mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:19:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Tema: Zamrznjena tla,nevarnost za pasje šapice!;)
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zamrznjena tla,nevarnost za pasje šapice!;)  (Prebrano 24586 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Beki
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #45 : sobota, 10.01.2009 : 13:23:26 »

hm.. me zanima če imajo tudi take majhne copatke, da bodo našemu prav,... me prav zanima kako bi se nampravljal če bi mu jih obula  Grin
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #46 : sobota, 10.01.2009 : 13:24:14 »

Ja, saj jaz imam maltežančka, ki je tudi majcen Wink Preveri v Galiju, če imajo.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #47 : sobota, 10.01.2009 : 13:24:45 »

Mene tudi nekaj zanima glede tega, namreč Nik na vsake toliko časa dvogne zadnjo levo nogo na sprehodu in jo drži kar pokonci in hodi po treh. To zdaj, ko je mraz in sneg. Jaz mu tačko potem pregledam, spucam sneg z blazinic in ogrejem v roki. Potem je o.k., ne dvigne več tačke. Pa mu mažem s Karlie zeliščnim mazilom za blazinice.
Je potem bolje, če mu vsaj za uno nogo kupim čeveljček? Dvigne samo to nogo, a ni nič narobe z njo, nobena blazinica ni poškodovana ali pa kaj takega.
Aja pa še to: so ti čeveljčki primerni za v sneg in drseča tla (zdaj ko je ledeno in drsi po tleh)? Ne drsijo?
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #48 : sobota, 10.01.2009 : 13:27:37 »

Lahko, da ga res moti samo na eni tački - ima naprimer kakšno majceno ranico, ki je ti ne vidiš. Te copatki, ki sem jih jaz v Galiju gledala so prav namenjeni tudi za zaščito proti mrazu/snegu/ledu, tako, da verjetno imajo zaščito proti drsenju (sama se ne spomnim več dobro). Je za vprašat Dani.

Jaz bi v tvojem primeru kupila copatek in poskusila.
Logiran
Beki
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #49 : sobota, 10.01.2009 : 13:27:53 »

Gali je trgovina ali kako? ne poznam,.. sram
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #50 : sobota, 10.01.2009 : 13:28:37 »

Mhm: http://www.gali.si/trgovina/index.php
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #51 : sobota, 10.01.2009 : 13:31:44 »

Aha hvala! Gali je že zaprta, upam, da imajo to tudi v Tukanu-joj si ga kar predstavljam kako ga bo motilo Grin No pa saj je zanj bolje tako. Wink
Logiran
Beki
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #52 : sobota, 10.01.2009 : 13:32:23 »

ok, zdaj vem Smiley hvala Smiley
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #53 : sobota, 10.01.2009 : 13:43:50 »

Je pa tudi tukaj na forumu tema od Galija, pa lahko direktno vprašate, če imajo copatke Smiley

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,7526.0.html
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #54 : sobota, 10.01.2009 : 14:16:56 »

teli copatki, o katerih je govora...a so to v bistvu štumfki, ki imajo na podplatih nedrseče blazinice, a mogoče res prou kukr eni čeveljci? Naša Pika je včeraj dobila štumfke - ajoj, smešno hodi, kot kakšna manekenka.  Grin Bom jo probala pofotkat pa dat v nejno temo - ampak zdele nimava cajta, greva tečt po snegcu. Cheesy
Piše, da so za zaščito parketa proti odrgninam pasjih krempeljčkov. Ja alo - kot prvo, če ima pes Ok krempeljček, nima kej delat prask v parket, kot drugo pa, če že na prvo pozabimo - ma me brigajo praske, važno je, da psu ne drsi in se ne poškoduje. A kva? Shocked
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #55 : sobota, 10.01.2009 : 14:20:14 »

Teli čeveljčki naj bi bili prov čeveljčki-ti imaš verjetno štumfke ne? Čeveljčki so bolj ornk. Wink
Logiran
Beki
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #56 : ponedeljek, 12.01.2009 : 09:23:02 »

sem v soboto malo po trgovinah v BTC-ju pogledat za copatke, pa niso nikjer meli tako majhnih, da bi bli prav moji čivavici... se jih sploh da dobiti? ima kdo?  Roll Eyes
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #57 : ponedeljek, 12.01.2009 : 09:27:33 »

Pri nas (v Galiju) imamo neoprenske zascitne copatke tudi najmanjse velikosti (small), cena je 6,22 €, v kompletu dobis 2 copatka.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #58 : ponedeljek, 12.01.2009 : 09:34:50 »

Zalarjeva - isto se je dogajalo mojemu Maju.
Mraz+sol sta ga na tak dolgi rok kar zdelala, blazinice je imel kljub mazanju polne risov, in mi je začel celo notri tako šepati, da sem že nameravala na rentgen Roll Eyes No v glavnem sem šla prvo v nabavo tako nogavic kot tudi neoprenskih čevljev, sem si rekla, to še poskusim preden greva na kliniko. En teden sem mu jih skozi mazala in zaščitila, notri z nogavicami, zunaj s čeveljčki. Po parih dneh je nehal šepati, za daljše sprehode ali treninge zunaj ga zdaj še vseeno obujem, drugače ne. Se je pa zelo hitro navadil in kmalu dirjal kot zmešan konj z bandažami Grin Sem ful vesela Smiley
Logiran

zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #59 : ponedeljek, 12.01.2009 : 12:14:47 »

No potem grem pa sigurno po te čeveljčke. Je pa verjetno res kaka mala ranica, ki je jaz ne vidim in ga potem skeli, ko hodi po posoljenem. Če ga peljem jaz ven, mi šepa na to zadnjo nogo, ker pa peljem po pločniku, če ga pelje oče, ne šepa, ker ga pelje v gozd, kjer seveda ni nič posoljeno. Pa mu bom kupila čeveljček in ko bo šel z mano mu ga bom obula, potem, ko bova doma pa sezula Wink
Pa mu redno mažem šapice zdaj s Karlie zeliščno kremo.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Tema: Zamrznjena tla,nevarnost za pasje šapice!;)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines