mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:15:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Toleranca do nevednosti
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Toleranca do nevednosti  (Prebrano 48506 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« : sreda, 22.04.2009 : 19:57:27 »

Začetek na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,29438.0.html
[Link dodala Jana, 23.4.2009 ob 16.50]


 Huh Mislili so že. In to lahko marsikaj.

Problem je samo v tem, da misliti pomeni ne vedeti. Jst sm pri moji 20 let stari katrci tut mislila, da je fajn da zaug potegnem do konca in se mi tudi za trenutek ni posvetilo, da bi lahko škodo naredila. Štekaš?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #1 : sreda, 22.04.2009 : 20:06:07 »

Zdrava pamet normalnega človeka bi morala povezati mačjega s človeškim dojenčkom in bi bilo takoj jasno, da jesti 2 x dnevno res ni dovolj. Da o ostalem ne govorimo. V informacijski dobi.  Angry

Bodo prijavljeni zaradi mučenja živali?

(Katrco pa kar zaugaj, saj ni živa! Grin)
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #2 : sreda, 22.04.2009 : 20:12:28 »

 Lips Sealed

Res, kaj so mislili, ko so jih nameravali obdržati do petka, s hranjenjem enkrat do dvakrat na dan.  Lips Sealed
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3 : sreda, 22.04.2009 : 20:12:40 »

Človeška neumnost ne pozna meja.  Lips Sealed
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #4 : sreda, 22.04.2009 : 20:13:07 »

Mali pikec drzi se.  Kiss Kiss Kiss Ti Smetka pa tudi. Bom dobre misli posiljala k vam na hrib, drugega trenutno ne morem. sram
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #5 : sreda, 22.04.2009 : 20:18:36 »

Zdrava pamet normalnega človeka bi morala povezati mačjega s človeškim dojenčkom in bi bilo takoj jasno, da jesti 2 x dnevno res ni dovolj. Da o ostalem ne govorimo. V informacijski dobi.  Angry

Se absolutno strinjam z Vis. A mama dojenčka tud enkrat na dan na joško priklopi?? Tako za luno ne moreš bit, če nisi ali nor ali žleht.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #6 : sreda, 22.04.2009 : 20:20:47 »

Se absolutno strinjam z Vis. A mama dojenčka tud enkrat na dan na joško priklopi?? Tako za luno ne moreš bit, če nisi ali nor ali žleht.


Lahko si samo neumen.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #7 : sreda, 22.04.2009 : 20:28:11 »

Zdrava pamet normalnega človeka bi morala povezati mačjega s človeškim dojenčkom in bi bilo takoj jasno, da jesti 2 x dnevno res ni dovolj. Da o ostalem ne govorimo. V informacijski dobi. Angry

Bodo prijavljeni zaradi mučenja živali?

(Katrco pa kar zaugaj, saj ni živa! Grin)

Ker imamo itak vsi izkušnje z dojenčki al kako? Da lahko to prenašamo na živali? Pa še v tej strašni info dobi nas učijo, da živali in ljudio NE primerjamo (ampak samo takrat ko pride prav).

Mah, saj je vseeno. Res, nima veze. Se strinjam, da so odgovorni za svoja dejanja ne glede na poznavanje zakonodaje itd., ampak se to pove malo drugače kot "prokleti kreteni, a niste nikol mel otroka v rokah?!". Al kaj?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #8 : sreda, 22.04.2009 : 20:34:36 »

Kak sem žalostna za mali bibi Cry
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #9 : sreda, 22.04.2009 : 20:35:32 »

Ker imamo itak vsi izkušnje z dojenčki al kako? Da lahko to prenašamo na živali? Pa še v tej strašni info dobi nas učijo, da živali in ljudio NE primerjamo (ampak samo takrat ko pride prav).

Mah, saj je vseeno. Res, nima veze. Se strinjam, da so odgovorni za svoja dejanja ne glede na poznavanje zakonodaje itd., ampak se to pove malo drugače kot "prokleti kreteni, a niste nikol mel otroka v rokah?!". Al kaj?

A mi pokažeš enega samega človeka na tem planetu, ki ima pošlihtrano v glavi, pa ne ve:
- da vsi mladiči (tudi človeški) jedo pogosto in zanje primerno hrano
- da menda vidiš, če ti žival (ali otrok) hira na rokah
- da se v primeru, da česa ne veš, obrneš na nekoga, ki naj bi to vedel ali pa te nekam usmeril
Huh
pridna, ti se zajebavaš ali ti to resno?
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #10 : sreda, 22.04.2009 : 20:38:15 »

Pridna, tudi če nisi imel še nikoli v rokah dojenčka, ti zdrava pamet veli (upam), kako in kaj z njim. Primerjava je čist v redu.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #11 : sreda, 22.04.2009 : 20:42:15 »

Ah, čist mimo pointa. Itak.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #12 : sreda, 22.04.2009 : 20:49:15 »

Ker imamo itak vsi izkušnje z dojenèki al kako? Da lahko to prenašamo na živali? Pa še v tej strašni info dobi nas uèijo, da živali in ljudio NE primerjamo (ampak samo takrat ko pride prav).

Mah, saj je vseeno. Res, nima veze. Se strinjam, da so odgovorni za svoja dejanja ne glede na poznavanje zakonodaje itd., ampak se to pove malo drugaèe kot "prokleti kreteni, a niste nikol mel otroka v rokah?!". Al kaj?

Mah, Pridna, ni se nam treba it skrivalnic.
Ohranjanje dudarjev pri življenju je umetnost, vedet da se jih ne hrani enkrat na dan pa ni. Jasno nismo povsem primerljivi, ampak tole ni neka huda matematike - sesalci rabijo sesek in mamino mleko. In to pogosto. To ve (skoraj) vsak povprečen desetletnik. Predvidevam, da so bili tile nekoliko starejši.

Isti ljudje bi takoj vedeli vse kar je treba, če bi šlo za njihovega teleta.
Isti ljudje bi lastnega dojenčka hranili pogosteje. Isti ljudje bi celo iste mlade mačke hranili pogosteje, če bi vedeli, da bodo za vsako od njih iztržili 1000€. Tolko o nevednosti.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #13 : sreda, 22.04.2009 : 21:19:54 »

omg, nimam besed na precej tule zapisanega... Angry Sad Shocked Huh Lips Sealed Undecided Cry
Smetka, dršta se, vidva z malčkom, pa srečno vsem skupaj! Kiss
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #14 : sreda, 22.04.2009 : 21:26:51 »

O, lubi boh... Nimam se za kakšnega poznavalca t.i. dudarjev ampak, za božjo voljo, kako lahko komu pade na pamet hranit takele bibice "ene dvakrat" na dan? Ljuba Smetka, držite se...
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Toleranca do nevednosti
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines