mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:21:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega posamezne pasme  |  Tema: Nega pekinezerja
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nega pekinezerja  (Prebrano 11409 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
scottie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #15 : četrtek, 03.09.2009 : 16:30:02 »

Zamenjaj vrsto ampul, človeško krtačo za pasjo takoj, ker s človeško ne prideš dovolj globoko do kože, pa še odmrle dlake najbrž ne odstrani. Tudi  kakšen kovinski glavnik bi bil dobrodošel, najbrž ni dovolj sčesan, ker ima vozle, ki jih človeška krtača ne more razvozljat.
Od ampul pri nas uporabljamo Stronghold, do sedaj je vsak od mojih dveh psov imel samo po 1 bolho, pa še ta je crknila. Pri nas Stronghold, čudežno deluje tudi na klope. Jih sicer dobita, ampak zelo redko, v primerjavi s prvim letom, ko smo kupili samca pa je dobil Frontline, pa ovratnico in sprej in imel toliko klopov, da smo ga peljali na test za klopne bolezni, ki pa jih na srečo ni imel.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #16 : četrtek, 03.09.2009 : 16:35:17 »

Tako kot je napisala scottie, pa še nekaj: ampule je treba dajati REDNO. Stronghold na primer enkrat na mesec.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega posamezne pasme  |  Tema: Nega pekinezerja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines