mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:21:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Njegova visokost lastnik psa
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Njegova visokost lastnik psa  (Prebrano 33621 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #135 : petek, 21.08.2009 : 10:22:45 »

Aja, pa še tole: so zadnjič na radiu spraševali turiste po Ljubljani kaj jim je všeč, kaj jih jezi, kaj se jim zdi čudno. Pa je en rekel, da je v Ljubljani najbolj čudno to, da prej stopiš v sladoled kot pa v pasji drek.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #136 : petek, 21.08.2009 : 10:27:16 »

 Grin Grin Grin Grin
Nc, bom nabavila prikolico v obliki rikse, da bom lahko s seboj vlacila vrecke, cisterno vode, krpe, cistila, dezinfekcijska sredstva, metlo, smetisno... hm, vidim, da bom morala nabavit se napis: CISTIM SAMO ZA SVOJIMI PSI  Grin Grin Grin da ne bo potem kaksen dusebriznik priletel za mano in me nadrl, da onega dreka tam 500 m nazaj (ki btw. ni od mojih psov) pa nisem pobrala  Grin Grin

Eh, tisti sladoled je ziher odvrgel kaksen pes in ga nevestni lastnik ni pobral.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Tafi
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #137 : petek, 21.08.2009 : 12:14:10 »

Sia je vsaj nekaj naredila. Cheesy Meni se je enkrat zgodilo, da sta se zverini za trenutek ulegli/usedli ob ograji in je že pritekel lastnik hiše in kričal naj poberem drek. In sem mu odgovorila, da z veseljem, ampak naj mi najprej pokaže kje je. Potem je samo gledal v moje pripravljene vrečke in živali, ki sta počivali v senci in se brez besed pobral domov. Cool
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #138 : petek, 21.08.2009 : 12:22:19 »

no, in zdaj se postavlja resno vprasanje: "Kdo je v resnici "njegova visokost"?
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #139 : petek, 30.10.2009 : 11:24:09 »

Končno je naš primer z zastrupljevalcem dobil epilog Cheesy. Zbrani so dokazi in vložena je tožba Grin. Se pa ta baraba sedaj do vseh obnaša nadvse prijazno in lobira za podporo. Seveda mu je nihče ne nudi, kar je tudi prav. Kar "sveta jeza" me popade, ko ga vidim in slišim bruham.
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Njegova visokost lastnik psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines