mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:36:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Dva ali več psov  |  Tema: kako spoprijateljiti odraslega psa in mladiča???
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: kako spoprijateljiti odraslega psa in mladiča???  (Prebrano 18210 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #30 : nedelja, 21.11.2010 : 00:33:10 »

Imam 12 letnega, zelo razvajenega mešančka, nekastriranega. Pred letom dni je dobil družbo naše Lize, mešančke, sterilizirane. Čeprav je zadnja zmožna dominacije, nikoli nismo pustili, da to počne psu, ki je pri hiši že 11 let. Zmeraj je na vrsti dečko prvi, ko se pripenja povodec, ko se gre ven, ko se dobijo hrana, priboljški,...ona je zadnja, ker je zadnja prišla. Tamala je kmalu ugotovila, da stricu ni do igre z njo, ji je tudi on dal vedeti, ko je bilo dost, mi smo mu pa pomagali. Revežu res ni bilo fajn, da mu nekdo na hrbet in v glavo skače. Delno se že sami zmenijo, ampak tudi pomagat je treba s kakšnim : ne!

Logiran
pekinčan
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #31 : ponedeljek, 05.09.2011 : 12:31:06 »

Zanima me če ima kdo izkušnje z dvem psom kraševec star 1 leto in nemškim ovčarjem starim 2 meseca.Kraševec sicer ne renči na mladička samo ne vem kdaj je to še igranje ko ga poskuša prijeti za vrat potem pa mladič renči in bevska naj pa nazaj ga šavsa.Skupaj sta šele 4 dni ,ali se bosta kasneje privadila en na drugega.Pa nevem ali ima pes občutek kdaj je dovolj da nebi mlačiča poškodoval ko ga z taco hoče pohoditi.
LP Meta

P.S. Nimam vzreje samo ljubitelskosmo vzeli še mladička ker bi ga drugače verjetno dali ubit.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Dva ali več psov  |  Tema: kako spoprijateljiti odraslega psa in mladiča???
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines