mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 08:51:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Ajša pošilja pozdravčke
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ajša pošilja pozdravčke  (Prebrano 70083 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #45 : nedelja, 12.07.2009 : 19:55:07 »

Ha, ha Mila!  Grin Je moja šefica prebrala, kar si napisala! Se smeji na ves glas. Je rekla, da je hijerAjšija moje drugo ime!
No, če je pa to res, bo pa od danes naprej veljala samo še hijerAjšija na vseh področjih. Grem tole še Vivi povedat!

Dragi moj bratec Ficko!
Še preden sem uspela natrenirat vse obrate, so moj coolski skate odnesli  Angry  neki mali dvonožci kao za lepo spričevalo.
Vivi imam zaenkrat še pod kontrolo, na tej slikici sem jaz osvojila njeno (se pravi moje) plezalo, če pa slučajno ona mojega začne oblegati, pa je takoj vojno stanje.
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #46 : torek, 14.07.2009 : 21:08:28 »

Moji mačji friski (za spremembo piše šefica):

Jutranje premišljevanje po zajtrku:


Večerno umivanje in igranje:




Izvajanje hijerAjšije:


Ze, zeh, zeh:


Zelenookica:


Pa lahko noč:






Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #47 : sobota, 25.07.2009 : 07:04:45 »

Iz malega zraste veliko:





V tem času si iz male nebogljene kepice zrasla v prav mačjo damo z neustrašnim pogumom in še večjim apetitom.

Hvala Ajša, ker me razveseljuješ s svoji vragolijami, ker dobim enih 100/dan poljubčkov od tebe, jih deliš kamor pade, tudi na ušes, ker si moja vestna budilka in me vsako jutro prepričuješ, da je ob 4.30 čas za zajtrk, če ne drugače tako, da se mi uležeš na obraz, ker skrbiš, da imam unikatne tatooje po nogah, ker skrbiš, da nimam težav z nizkim pritiskom – tako, da se mi skrivaš in mirno kukaš iz skrivališča, ko zganjam paniko, kam si mi ušla pri hermetično zaprtem stanovanju, ker skrbiš, da ima Vivi redno rekreacijo in umita ušesa.

Vse najboljše!  Kiss

Vivi in Mišelinka
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #48 : sobota, 25.07.2009 : 07:07:57 »

Ajša, lepotica, vse naj naj za tvoj mali jubilej Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #49 : nedelja, 26.07.2009 : 10:33:39 »

 :-*Vse najboljše draga Ajša, pa veliko torto in uspešno plezanje po hierAJŠIčni lestvici ti želim!  Kiss Kiss
Tvoj (tisti, ki bi te rad imel za sestrico) Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #50 : ponedeljek, 27.07.2009 : 10:02:02 »

Ajši, vse naj naj najlepše, bodi še naprej tako pridna in koristna  Wink Lubice zate  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #51 : torek, 04.08.2009 : 18:20:40 »

Hvala vsem za čestitke.

Kaj več napišem kasneje, trenutno se še kujam,ker naju je šefica zapustila za celih 9 dni. Za povrhu vsega, pa je odnesla še računalnik sabo. 

Zdaj pa se mora meni in Vivi odkupit. Premišljujem, če bi bil en zrezek za vsak dan ko je ni bilo dovolj.

Huda Ajša
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #52 : sreda, 05.08.2009 : 05:42:25 »

majke mile, Mišelinka, kašna lepa čestitka Cool...

Ajša, telim svojim ljudem še dooolgo omogočaj takele zdrave življenjske pogoje, pa bo za vse skupaj tko, kot v pravljici.

Ajša - vse tanartabolš! Kiss
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #53 : sreda, 05.08.2009 : 18:59:30 »

Hvala Oaza za čestitko.
Lepa čestitka pa je samo posledica veselja, ki ga doživljamo pri naši hiši ob takih dveh navihankah.


Trenutno imata novo zabavo: obe sedita na ISTI okenski polici in "grozita" skozi okno sosedovemu papagaju, ki jima veselo prepeva v kletki na balkonu.

Mišelinka
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #54 : sreda, 05.08.2009 : 19:15:32 »

Ko to tamo peva Grin Grin Grin
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #55 : sreda, 05.08.2009 : 19:50:46 »

Ja, res je ko to tamo peva, ker papagaj obvlada dve melodiji: Kekčevo pesem in Hej slovani, če greš pa mimo njega, ti pa zažvižga kot kakšen frajer iz gradbišča  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #56 : sreda, 05.08.2009 : 21:55:13 »

 Cheesy Grin Grin Cheesy
Da mi je to vse v živo slišat...
A so teli od papagaja ful modeli Cheesy?
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #57 : četrtek, 06.08.2009 : 10:30:10 »

V živo poslušat je pravi užitek, ko tale Čopi vse pobrka in ven dobiš Kekčeve slovane.  Grin Grin

Teli od papagaja so ful modeli ja, ker so moja žlahta.  Roll Eyes Da obvlada Kekčevo pesem so krivi otroci, ker se je Kekec vrtel non stop, Slovane pa ga je naučil moj stric, je pa zelo natančen učitelj petja. Če papagaj zafuša ga popravlja dokler papagaj ne zapoje prav.

Ni nam dolgčas.  Grin

He, he moji dve mačkonki pa nista več navdušeni nad tem da sem doma. Ker trenutno likam in pospravljam cunje dobivam killer looke ker motim njun dopoldanski spanec. Da sta pa mene vrgli pred peto v luft se pa nobena več ne spomni.  Grin

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #58 : četrtek, 06.08.2009 : 10:52:45 »

 Cheesy Grin Grin Cheesy
Kekčevi slovani Grin Daj ga enkrat posnemi in daj na youtube, če ti ne bo odveč Roll Eyes
Težke face, pa vztrajen stric, za znort Kiss

Tudi Missy je včasih prav čukasto gledala, ko smo bili dopoldan doma in ni mogla smrčat v miru. Včasih čez vikend še vedno čemerno hodi naokoli in išče svoj mir Wink.
Potem se pa zategne na stopnice ki vodijo na podstreho, pa je Kiss
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #59 : sreda, 12.08.2009 : 18:37:17 »

Dober večer!

Malo poročam o stanju pri naši hiši. Kot veste, sem imela rojstni dan. Zabava je sicer bila, torta tudi, no, v bistvu dve (za štirinožce in za dvonožce). O tem, da je bila za dvonožce večja ne rabim govort  Angry a ne? No, vsaj smetano so mi privoščili. DarilE a sem tudi dobila, večnima jih je že skrbno spravljenih pod kavč.

Sem bila pa tudi zelo jezna na šefico. Naju je zapustila za celih 9 dni in si privoščila dopust. Sej varuško nama je fajn našla, ampak na tista navodila, ki jih je tako vestno zapisala je pa pozabila napisat, da imava midve ta prvi zajtrk ob 5.00 zjutraj in ne ob 9.00 kot je varuška hodila.
 Angry Angry

Drugače pa je pri nas šefica uvedla tudi novosti. Po novem me je deložirala iz spalnice, ker preveč nagajam Vivi, kar pa sploh ni res. A sem jaz kriva, če ji noga pade direktno v moja usta?  Roll Eyes
No, sej drugače je tale Vivi prav fajn. Zdaj naju celo pusti kakšno uro sami v isti sobi, pa sva še obedve živi.
Imava pa tudi "ringelšpil". Takole izgleda: Vivi spi v svoji košari, jaz grem do nje, jo najprej malo umijem, potem jo nalahno uščipnem v rit, da gre ven iz košare, se jaz vležem v košaro, ona spi na postelji. Čez par minut ponovim vajo še na postelji, potem pa še v drugi košari. In ta  zabava lahko traja in traja, dokler seveda ne pride "špilferderber" in odnese mene nedolžnega angelčka ven.  Roll Eyes

Še malo slikic: me ne zanima, če si naju pogrešala, se ne pogovarjam s tabo


Resno mislim, ne govrim s tabo:
http://www.shrani.si/f/33/1Z/4fNXhaoF/04082009.jpg

Bivanje v istem prostoru:
http://www.shrani.si/t/12/11R/26yLdmBe/06082009008.jpg

Vivi vam pošilja give me 5:


 Kiss Ajša

p.s.
Kocka, šefica je posnela Čopija. Sicer slovanov ne poje, je pa ujela gradbiščni žvižg in Kekca. Samo youtube in ona sta dva pojma, lahko pa pošlje po mailu.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Ajša pošilja pozdravčke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines