mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:12:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Skupna akcija MOL, Policije in VURS, 4.4. v Ljubljani
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Skupna akcija MOL, Policije in VURS, 4.4. v Ljubljani  (Prebrano 25859 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #60 : ponedeljek, 13.04.2009 : 12:38:14 »

Danes v Dnevniku: Mestni inšpektorji napovedujejo pogostejše akcije preverjanja lastnikov psov v prestolnici
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #61 : torek, 14.04.2009 : 07:51:39 »

Mene ljudje in sosedje čudno gledajo, ker pobiram kakce za svojim psom in se spakujejo zraven. Kot da sem z marsa padla, ker čistim za njim. Mamo v naselju res samo 5 psov, pa sva od tega mislim da samo 2 pobirava. Ostali trije pa jih veselo šetajo po otroškem igrišču in se delajo da je to normalno.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #62 : petek, 17.04.2009 : 07:35:06 »

Mene ljudje in sosedje čudno gledajo, ker pobiram kakce za svojim psom in se spakujejo zraven.
Mene ravno čukasto ne gledajo, ko pobiram. Smo pa pobiralci kupčkov še vedno v manjšini. Pri večini nepobiralcev opažam, da kako lepo se naredijo francoze in lepo gredo dalje. Pa, če njihov štirinožec naredi kupček tud sredi pločnika, pred trgovino, pač kjer koli. Pa da ne govorim, da še vedno spuščajo take pse, ki so že napadli druge ipd Sad
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #63 : petek, 17.04.2009 : 07:39:28 »

Meni je zadnjic en stric nekaj neprijaznega momljal, ko sem pobirala kakec. Sem ga imela na ignore, tako da nimam pojma kaj ga je motilo. Ponavadi mi cestitajo, ce ze komentirajo. Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #64 : petek, 17.04.2009 : 10:09:34 »

Meni se pa običajno privoščljivo režijo. Načeloma dam sicer pse lepo doma na vrt  kakat preden gremo v mesto. In je običajno potem mir. Oziroma  je bil mir. Dokler ni prišla Laki. Ta pa je packa ali pa ima pač tako prebavo, da jo gibanje silno pospeši. Medtem ko so njeni kakci doma na vrtu povsem normalni, po nekaj 100m teka naredi nekaj ogromnega mehkega skrajno zoprnega za pobrat. Ponavadi na sredi pločnika. In mimoidoči imajo zastonj zabavo na moj račun.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #65 : petek, 17.04.2009 : 11:51:49 »

Hehehe, poznam enega takega. Od mojih ena drekec domov nosi (resno, tudi po vecurnem sprehodu tisti ritko in pocaka, da smo doma, da na vrtu naredi kupcek), eden kaka samo na sprehodu (po moznosti 1x vec kot imam vreck), tatretja pa glih kjer jo prime.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #66 : petek, 17.04.2009 : 17:58:06 »

No, pa sem mislila, da imam samo jaz tako "pacientko"! Moja Pepsi lahko hodi tudi dve uri, ampak pokakala se bo šele čisto na koncu, 10 metrov pred vhodom v hišo. Sicer na travo, ampak ljubi bog, a ne bi blo bolj komot, če bi to uredila že malo prej... Roll Eyes  Ostali dve k sreči opravita precej kmalu, ko pridemo ven.

Sosedje so me dolgo precej čudno gledali, zdaj je pa celo ena  začela pobirati kakce za svojim psom, potem ko sem ji parkrat ponudila vrečko,  ko smo se srečali ravno pri kakanju in ji je bilo nerodno, ker "še zdaj ni kupila vrečk, zdaj jih pa reees mora" (-pes je star pa 15 let  Tongue).
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #67 : sobota, 18.04.2009 : 14:46:32 »

Iščem, pa ne najdem (verjetno ne obstaja, pa vseeno...)... Ali obstaja kakšno določilo, ki prepoveduje otrokom vodenje psa brez nadzora odraslih? Opazujem dogajanje (cca 6 letna punčka vodi psa ven brez povodca itd) in kar vidim potencialno nesrečo. Gre sicer za mladiča male pasme. Moji se je danes ob srečanju skoraj zapletel med tace in kar groza me je kaj se bo zgodilo (ali pa bi se, če moja ne bi bila na povodcu in bi ga pohodila), ko bo psič srečal enega izmed okoliških tečnežev...
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #68 : sobota, 18.04.2009 : 19:31:45 »

Hotela sem še napisati mnenje o akciji, pa je začel Lenny tulit... Se opravičujem za podvojen post

Namreč vse lepo in prav. Preverjanje namreč. Samo zakaj zaboga vedno preverjajo Tivoli Huh Največ kršitev se dogaja v naseljih med bloki. Naj preverjajo nenapovedano in povsod.
lp
T.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #69 : sobota, 18.04.2009 : 22:25:23 »

Naj preverjajo nenapovedano in povsod.

Lahko kar spotoma, ko talajo listke in lisice na napačno parkirane avtomobile Cool
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #70 : sobota, 18.04.2009 : 22:32:29 »

Lahko kar spotoma, ko talajo listke in lisice na napačno parkirane avtomobile Cool
Tako nekako ja Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #71 : sobota, 18.04.2009 : 23:20:06 »

Hja, mi imamo enega super prijaznega gospoda, ki ima enega super prijaznega psa. Res, tak starejši simpatičen gospod pač. Bila sem prepričana, da dotični gospod pa res pobira drekce za svojim psom, ampak sem se zmotila. Ga vidim enkrat v naši ulici, ko se pes pos...., pa gospod ne pobere. OK, si mislim, vsakemu se lahko zgodi, da nima s sabo vrečke... ja kok sm jst naivna, ane?
Ga vidim drugič, kako se pes pos.... na istem mestu, tale gospod me vidi da ga gledam, pa lepo gre naprej. Izbacim oči, ker res nisem pričakovala tega od njega.
Se zadnjič zjutraj peljem v službo, vidim kako pes spet sračka, tokrat pa sem slučajno jaz imela eno vrečko v avtu. Se ustavim, se prijazno nasmejim in ga pozdravim, on enako nazaj. Stegnem roko in mu dam iz avta vrečko. On jo vzame, se nasmeje, jaz se odpeljem. Model odkoraka z vrečko v roki stran od dreka in gleda nazaj, če ga gledam, kako ni pobral Shocked Shocked Angry Angry
Ne morš verjamet, kako se zmotiš o človeku Sad
In pri nas gotovo ne bo kazni za take Angry Angry Angry
Logiran
Sarči
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #72 : nedelja, 19.04.2009 : 07:02:47 »

Pri nas je tudi tak grozen problem s pasjimi kupčki. Dokler ni v naše življenje prišla Lui , pač nisem ravno štela belih, rjavih, črnih smradkov na tleh.
V bloku, kjer je najmanj 10 psov pobirava mogoče dva... Hišnik je iz sebe. Je rekel, da bi najraje stal na začetku poti in zahteval, da mu sprehajalci psov pokažejo vrečke. Smiley Tu pa vidim drug problem- sem zadnjič videla, kako je pes kakal, ženska se je pa samo sklonila in sploh ni pobrala!!
Če že ne zaradi otrok, ki se igrajo, drugih psov, sprehajalcev... pobiram smradkode zato, da sama naslednjič ne stopim not...
Če me pa kdo čudno gleda, pa z vrečko veselo pomaham proti njemu. Polno vrečko.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #73 : nedelja, 19.04.2009 : 07:19:24 »


Če me pa kdo čudno gleda, pa z vrečko veselo pomaham proti njemu. Polno vrečko.

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Skupna akcija MOL, Policije in VURS, 4.4. v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines