mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 06:34:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Ajša pošilja pozdravčke
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ajša pošilja pozdravčke  (Prebrano 70076 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #30 : torek, 05.05.2009 : 05:54:35 »

Tole sem pa našla, za naše kolege -  mucke, ki še nimajo doma in osebnega služabnika:

Ni se še rodil človek, ki se ne bi omehčal ob pogledu na ubogo prikupno muco, ki je očitno v težavah. Začni tako, da sediš pred vrati hiše izbrane žrtve in presunljivo mijavkaš. Opazila boš, kako pogosto skozi okno pokuka nate. Mijavkaj še naprej in kmalu se bo pojavila na vratih s svojo posodico mleka. Zdaj pa uporabi vse svoje igralske sposobnosti. Počasi prišepaj do posodice, kot da trpiš bolečine in pomlaskaj mleko, kot da nisi že tedne ničesar zaužila.
Če je le mogoče se podrgni ob njene noge, tak dotik zabrenka na človeške strune.

Ko mleka ni več, sedi v kar najbolj prikupen položaj, hvaležno predi in jo glej naravnost v oči. To bo do konca zlomilo morebitni ostali odpor.
V hipu te bo povabila v svoje srce in v svoj dom, kjer te bodo razvajali, dokler se ne boš odločila, da greš naprej.


p.s. na takole foro sem jaz svojo šefico dobila  Roll Eyes, sem jo tako milo pogledala, da je namesto mleka takoj konzervica padla.  Tongue
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #31 : četrtek, 14.05.2009 : 21:27:40 »

Dober večer!

Da se malo javim.
Nič novega. Končno sem rešena kapljic za oči, imam pa druga nadlego nad sabo  - dieto. Se je šefica odločila, da me ne bo več futrala na moj ukaz.
Je vzela novo taktiko - na dan mi poleg briketov pripada ena, samo 85g konzerva na dan in .
Jaz pa skoz laaaačnaaaaaaa. Pa glih zdej, ko je tolk dela: lovit zajčke od sonca po steni, skrbet, da v stanovanju ni muh, sem osebni fitnes trener od Vivi, skrbim za njeno linijo.
Krivica!

No, vsaj pri igračkah ni škrta. Sem zadnjič dobila blazinico z mačjo meto, ker sem bila priiiiidna pri veterinarju.
Čeprav jo je dobila tudi Vivi, nje pa ni noben tja vlačil. Še ena krivica!  Angry

Še foto dokaz:

Jaz in moja blazina:


Tukaj sem se naučila, da je treba blazino zbutat:


Vivi in njena blazina


Skupaj na MOJI blazini:


No, pa lahko noč, se grem kujat naprej, ker o kakšni pozni večerji, lahko samo sanjam! Cry

p.s. bom vse vrnila, ko bo šla spat, bom zanalašč žogice trkljala naokrog, sploh tiste z zvončkom
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #32 : četrtek, 14.05.2009 : 21:59:35 »

Draga prijateljica Ajša, z žalostjo in srhljivimi občutki opažam, da je moda šparanja zajela vesoljno deželo in kot val smrdljive vode pljusknila čez  Angry žogice so dobra metoda partizanskega bojevanja, takoj za kamikaze skoki na posteljo  Wink Samo brez panike, rekel je Švejk, mi bomo zmagali  Cool
M.  Kiss
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #33 : nedelja, 31.05.2009 : 18:13:06 »

Se malo javljam. Pri nas smo danes malo bogi, ker je naša Vivi zbolela.  Sad Ima težave z sečili, zato gresta jutri zjutraj s šefico k veterinarju. To bo veselje, ker je za Vivi smrt it v transporter.

Držte pesti, da bo vse ok.

Še malo slikic:

Predolgo se družim s šefico, sem začela gledat cmera filme:


Me ni:


Princeska na zrnu graha:


Osvežilna kopel za tačke:


Naš bolniček:


Mila, tale je pa zate. Tudi mene zapirajo v lastnem domu. Angry Je prišel en stric mere jemat, za nove rolete. Od jeze sem zaspala, v tem položaju pa sem že sestavljala pritožbo za Varuha mačjih pravic:






Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #34 : torek, 02.06.2009 : 11:07:32 »

Pri nas nismo v redu  Sad.

Včeraj sva bili na pregledu, kjer je dobila infuzijo pod kožo ter antibiotik. Ultrazvoka ni bilo mogoče opraviti, ker je bil mehur čisto prazen.
Vivi je trenutno na kliniki, kjer dobiva infuzijo pod kožo. Je precej vznemirjena in ji ne morejo vzeti urina, da bi naredili preiskave.

Popoldne jo grem iskat, bova pa morali dajati infuzije ter zdravila doma, čez kakšen teden pa kontrola.

 Cry šefica


Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #35 : torek, 02.06.2009 : 11:56:37 »

Ti žal ne morem nič pametnega napisat...
Vseeno upam, da bo vse vredu.

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #36 : torek, 02.06.2009 : 12:01:24 »

Vivi, pogumna bodi in drži se, saj boš kmalu iz tahudega, boš videla Kiss

Ajša, kaj naj ti rečem na tvoje trpljenje, saj se zastopiva brez velikih besed, a ne  Wink Cool
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #37 : ponedeljek, 15.06.2009 : 13:41:19 »

Pri nas doma je odprt foto natečaj "maček v negibanju"  Roll Eyes







Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #38 : ponedeljek, 15.06.2009 : 22:12:30 »

Ajša, zmagala si na natečaju Cheesy  Kiss
In veš kaj ... tvoj predlog je super, samo ...a bi lahko midva skupaj rajši hladilnik oropala (saj veš, zrezki, pa to....) Grin
LP Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #39 : sobota, 20.06.2009 : 17:47:20 »

Dober večer!

Kako je kaj pri vas?

Pri nas je super to, da je Vivi končno zdrava in da jo imam zopet pod kontrolo!  Tongue

Še malo slikic:

Dej no Vivi, igraj se malo z mano:



Pogled iz višine:


Čakam, da bo računalnik prost:


Ena lepotička:


Druga lepotička:


Vivi se igra:


Ajša ujame strašnega leva:


Robocat:


Tole se je znašlo na našemu hladilniku - jaz nič ne vem o tem  Roll Eyes:


Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #40 : ponedeljek, 22.06.2009 : 07:30:24 »

Pri nas je super to, da je Vivi končno zdrava...

Super!  Smiley
(Lepo, da si napisala... sem se kar malce bala vprašat!)
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #41 : ponedeljek, 22.06.2009 : 08:44:02 »

Sem počakala, da je bila kontrola mimo.

Vsaka pot do veterinarja je bil nov stres.
Ko sem jo pripeljala tja in jo dala na mizo, ji je v momentu začela dlaka odpadat kot za stavo.
Če ne bi videla, ne bi verjela, da je to možno.

Vsega skupaj sva bili 15 dni na antibiotikih, zdaj pa dobi brikete samo za posladek, za jest pa konzervice z veliko vode.

Vivi je res ena mila, prestrašena muca, se ji pozna to zunanje življenje. V soboto je preživela pol dneva pod posteljo zaradi grmenja.

Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #42 : nedelja, 12.07.2009 : 17:33:07 »

Dober dan!

Kako je kaj pri vas?

Meni se nič ne da, tut Viviki nagajat ne. No, sej se mi zadnje čase tut ne pusti več toliko  preganjat.
Pa še novo zadolžitev imam. Je sosed  nabavil kokoške in jih stražim skozi okno, da slučajno, ne bi kakšna pobegnila.

Pa še par slikic:
Spanje prvič:


Spanje drugič:


Spanje tretjič:


Pa  še malo športa - rolko najprej "pošraufam" :


Potem pa se peljem (malo zamaknjena slika, ker sem prehitra):


Hirarjija pri naši hiši Roll Eyes


Nehaj no, sej veš, da se ne maram slikat:


Moj moj povšter:

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #43 : nedelja, 12.07.2009 : 19:05:58 »

 Cheesy U, Ajša, pa ti si prava skejterka!!! Wauuu! Totalno si me impresionirala! A znaš tudi un trik, ko se z rolko dvakrat okoli noge od Tvoje obrneš? To mora bit po mojem ful zabavno, baje so ljudje totalno navdušeni, kar dol padejo, ko kaj takega doživijo  Grin Grin Pa hierarhijo si spedenala u nulo, svaka čast  Cheesy  A Vivi nč ne protestira?

Drž' se, moja srčna sestrca  Kiss
LP Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #44 : nedelja, 12.07.2009 : 19:08:41 »

Tale hijerAjšija je čist v redu, le tako naprej Wink
M.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Ajša pošilja pozdravčke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines