, cisto zagotovo pa ni prvi in glavni, pa tudi zadnji ne.

Vsi, ki scijete po, za, ob, pred ... kandalabri pa razmislite. Morda bo prav vas nekdo na mobi kamero ujel in si "ga"/"jo" boste lahko ogledovali v kateri od eminentnih TV oddaj.
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Njegova visokost lastnik psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines