mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 23:45:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: majčke za Horjul - ideje?
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: majčke za Horjul - ideje?  (Prebrano 36545 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #15 : torek, 31.03.2009 : 17:10:22 »

Eeem, kaj je mogoče, da bi na "mačje" majice prišla kakšna slikica iz horjulskega mačjaka?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #16 : torek, 31.03.2009 : 17:25:07 »

Odlična ideja! In od mene bodo letos vsi dobili za vse rojstne dneve majčke za darilo. Evo, pa sem še ta večni problem rešila. Cheesy
Predlagam potem tudi kakšno spomladansko srečanje v majčkah - vstopnina "x" evrov pa "Nedeljski" pod roko! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #17 : torek, 31.03.2009 : 18:11:34 »

Super ideja!!!!
Sama sem sicer čisti antitalent za oblikovanje, so mi pa všeč majčke na tak način kot jih ima DZZŽ Ljubljana ali pa Žverca, torej da ni neka fotografija čez celo majčko temveč samo kakšna "silhueta" ali kaj podobnega, pa tiste mačje/pasje tačke so mi tudi ful lušne. Pa seveda napis Zavetišče Horjul oziroma slogan.
Glede barve mi je vseeno, ker bom itak vse pokupila.Smiley

LP
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #18 : torek, 31.03.2009 : 18:33:08 »

Jaz tudi navijam za majčke kvalitete DZZŽ, so odlične!
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #19 : torek, 31.03.2009 : 18:42:46 »

Enkratna ideja, sem takoj za! Cheesy
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #20 : torek, 31.03.2009 : 18:57:00 »

Hej, tole je prima ideja!!! Cheesy Kaj pa če bi Vixen lahko kaj pomagala? Roll Eyes  Se mi zdi krasen mačjak... Cheesy
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #21 : torek, 31.03.2009 : 19:05:00 »

Ne Vixen, Vixi. Vixen je čist brez umetniške žilice.  Grin Vixi je tista mojstrica, ki bi jo imeli vsi doma, da nam stene poriše.  Kiss
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #22 : torek, 31.03.2009 : 19:17:20 »

Oprosti, Vixen... Sem se zmotila. Tongue Seveda, Vixi sem mislila. Smiley
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #23 : torek, 31.03.2009 : 19:44:35 »

Recimo meni bi bile tudi ful lušne variante ,da so črne "silhuete" muce, ki se preteguje , kuža v teku, muca/kuža med igro z žogico, muca, ki nagaja psu ... (stranski pogled) ... No, saj se vidi, da nimam ravno ustvarjalnega duha, ampka upam, da se vidi, kaj sem imela v mislih. V bistvu sem hotela povedat, da se lahko za slikice da muce/kužke v različnih teh "igrivih" položajih, lahko jih nekdo skicira (npr.kot so slike narisane z ogljem na svetli podlagi) ... Te stvari bi verjetno lahko povzeli tudi po samih fotografijah Horjulčkov na forumu, samo da bi jih nekdo "predelal" v obliko, primerno za majčke in tisk.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #24 : torek, 31.03.2009 : 21:41:54 »

Kaj pa, če bi na majčki bila narisana ena tačka, oziroma odtis tace z blazinico oblikovano kot srček, in zraven pisalo "Tačka horjulskega mačka"?
Logiran
vidka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #25 : torek, 31.03.2009 : 21:46:39 »

Jaz imam eno hudo zanimivo majcko.Za idejo.
Opis:na sprednji strani so stirje kuzki,ki tecejo naproti vam,veseli.
Na hrbtu pa isti kuzki tecejo z dvignjenimi repki (se jim vidi rita).Kam tecejo?
Slogan?Majca je svetla narisano je s crno.
Jaz sem itak majcefil.Vse pokupim,samo da je macek ali pes gor,al pa samo tacka.LP
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #26 : sreda, 01.04.2009 : 00:27:08 »

Jaz sem itak majcefil.Vse pokupim,samo da je macek ali pes gor,al pa samo tacka.

Odlična nova slovenska beseda: "majcefil"! To sem tudi jaz.  Za v revizijo slovenskega pravopisa bo pa tudi v redu, če bo avtorica Vidka dovolila. (Toporišič bi te najbrž takoj vzel v službo! Cheesy)

Jaz bi rdeče in tud črne majčke (mislim, posebej), če lahko predlagam.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #27 : sreda, 01.04.2009 : 05:57:53 »

Kaj pa, če bi na majčki bila narisana ena tačka, oziroma odtis tace z blazinico oblikovano kot srček, in zraven pisalo "Tačka horjulskega mačka"?
tačka horjulskega mačka je kulska ideja Cheesy, glede tačke oz. blazince/srčka pa....Žverce jo imamo, da ne bo kej...tko no....
Logiran
Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #28 : sreda, 01.04.2009 : 07:00:31 »

Zdaj pa moram nekje vidt te majcke od DZZŽ, ko jih vsi tako hvalite.
Tud jaz sem si nekak zamislila, da ne bi bile cele slike na najckah ampak bolj kaj napisanega in kaksne preproste slike (npr. silhuete, tacke, ali pa tiste slike - VSE se mi zdijo super fajn Smiley ), ampak to predvsem s financnega vidika. Rajs bi vec denarja namenila za kvaliteto in vecje stevilo majck kot za nek hud vecbarven tisk.
Ampak naj ideje kar padajo, pol bomo pa magari enkrat zacel glasovat? Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #29 : sreda, 01.04.2009 : 08:15:08 »

Dve majčki od DZZŽ LJ, najdete tudi na spodnjem linku, da boste imele malo več predstave. Jaz imam takšno, kot je ta spodnja, samo da je rdeče barve. Kvalitetna je do kraja - majice so namreč od Fruit of the Loom  Smiley Takšne res lahko za darilo uporabiš. Pa res najbolj pašejo liki, ki so narisani kot silhueta....mogoče malo nakazanih očk, pa kakšen jeziček da dol visi... Wink

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,16758.105.html
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: majčke za Horjul - ideje?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines