mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 13:51:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc  (Prebrano 102321 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #60 : torek, 12.05.2009 : 13:10:01 »

O, sr***e!  Lips Sealed
(pol pa j'z jamram, k' imam samo tri!)  sram

Kdaj se bodo vse te S/K končno začele kaj poznati?!?  Undecided

Drž'te se, punce! Ne vem kaj naj vam drugega napišem!
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #61 : torek, 12.05.2009 : 13:47:37 »

73 sram? O moj bog... Lips Sealed
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #62 : torek, 12.05.2009 : 20:04:56 »

epona, kar odpri novo temo, predstavi (s tekstom in slikcami), kako je tam, dodaj vse podatke ... in nasibam vsepovsod, kjer so ze sedanje akcije, zraven se mucke.

Danes zjutraj sem vstala jezna, zalostna, sita sveta in ljudi ... in sem spisala http://www.mojpes.net/modules/pomoc/article.php?storyid=193. Upam, da je vsaj kaksen procent tistih, ki so prebrali, narocil macko/macka na S/K in da bo to res tudi storil.

Lepo si napisala. Je dovoljeno to (seveda s tvojim avtorstvom spodaj in virom - www.mojpes.net) to sprintat, razdelit, nalepit kam, karkoli, kjer bi bilo vidno širši množici... ?

Ni druge kot, da jih bombandiramo z vsem, kako pomembno je to, kako pomembne so sterilizacije in iz vseh strani...

Ker jaz lahko zdaj v tem trenutku. če začnemo štet minute - v 90 minutaah štartam iz Pomurja s polnim avtom mladih muck, bolj ali manj potrebnih pomoči... Ni druge, kot sterilizirat vse povprek...

Vse fronte je treba vklopit hkrati:
-sterilizirat vse po vrsti
-bombandirat ljudstvo (šole, javna mesta) z informacijami o pomembnosti sterilizacij...

Iz teh treh ciganskih vasi, se zaklejem tu pred vami, v roku enega leta ne bo koten več niti en muc! Če bo kdo nastavil škatlo kam v bližino, me bodo poklicali, malčkom bomo poskušali najt domove in noben ne bo nesteriliziran oz. nekastriran odšel v svet. Pa bodo 3 vasi brez te mladičje žalosti, dobesedno žalosti, ko vidiš vse to...

In če lahko "rešimo" tri manjše vasice, zakaj ne bi nekoč rešili "še tri"? V vsakem primeru je bolje kot nič.

Še vedno pa je najbolj pomembna Janina varianta - hkrati poučevanje ljudi na sto in en način - aktivno kot se le da.
Vasi, ki jih pa "rešimo" so pa tudi lep vzgled in učbenik (prej-potem) za takšno poučevanje...

Saj vem, da se nekaterim fučka in žvižga, kaj je z njihovimi živalmi... ampak nekje je pa treba začet. Ne bomo se dali, a-a.


Prispevki za sterilizacije:

NLB d.d., Ljubljana, Podružnica Pomurje št.: 02340-0256066415 z obveznim pripisom »STERILIZACIJE«  
 .
Društvo za zaščito živali Pomurja,
Markišavska ul. 3, p.p. 30,
9000 Murska Sobota

Zelo dobra naložba v zmanjšanje števila grdih, žalostnih prizorov...

2 muci mamici in en samček ter 14 mladičkov je v oskrbi Mačje hiše. Nekateri bodo vrnjeni nazaj v to romsko vas. V tem primeru ne bodo romi nič dodali zraven, ziher ne. Sterilizirani/kastrirani pa bodo popolnoma vsi.
Prosim lepo, res prosim za vašo pomoč. Kak fino bo, ko nam uspe. Tako bo: če si zamisliš zemljevid Slovenije, ki je cela črna... potem pa vzameš mokro gobico pa pobrišeš dva majhna flekca in na teh dveh flekcih bodo vse muce sterilizirane Cheesy



Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #63 : torek, 12.05.2009 : 20:17:48 »

 Smiley Kiss
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #64 : torek, 12.05.2009 : 20:30:14 »

epona, karkoli z mojpes.neta lahko printas tako, kot je objavljeno in z oznako mojpes.net, brez, da sprasujes Smiley
Brez dogovora ni dovoljeno objavljat drugje po netu, sploh ne po forumih, za print in deljenje okrog pa ni nikakrsnih zadrzkov. Vec, kot jih prebere, bolje je. Ce se kaksen zamisli, smo ze zmagali, ce kaksen res naredi, kar priporocamo, smo pa celo presrecni Smiley.

Saj nismo zahtevni, saj zelimo le to, da mackoni in psi ne bi trpeli z vnetimi ocmi "za umret", lacni, usivi in garjavi, pretepeni, polomljeni ...
Saj to ni toliko in ce je do tega le sterilizacija in kastracija lastnih mack, ne pricakujemo tako strasno veliko. Tiste, ki bodo na koncu ostale brez lastnikov, bomo ze nekako postimali.
Logiran

daisy85
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #65 : torek, 12.05.2009 : 21:20:54 »

obljubljeno...storjeno. JUtri se vam bo račun nekaj deset eurov povečal. Nekaj deset eurov gre pa še na drug račun, da bo za vse pomurčke prav:)

Lep pozdrav vsem iz Ljubljane.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #66 : torek, 12.05.2009 : 21:34:19 »

Hvala!  Kiss
Logiran
terenka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 109


« Odgovor #67 : sreda, 13.05.2009 : 20:02:07 »

Daisy85, tudi od mene hvala Kiss
Eponi vedno govorim, da ni lepšega od malih muc (tudi kužkov) a jaz jih enostvno NOČEM videti nikjer več...V tem ciganskem naselju jih je, ko smo bile nazadnje tam,bilo še pa še...Kar nosili so jih k avtu, jaz pa,vesela, da Eponca vsega ni videla, v avto z njimi Wink Saj mi je jasno, da pri Heleni nimajo vsi prostora, zato kjer je le možno mačko spopokam na sterilizacijo...Sem po prihodu domov (iz tega cigansko-pasje-mačjega naselja) šla na sprehod, da se razluftam, srečala mačko, ki kar ni šla od mene, ker mi je bila sumljivo debela je več nisem izpustila in na srečo je njena brejost že prekinjena... Smiley
Za v petek smo zmenjeni za sterilizacijo mamice,katere štirje mladički so šli v mačjo hišo; ostalo jih bo še veliko, toda glavno, da smo začeli tudi z mucami, ki so (Helena!)prav tako pomembne kot kužki. Le, da jih v prvi ciganski vasi (na veselje in začudenje vseh nas) ni bilo kaj dosti, jih je pa zato v drugem toliko več...
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #68 : sreda, 13.05.2009 : 20:05:18 »

Za v petek smo zmenjeni za sterilizacijo mamice,katere štirje mladički so šli v mačjo hišo; ostalo jih bo še veliko, toda glavno, da smo začeli tudi z mucami, ki so (Helena!)prav tako pomembne kot kužki.

Všeč, všeč, še bolj všeč Kiss Kiss Kiss
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #69 : sreda, 13.05.2009 : 20:14:34 »

Terenka, poglej malo v legla tamalčkov, kakšne imajo učke.
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #70 : sreda, 13.05.2009 : 20:19:33 »

Ja očke bomo pogledali, pregledali in odpirali - ampak oboroženi kot je treba... Zadnjič sva prosili toplo vodo pa sva dobili mrzlo vodo v umazani skledi...
Logiran
terenka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 109


« Odgovor #71 : sreda, 13.05.2009 : 20:29:16 »

Bom bom pogledala očke, tem še,naslednjemu leglu ne več... Cheesy
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #72 : četrtek, 14.05.2009 : 20:27:43 »












Dajmo jim pomagat...

Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #73 : četrtek, 14.05.2009 : 21:02:55 »

A je tista ta prva breja?

Eponči, kako misliš, da bom prenesla obisk v teh vaseh?
Verjetno bom tam kampirala, dokler ne bodo vse s/k, ali pa bom privlekla domov poln avto mačk ali se bom sesedla in jokala ene dva, tri dni. Huh Cry
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #74 : četrtek, 14.05.2009 : 21:03:40 »

A ni ta taprva mamica od teh mačkov, ki so pri meni?
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines