mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 02:25:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lino pozdravlja vse Horjulčke!
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lino pozdravlja vse Horjulčke!  (Prebrano 11889 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
stefi5
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #15 : nedelja, 14.06.2009 : 09:57:17 »

Čedalje lepši je, super, da je dobil tako dober dom. Smiley
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #16 : ponedeljek, 15.06.2009 : 06:58:57 »

Se mi zdi, da sem jaz tista srečnica, ker sem njega dobila.  Wink Življenje je neprimerno lepše z njim. Pri meni je 3 mesece pa se mi zdi, da sva skupaj že celo večnost. Vedno se kaj dogaja. Vedno je treba gledat kaj puli iz vrta, ali kako zelo je sfokusiran na sosedove mačke in kdaj ga ustavit da ne bo sosedi spraskal povsem nove ograje.  Roll Eyes Po drugi strani pa spi ko jaz spim, zvesto sledi mojemu gibanju, pridno čaka na kakšnih obiskih, vedno je vesel rekreacije.....idealen kuža zame.  Grin
No ja, njemu pa tudi ni hudega, se mi zdi.  Roll Eyes
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #17 : ponedeljek, 15.06.2009 : 16:47:05 »

Sem zadnjič tršico v šoli spraševala kateri je pa ta pes (ste ravno odhajali)...
pa mi je rekla Lino!

Sem zgledala takole  Shocked
komentirala pa takole: a se je zmanjšal?  Roll Eyes  Wink

Lino v resnici zgleda precej manjši kot na slikah. Sem bila res presenečena.
Je pa vseeno krasen... z daljšo al' pa krajšo dlako!  Smiley
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #18 : ponedeljek, 15.06.2009 : 18:23:31 »

Ja res je manjši kot na slikah, še vedno pa prekaša koker španjele. Cool Tudi jaz sem bila presenečena, ko sem ga prvič zagledala v Horjulu.  Roll Eyes Na začetku sva se celo zmenila, da bo še zrasel kakšen cm ali 5. Samo roko na srce, ne takrat ne sedaj ga nisem šla merit koliko je velik.  Je namreč kmalu dokazal, da s srčkom in karakterjem vse nadomesti.  Smiley In zdaj se mi dejansko ne zdi več tako majhen. Tudi stvar navade verjetno.

Krasen pa je, ja. (je rekla ponosna mama in mu dala  Kiss)

Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #19 : nedelja, 12.07.2009 : 11:47:07 »

No pa ga imamo....sonček!!!!!
In to je pravi čas za izlete, za Lina pa so ti izleti polni enih "prvič" stvari.  V soboto je bil tako "prvič" v tujini, pa še v veliki trgovini za povrh, kjer ni nihče težil ali grdo gledal. Tudi zato ker je bil naš fant SUPER PRIDEN in se je kratek sprehod skozi Ikeo obnesel FANTASTIČNO! Linota načeloma niso niti tako zelo zanimale razstavljene stvari mimo katerih sva se sprehodila, samo vsake toliko je povohal kakšen poušter Wink, pa pri kavčih se je ustavil in namignil katerega bi lahko naslednjič nabavila.  Roll Eyes

Dokaz o osvoitvi avstrijskega Graza je spodaj pripopan. Mimogrede, v celovško Ikeo psi NE smejo, čeprav so drugače povsod dobrodošli.
http://www.moj-album.com/slike/15374266/e4hFWfU7XpcWW27U

Pozdrav do naslednjega "prvič", ki bo čez nekaj dni skok na morje!


 



Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #20 : nedelja, 12.07.2009 : 11:47:37 »

http://www.moj-album.com/slike/15374266/e4hFWfU7XpcWW27U.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #21 : torek, 14.07.2009 : 14:43:16 »

Da vidimo, kaj tebe tehnika heca oz. če meni rata

Lino z nobl ovratnico v Ikei   Smiley
http://linolej.moj-album.com/slike/15374266/e4hFWfU7XpcWW27U.v.jpg
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #22 : torek, 14.07.2009 : 14:44:24 »

Hi hi, kak frajer Kiss
Logiran

mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #23 : torek, 14.07.2009 : 14:51:02 »

Ojej, kak lepotec Smiley Smiley!
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #24 : torek, 14.07.2009 : 14:55:54 »

Čeprav meni je najbolj svetovna tale fotka:
http://linolej.moj-album.com/slike/15374266/ERdnM8w2F_7GyHK8.v.jpg

Pogled, kot ga občasno vsak med nami dobi od svojega pesjana  Grin Grin Grin
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #25 : torek, 14.07.2009 : 14:56:27 »

Grin Grin Grin

res je Cheesy
Logiran

stefi5
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #26 : torek, 14.07.2009 : 16:10:21 »

Z novo ovratnico je zelo zadovoljen. Smiley
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #27 : torek, 14.07.2009 : 16:33:13 »

Lej Tjaša, sej niti ne bom spraševela, kako ti je uspelo.   Roll Eyes Samo ful HVALA bom rekla.  Tongue

Ja imate prav, Lino je zelo zadovoljen z novo ovratnico in seveda pripadajočo vrvico. Prejšnjo ovratnico je, po očitno spregledanih namigovanjih, da barvno nista usklajena, sploh pa s tisto barvasto vrvico ne  Huh, uničil. To pa samo gleda in jo občuduje.   Cool

 Smiley

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #28 : torek, 14.07.2009 : 16:34:39 »

Naslednjič, ko se dobiva kje na kaki zadevi, narediva en šnelkurz Wink Garant boš obvladala
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #29 : sreda, 15.07.2009 : 16:53:12 »


Se strinjam, seveda...za dva šnelkurza (moja samozavest o računalniško znanje namreč peša  sram ).

Moram povedat, da me je Lino danes zjutraj dobesedno nagnal v službo. Roll Eyes Ves živčen je po sprehodu hodil gor in dol po stanovanju, pa šel v kletko (v katero sicer v prostem času ne zahaja), pa ven....ko sem šla že iskat posodo za vodo iz boksa, pa Konga, da ga nafilam s hrano je brundal nekaj v smislu: Dej spel se že, da grem naprej spat!...Seveda je potem z veseljem skočil v kletko in čakal, da je dobil svoje pripomočke in ko so se vratca zaprla, me ni več videl.

In zakaj je to čudno?
Zato, ker je prvi mesec delal tako galamo, ko sem odhajala, da so vsi v Medvodah zvedeli, da imam novega psa. Pa zato, ker ne glede na to da se trudim...res se!...da bi boks sprejel kot svojo bajto in recimo šel vanj še kdaj ponoči spat, mu to niti na misel ne pride.
Torej, moj Linster je danes dosegel eno veliko zmago! Ali sem jo dosegla jaz?  Roll Eyes Oba verjetno!  Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lino pozdravlja vse Horjulčke!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines