mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 06:56:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Skupna akcija MOL, Policije in VURS, 4.4. v Ljubljani
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Skupna akcija MOL, Policije in VURS, 4.4. v Ljubljani  (Prebrano 25938 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Laetitia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 133


« Odgovor #15 : sreda, 01.04.2009 : 16:33:14 »

Odlično; upam, da se bodo tudi ostale občine zgledovale po ljubljanski. Da le ni to kakšna prvoaprilska šala  Cheesy
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #16 : sreda, 01.04.2009 : 16:47:22 »

Jani sicer običajno verjamem, ampak tole... hm... se bolj nagibam na Laetitijino stran.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #17 : sreda, 01.04.2009 : 17:14:21 »

Hmmmm, mogoče si nas je pa Jana res privoščila Shocked

Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #18 : sreda, 01.04.2009 : 17:29:08 »

Pomoje, da ne. Za en časopis vem, da bo tole jutri objavljeno - pa bo 1. april že mimo.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #19 : sreda, 01.04.2009 : 17:30:43 »

Hm..., mislim, da me niso nategnili, saj je bila posta prejeta se v prejsnjem mesecu in napoveduje dogodek, ki bo 4.4.
Ne bit taki nezaupljivci Grin Tongue
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #20 : sreda, 01.04.2009 : 18:15:14 »

 Grin
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #21 : sreda, 01.04.2009 : 18:35:26 »

a mladičev letos ne bo Tongue
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #22 : sreda, 01.04.2009 : 18:41:53 »

 Grin Cheesy
so bili ze vmes Tongue
tolk na gosto jih pa tut ne moremo stepat Cool
Logiran

miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #23 : sreda, 01.04.2009 : 20:01:18 »

Ni nateg. Je župan to v torek na svoji redni novinarski konferenci napovedal.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #24 : sreda, 01.04.2009 : 20:26:41 »

Tudi na spletni strani MOL je objavljena novička o tem Wink
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #25 : sreda, 01.04.2009 : 21:19:33 »

quote author=moonbeam link=topic=29073.msg521400#msg521400 date=1238595669]
Se pravi, ce se ravno spravljas cepit psa in ga pred tem peljes ven na sprehod. Psa imas spuscenega in se ti ravno poserje, ti pa brez vreck, mimo tebe pa ravno pride pristojni za kazni pisat, pokasiras vse kazni naenkrat, za necepljenega, spuscenega, ravno sprazjenega, brez vreck lastnika in si ob celo placo.  Grin. Noro  Cheesy
Moonbeam, ti ga pa pihneš  Grin  Grin  Grin
Logiran
tina malina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #26 : sreda, 01.04.2009 : 21:21:34 »

Super, vesela sem da se premikamo Smiley
Upam pa da se bo razširilo tudi na druge občine!
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #27 : četrtek, 02.04.2009 : 09:32:21 »

Tole je izredno pozitivno. Jaz imam vedno s sabo vrečko, in to ne eno, ker včasih kaka v raumaku 5 minut dvakrat.

Upam, da se razširi v druga mesta in da bi bilo takih akcij čimveč!

Moonbeam - tudi če psa ravno pelješ cepit, je moral biti eno leto nazaj v podobnem obdobju že cepljen in zato mislim, da ne more biti problemov.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #28 : četrtek, 02.04.2009 : 09:41:37 »

He he  Smiley Mal sem se hecala kako bi bilo v najhujsem scenariju  Tongue. Bohnedaj, da imas 2 psa, ki letata prosto po presernu in sta ravno prebavo spucala. Pol je najbols kr kredit dvignt Tongue.
V Celju bi tudi rabili tak nadzor. Jst imam vedn vec vreck k denarja po zepih  Tongue. Se dobr, da niso iz svinca. Se pa prav vidi, kako nekateri prav pobegnejo, ko se pes podela. Tle med bloki moras vcasih slalom vozit, da zvozis brez posranih copat, ce slucajno na travo stopis  Lips Sealed
Logiran
JB
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #29 : petek, 03.04.2009 : 13:59:59 »

Jst pa za mojo ajčiko nikol dreka ne poberem in ga tudi nikoli ne nameravam pobrat, prepreosto zato ker se mi to zdi idijotsko. Mogoče imate v ljubljani resnično posrane zelenice, ampak pri nas v trebnjem so pa zelenice polite z greznicam torej človeškim drekom ali gnojnicam torej prašičjim drekom (malokateri kmet ima hlevski gnoj). Ko smo zadnjič praznili greznico sem klical na komunalo trebnje, pač, da jih vprašam kolk pride taksa na čistilni napravi za kubik grezničnih odpadnih voda, pa mi je gospa lepo razložila, da se mi bolj splača cisterno zapeljat na bližnji travnik v trebnjem in tam drek polit, pač da oni ko odpeljejo stranki drek iz greznice ga nikoli ne peljejo na čistilno napravo ampak kr direkt na travnik.
Res je, da je pasji drek hudo nadležna zadevca če se ti znajde pod podplatom ampak res je pa tudi ,da izlita greznica onesnažuje podtalnico in v večini območij v sloveniji kjer nimajo vrtin za črpanje pitne vode, ampak imajo površinska zajetja, s tem onesnažujemo tudi pitno vodo. Zelenjava, ki jo kupujete ljubljančani na tržnici je prav tako pridelana s pomočjo "prepovedanih" greznice ali gnojnice.
 Tako da medtem ko se jana in ostali ženirate nad usranimi pasjimi dreki in vzpodbujate akcijo proti pasjim drekom, kmetje (pa tudi mi navadni občani) veselo onesnažujemo naravo z lastnim drekom. Pač tipično slovensko, polovit je potrebno kurje tatove (v našem primeru pse in njihove dreke) medtem ko se velike lopovščine lahko veselo nadaljujejo (cementarna lafarge je za nevem kolikokrat povišala stopnjo obolelosti za rakom pri okoliških prebivalcih, potem onesnaženje mivke v vrtcih s svincem...)

Pa lep pozdrav ženske...
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Skupna akcija MOL, Policije in VURS, 4.4. v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines