mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:31:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Ajša pošilja pozdravčke
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ajša pošilja pozdravčke  (Prebrano 69401 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« : sreda, 11.03.2009 : 20:39:03 »

Živjo, jaz sem Ajša. Moja zgodbica je podobna mnogim, ki so objavljene tukaj. Čisto mala (komaj 8 tednov stara), sem tavala ob Zaloški cesti in imela srečo, da sem našla svojo šefico. Zakadila sem se ji v koleno, jo milo pogledala in je že bila kuhana in pečena.

Ker šefica samo bere tukaj, sem se odločila, da vam jaz kaj napišem. Zdaj že pol leta uradujem po šefičinem stanovanju, skrbim, da ima kaj početi, da ji ni dolgčas.

Nekaj časa sem bila alfa in omega pri bajti, potem pa se je nekega dne šefica odločla, da mi priskrbi še sestrico.  Shocked Ko sem jo prvič videla, sem šla kar malo rikverc v svojo sobo, no, zdaj pa sem ji že jasno pokazala, da šef pri tej bajti je lahko samo eden, pa še ta mora imeti več kot 2 nogi. Mi pa šefica skoz teži, da moram biti nežna do nje, ker je že veliko pretrpela. No, naj ji bo.

Še malo slikic - prvi dan, počivam po pregledu


Veliko spim in rastem:









Moja sestrica:


Včasih pravijo, da kaj ušpičim - ne vem o čem to govorijo, jaz sem zelo pridna   Tongue

skrbim za perilo


Pred spanjem se obvezno stuširam


No, za prvič dovolj. Grem počasi šefici kavč pogret, upam, da bodo slikice vidne, vam ob priliki še kaj napišem.

Lahko noč Kiss













Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1 : sreda, 11.03.2009 : 20:44:52 »

Juuuj, Ajšika, kako si pa ti lepa! Pa kje si dobila tele krasne kosmate uheljčke, da o repu (to je pa Rep z veliko začetnico) sploh ne govorim! Cheesy
Če moj muc Ficko ne bi bil že usodno zatreskan v Milo s tega foruma, ni dvakrat za rečt, da bi si za svojo "srčno damico" zbral prav tebe. Cukrček lepi, bodi pridna še naprej in lepo skrbi za svojo sestrico! Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2 : sreda, 11.03.2009 : 20:50:56 »

Oh, kakšna zapeljivka Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #3 : sreda, 11.03.2009 : 20:52:38 »

Ajša, ti si mi pa ena taprava mušniska! Cheesy
Jeziček zunaj ob dremanju je eden od sindromov mušnitisa. Nč bat, ni ozdravljiv.  Smiley Pa ker si še frišna na tem forumu, te podučim, da je to ena najlepšejših "bolezni", kar si jih lahko mačkon/ka in njen človek sploh zamisli! Cheesy

Tvoja sestrica je tudi ful lepa (no ne tolk kot ti, to itak, ane Wink), ti pa predlagam, da malce poskrbiš za njeno...no...za razgibavanje. Wink
Uživajte še naprej in javi se še kaj! Smiley Kiss
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #4 : četrtek, 12.03.2009 : 02:14:51 »

Iiiiiiooooiiiiiiiiii, kake lepe mace  Kiss Kiss Kiss Ajši in sestrica (kako ji je pa ime?) sta obe čudoviti muci. Kako bi ju čohala pa lubčkala! Tista slikica z jezičkom ven me je pa kar zavrtela  Cheesy Lubice zlate, takih krasotic pa že dolgo ne  Kiss Kaj jih futrate s kako posebno hrano, da sta tako luštni?  Tongue Oglasite se hitro še kaj pa še kakšno slikico nalimajte!
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #5 : četrtek, 12.03.2009 : 13:13:02 »

Sestrici je ime Vivika, skrajšano Vivi, čeprav se šefica afna jo občasno pokliče Vivjen, mene pa Pajšika.

Se z šefico baje že dolgo poznata. Vivi bo poleti stara 9 let. Jo je šefica baje hranila, ko je še živela v bloku.

No, Vivi je bila zunanja muca in bi še bila, če se ne bi pametni sosedje odločili, da je treba "mačjo zalego" pospravit.
Pa se je šefica mal pogovorila z mano, pa sva jo poizkusno vzeli. Še prej pa je morala k veterinarju na razne teste.

No, malo sva imeli srečo, da je bila prehlajena in da ji je pasala topla sobica, tako da ni nič silila ven. Zdaj si delava družbo že 3 mesece.

Drugače pa Oaza, nič skrbet jo preganjam okoli, pa tut okrogla ni toliko kot je na tej slikici. Sicer pa je pri nas obsedeno stanje. Smo vsi na dieti. Vivi ima itak dietno prehrano za starejše muce, šefica tut jogurte je zadnje čase, mene pa tut ena čudna vreča v omari čaka. No, samo se ne sekiram, trenutno delam zalogo z briketi pod tepihom in pod hladilnikom (pa ne okrog govort).

Pošiljam  Kiss, slikice pa kdaj drugič. Samo od Vivi jih je bolj malo, ker se boji fleša.

Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #6 : četrtek, 26.03.2009 : 21:37:07 »

Dober večer!

Se spet javljam, ker je šefica bolna in je računalnik prost.

Pri nas nič novega, razen da nimam nikjer prostora za spat, je zaradi šefičine bolezni kavč zaseden. In kako naj potem pošten maček preboleva spomladansko utrujenost? No, če se že najde kakšen prost kotiček, se pa res malo stisnem.







Takole pa počiva sestrica Vivi:





A zakaj ne spiva skupaj? Mhm, najbrž me Mila razume, zakaj ne.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #7 : četrtek, 26.03.2009 : 22:53:28 »

Ojej, kakšno trpljenje  Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #8 : četrtek, 26.03.2009 : 22:57:47 »

A zakaj ne spiva skupaj? Mhm, najbrž me Mila razume, zakaj ne.
Grin Grin Grin
Bi mogla videt sceno eno uro nazaj: sedita vsak zraven krožnika od unega drugega, izzivata in pihata en na druzga; potem pozvoni na vhodnih vratih, onadva se panično pogledata in oba zbrissss! pod isti kavč Grin Grin Grin
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #9 : sobota, 11.04.2009 : 22:19:43 »

Danes naj bi bila velikonični zajček  Angry, bo treba šefici kakšen leksikon o živalih kupit, da bo videla, kaj je to zajec in kaj maček:



Drugače, pa vse po starem, šefica še vedno upa, da bova z Vivi enkrat ful prijatlji,  malo šmorgen ja, sicer malo blefiram, ko pa šefica stran gleda, jo pa takoj napadem:





Takole je baraba mala, zasedla moje mesto na kavču:


Skrbno nadzorujem vsak njen gib, da se ne bi slučajno preveč razkomotila na mojem prostoru - this is not a happy face


Nič grem spat, je rekla, če bom pridna, me zna obiskat velikonočni zajček. Lahko noč!









Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #10 : sobota, 11.04.2009 : 23:39:33 »

Jeeej, lubice lepe  Kiss A je Ajša s kakšno veverico križana, k ima tak rep?  Roll Eyes
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #11 : nedelja, 12.04.2009 : 19:34:29 »

Joj, moja Ajšika je en tak zmešanček:
glavo ima lisičjo, repek je rakunski, ima tudi levjo grivo, po karakterju je pa neustrašni zmajček.

Rep je pa res zrasel, ko sem jo našla je bil skoraj gol in čisto tanek, trebušček poln glistic, da jo je že kar zanašalo.
Sva se fejst namatrali, da je rep in ostalo zraslo.

Moram najti slikce od prvega dne, ko se vidi njen tanek repek.

Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #12 : nedelja, 12.04.2009 : 20:30:46 »

Še slikice:

Repek prej (ni čisto prva slika)  in 2 meseca kasneje





Čisto prvi dan v novem domu - končno na toplem in na varnem - so jo bile same ušeska in kostke



vam predstavim še Ajšine sorodnike:

Miško - star cca 2 leti in Lili - v maju dopolne 1 leto oba najdenčka, našla dom pri mojih starših




Pupa - tudi najdenka, našla dom pri moji sestri, stara bo 4 leta





Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #13 : ponedeljek, 13.04.2009 : 01:33:17 »

Ma kako lepo je videt te zadovoljne muce  Kiss Super ste vsi skupaj!  Smiley
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #14 : torek, 28.04.2009 : 19:49:11 »

Ku ku!  Cheesy

Kaj počnete? V naši bajti se bolj skrivamo kot ne:





Pridno treniram šefico:  Grin

 trening št. 1 - če si bolan, ti pripada večeja v postelji


trening št. 2 - če te ne ubogajo, spakiraj kufre


trening št. 3 - če si bolan, ti pripada nova igrača  Cheesy


trening št. 4 (tokrat ne šefice, ampak sestrice):  Roll Eyes
če so ti namenjeni neki čudni light briketi, jih podturi ničhudega sluteči sestrici, pri tem je zelo pomembno, da je ne izpustiš izpred oči, dokler zadnji briket ne izgine:



trening št. 5 - česanje - skrbno varuj sovražnika, da ne pobegne



trening št. 6 - vedno in povsod imej vse pod kontrolo






No, pa dovolj za danes!
Lahko noč!  Kiss



Aja, pozabila povedat - po novem se pripravljam za olimpijado:



Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Ajša pošilja pozdravčke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines