mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 05:41:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Vabilo na dobrodelni koncert z dražbo za zavetišče Horjul
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vabilo na dobrodelni koncert z dražbo za zavetišče Horjul  (Prebrano 33403 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« : torek, 10.03.2009 : 10:11:19 »

VABILO

Vljudno vas vabimo na dobrodelni koncert z dražbo umetniških del za zavetišče v Horjulu. Koncert bo

v soboto, 21. marca 2009, ob 19:30, v dvorani Marjana Kozine v Slovenski filharmoniji.


Na koncertu, ki ga organizirata Petra Gačnik Greblo, glasbenica in prostovoljka Obalnega društva proti mučenju živali, ter društvo Planet Zemlja, bodo nastopili priznani slovenski glasbeniki in drugi umetniki. Tako boste lahko prisluhnili velikemu simfoničnemu orkestru pod taktirko Marka Hribernika, pevki Nuški Drašček, skupini Katrinas, harmonikarju Janezu Dovču ter Jadranki Juras, glasbenici in članici društva Planet Zemlja. S plesno predstavo se bo predstavila mlada slovenska plesalka Tijuana Križman, za presenečenje pa bodo poskrbeli otroci iz vrtca Viški gaj. Vsi nastopajoči so se v skladu z dobrodelnim namenom koncerta in dražbe odpovedali vsakršnemu honorarju.

Koncertu bo sledila dražba umetniških del slovenskih umetnikov, ki so za zavetišče v Horjulu velikodušno odstopili svoja dela in na kateri lahko sodelujete tudi vi. Zavetišče bo prejelo tudi izkupiček od vstopnic, ki jih lahko kupite v dneh pred koncertom ali uro pred začetkom prireditve na blagajni Slovenske filharmonije na Kongresnem trgu 10 v Ljubljani.

V upanju, da se na koncertu in dražbi vidimo, vas lepo pozdravljamo!


društvo Planet Zemlja
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #1 : torek, 10.03.2009 : 11:48:09 »

Jadranka,
ali lahko to vabilo damo tudi na spletno stran družva Žverca? Ali imaš kakšen letak ali vabilo v elektronski obliki? Bi malo polepili po Kranju (seveda tam kjer je dovoljeno).
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2 : torek, 10.03.2009 : 11:57:26 »

Joj škoda da imam že neko zadevo ta večer. Jadranka blazno mi je namreč všeč tvoj vokal, pa od Nuške tudi.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #3 : torek, 10.03.2009 : 11:57:34 »

Citat
ali lahko to vabilo damo tudi na spletno stran
...dobermanklub? Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4 : torek, 10.03.2009 : 12:11:59 »

Super, ful lepa "gesta"! Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #5 : torek, 10.03.2009 : 12:21:37 »

Zelo lepo, Jadranka, meni si tudi všeč  Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #6 : torek, 10.03.2009 : 15:19:59 »

Super, pridemo Wink
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #7 : torek, 10.03.2009 : 15:43:45 »

Uau, super!!!To pa bo večer!
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #8 : torek, 10.03.2009 : 17:53:55 »

Zaželeno je, da povsod objavite! Hvala vsem!
Izrabljam pa še priložnost, da se pridete pokazati vsa društva, ker smo si ta večer zamislili tudi kot združitev oz.spoznavni dan vseh društev. Morali bi tudi vsi prejeti uradno vabilo, a kot se mi zdi, ga niste. Je kakšno društvo prejelo vabilo? Možnost bo tudi predstavitve društva, lahko boste tudi prodajali svoje izdelke. Bom pa vprašala v četrtek na sestanku kako velike mize boste imeli na razpolago za svoj materijal in predstavitev. Prosila vas bom le, da se mi javite, kdo bi prišel, da bomo vedeli koliko miz pripravit.
Če pa ima kdo v bližini, v sorodstvu še kakšne umetnike pa bomo veseli, če dobimo še kakšne umetnine za dražbo! Lahko me kontaktirate na info@jadrankajuras.net.

Pozdrav vsem,
JJ

Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #9 : torek, 10.03.2009 : 21:12:57 »

Zivijo,

zal se osebno prireditve ne bom mogla udeleziti. Se bojl pa mi je zal, ker trenutno Primorke ustanavljamo svoje drustvo, ki bo pokrivalo Severno Primorsko in se kaksno obcino vec Wink. Zal bomo vso potrebno papirologijo uredile malo prekasno, da bi se pravocasno zorganizirale in izkoristile moznost predstavitve na taksnem super dogodku. Pa nic hudega, priporocamo se za naslednjo priloznost. Jadranka, a ti lahko posljemo nase kontaktne podatke, ko bo drustvo zazivelo, in te prosimo, da nas v prihodnje o podobnih dogodkih obvescate (ce boste organizirali se kaksnega)?

Hvala in lp.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #10 : sreda, 11.03.2009 : 09:04:07 »

Jadranka,
mi iz društva Žverca bi se z veseljem udeležile srečanja, če bo pa kakšne pol metra mize za stojnico bi bile pa tudi zelo vesele.
Glede umetniških del  dva že imam, za tretjega še "fehtam".
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #11 : sreda, 11.03.2009 : 09:35:27 »

....... če bo pa kakšne pol metra mize za stojnico bi bile pa tudi zelo vesele. ....

ma ja , itak - in če bo meter mize za stojnico, bomo pa še bolj vesele.  Smiley
Na meter in pol pa še pomislit ne upam! Cheesy
Žverca oaza88
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #12 : sreda, 11.03.2009 : 09:35:46 »

Meni tudi nekaj ratuje danes Smiley
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #13 : sreda, 11.03.2009 : 09:41:46 »

Moj tretji je odgovoril NE.  Undecided Sad
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #14 : sreda, 11.03.2009 : 09:43:50 »

Izrabljam pa še priložnost, da se pridete pokazati vsa društva, ker smo si ta veèer zamislili tudi kot združitev oz.spoznavni dan vseh društev. Morali bi tudi vsi prejeti uradno vabilo, a kot se mi zdi, ga niste. Je kakšno društvo prejelo vabilo?

Društvo za zaščito živali Ljubljana je prejelo uradno vabilo s strani društva Planet Zemlja in tudi potrdilo udeležbo na prireditvi.

Lp, Mojca
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Vabilo na dobrodelni koncert z dražbo za zavetišče Horjul
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines