mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 15:07:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc  (Prebrano 102327 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #45 : ponedeljek, 11.05.2009 : 10:33:59 »

Aha ... juj, jaz sem tudi že vse pobrkljala ...  Lips Sealed Ker je tolk tega Sad. Pa sem kukr na tekočem ... očitno ne Roll Eyes Undecided
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #46 : ponedeljek, 11.05.2009 : 20:48:10 »

Danes - spet tak dan, da bi najraje šla sama sterilizirat vse po vrsti, od mačk do ljudi!

To je toliko mačjih legel v eni samo vasi, da ne morem povedat... To je toliko malih muc, bolnih, z zlepljenimi očmi, z bolnimi mamicami... Najraje bi jih vse pobral... Dve breji smo videli... Nismo ju mogli ulovit. Pa če ju bi, saj ni ne denarja, da bi jih vse sterilizirali, ne skrbnikov, da bi lahko malo okrevale in da bi še pozdravili vse drugo, kar jih tare zraven...

Kljub vsemu, Heleni peljem zjutraj dve družinici, skupaj 11 muc. Heleni, ki jih ima že tako ali tako toliko...

Tako zelo si želim, da naslednjo "paritveno" sezono tega več nebi bilo. Res je tako krut pogled na vse skupaj, da lahko samo žalostno solze potočiš nad vsem skupaj... Zraven te vasi prazna škatla, v kateri je bilo 10 mačjih malčkov, tako so nam rekli... Šle smo jim hrano nest in zavetje uredit in jih ni bilo več tam...

Dajmo prosim lepo uredit, da tega več ne bo... Vsaj v tem naselju za začetek. Prisotne so bolhe, klopi, levkoza, klamidije, herpesi... Kdo še ve več našteti... Vse imamo... Dajmo s sterilizacijami prosim lepo to malo zajezit.

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #47 : ponedeljek, 11.05.2009 : 20:54:50 »

Epona, veš kaj je še bolj grozljivo - da to ni samo tam. Vsepovsod je zdaj tako stanje ... Lips Sealed Angry Cry Cry Cry
In kar je še huje: ni videti ne konca ne kraja.  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #48 : ponedeljek, 11.05.2009 : 20:57:25 »

Pa naj za začetek vsak Slovenec poskrbi za sterilizacijo ene muce in ene psičke Smiley Saj ni tako težko noo. Kdor ima malo večjo plačo... večjo psičko, kdor pa ima malo manjšo plačo pa manjšo psičko...
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #49 : ponedeljek, 11.05.2009 : 21:01:27 »

Pa naj za začetek vsak Slovenec poskrbi za sterilizacijo ene muce in ene psičke Smiley Saj ni tako težko noo. Kdor ima malo večjo plačo... večjo psičko, kdor pa ima malo manjšo plačo pa manjšo psičko...

Ja, saj, če bi vsak samo za svojo mačko in psa poskrbel, kako mnogo drugje bi bili in koliko manj mladičev bi bilo v stanju, kot ga opisuješ zgoraj Lips Sealed

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #50 : ponedeljek, 11.05.2009 : 21:03:31 »

Ja, če bi samo za svoje ... bi bil problem že veliiiiko bliže rešitvi. Roll Eyes
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #51 : ponedeljek, 11.05.2009 : 21:33:11 »

Če bi se šlo za kužke, bi ljudje precej drugače reagirali.
Muce so pač samo muce. Itak jih je dosti, saj je vseeno, če pocrkajo.
Še med vami ima na skrivaj kdo take misli.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #52 : ponedeljek, 11.05.2009 : 21:44:56 »

Bi se dalo narediti še eno, posebej vidno nabiralno akcijo za pomurske muce? Ker na prvi strani foruma je poziv samo za pomoč psom.

Je možno, da bi se to še kje drugje objavilo po tem, predlagam tudi namenski sklic prav za akcijo sterilizacij/kastracij.

Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #53 : ponedeljek, 11.05.2009 : 22:07:59 »

Tamalim sem odprla očke, gnoj je kar špricnil ven... Koliko je še takih zunaj - nekje...

Prosim lepo, naj vsak od vas (nas) vpliva na čim več ljudi, da bodo sterilizirali svoje muce in psičke...


Moja prva točka je, da v nobeni romski vasi, ki jo obiščemo ne ostane nesterilizirana nobena muca in nobena psička! Tako Smiley
Potrebovali bomo tudi nekaj vaše pomoči pa bo uspelo! In tako naprej... Potem bo pa to že vzgled za naprej in tako bomo nadaljevali...

Koliko trpljenja je že v enem mini naselju... kaj je šele v celi Sloveniji... Da nam bodo cigani vzgled na koncu! Ker z njimi se da 100x bolj delati in napredovati pri izboljšanju živalske problematike, kot pa za "našimi". In če bi bila cela Slovenija ciganska, bi bila dosti večji optimist glede vsega kot sem zdaj... res. Je grozno, je slabo in to zelo... ampak, če si vztrajen in siten kot muha, vsaj na koncu kaj dosežeš... v prid živalim! Noben ciganov ne podpira, le porivamo in tiščimo jih naprej, da nudijo svojim živalim boljše življenje. In rinit naprej jih je veliko lažje kot pa "tabele"...
Če povzamem:

Zbiramo sredstva za sterilizacije muc in psičk, da prišparamo nekaj kug, nekaj zlepljenih očk, herpesov, parazitov, utopljenih mladičkov, v steno vrženih mačjih malčkov, v zemljo zakopanih pasjih mladičkov...
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #54 : ponedeljek, 11.05.2009 : 22:10:54 »

NLB d.d., Ljubljana, Podružnica Pomurje št.: 02340-0256066415 z obveznim pripisom »STERILIZACIJE« .
Društvo za zaščito živali Pomurja,
Markišavska ul. 3, p.p. 30,
9000 Murska Sobota
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #55 : ponedeljek, 11.05.2009 : 22:13:15 »

epona, kar odpri novo temo, predstavi (s tekstom in slikcami), kako je tam, dodaj vse podatke ... in nasibam vsepovsod, kjer so ze sedanje akcije, zraven se mucke.

Danes zjutraj sem vstala jezna, zalostna, sita sveta in ljudi ... in sem spisala http://www.mojpes.net/modules/pomoc/article.php?storyid=193. Upam, da je vsaj kaksen procent tistih, ki so prebrali, narocil macko/macka na S/K in da bo to res tudi storil.
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #56 : ponedeljek, 11.05.2009 : 22:20:16 »

Imam že tako danes en bolj tak k....v dan, ko me skrbi za zdaj in za naprej, ko sama sebi obljubim, da se ne bom več sekirala za tisto, česar ne zmorem, da.....
......da ne bom več jemala mačk v začasno (haha), da ne bom več na robu fizičnega, psihičnega in finančnega propada, zato, ker pač ne morem zamižati in iti mimo teh mačjih revežev......
....me pokliče eponca, še bolj obupana, kot sem sama in skupaj poskušava narediti iz katastrofe malo manjšo katastrofo.

Šit vse skupi.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #57 : torek, 12.05.2009 : 11:58:23 »

Če bi se šlo za kužke, bi ljudje precej drugače reagirali.
Muce so pač samo muce. Itak jih je dosti, saj je vseeno, če pocrkajo.
Še med vami ima na skrivaj kdo take misli.

Helena, zame osebno niso muce čisto nič manj vredne od psov in žalostna sem, da še veliko ljudi razmišlja tako Sad.

Še dobro, da nismo vsi taki in da tudi muce enkrat čaka lepša prihodnost. Ti sama zelo veliko pripomoreš k temu in rada se bi ti zahvalila za vse kar delaš zanje Kiss!

Imam že tako danes en bolj tak k....v dan, ko me skrbi za zdaj in za naprej, ko sama sebi obljubim, da se ne bom več sekirala za tisto, česar ne zmorem, da.....
......da ne bom več jemala mačk v začasno (haha), da ne bom več na robu fizičnega, psihičnega in finančnega propada, zato, ker pač ne morem zamižati in iti mimo teh mačjih revežev......
....me pokliče eponca, še bolj obupana, kot sem sama in skupaj poskušava narediti iz katastrofe malo manjšo katastrofo.

Šit vse skupi.

Včasih res pride kak dan, ko si obupan in ne veš kako boš zmogel vse skupaj, zato te čisto razumem kako se počutiš. Tudi sama sem si nakopala (pre)veliko breme trenutno in me je strah kako se bo izšlo. Ampak skupaj zmoremo več in če si med sabo pomagamo, je vse veliko lažje Smiley.



Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #58 : torek, 12.05.2009 : 12:57:18 »

začasne skrbnice Mačje hiše imamo v začasnem skrbništvu 73 mačk.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #59 : torek, 12.05.2009 : 13:05:34 »

pa si rekla, da ne boš štela Tongue Grin sram Cry sej ne vem, ali se naj smejim ali jočem...
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines