mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.04.2024 : 00:48:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Kdaj začne pes dvigovati taco ob lulanju?
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kdaj začne pes dvigovati taco ob lulanju?  (Prebrano 23760 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #30 : četrtek, 25.08.2005 : 22:49:28 »

Hmm, Mishko dvigne zdaj pri 7,5 mescih taco takrat ko zavoha goneco psicko, ali je res full vonjav.
Do zdaj jo je ze parkrat dvignil =)
Ta starejsi pes je pa zacel dvigovati taco pri 8-9 mesecih. Takrat se je tudi nekako odpravil na potep..
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #31 : petek, 26.08.2005 : 08:30:50 »

moj jo je zacel dvigovat pri nekje 5 mesecih.. zdja pa lula kot puncka samo takrta, ko je zmucen  Cheesy .. samo je pa prav nadlezno, ko zacne dvigovat taco, ker potem hoce vse oznacit.. ko grem skozi mesto, bi vsak semafor, luc,.. oznacil, pa cetudi samo z eno pikico Roll Eyes Angry
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #32 : petek, 26.08.2005 : 09:39:24 »

Joj, ko je Sammy prvič dvignil nogo ... sem dobila solzne oči ... "moj mali odrašča" ... še zdaj se spomnim, kje je blo ... ampak še zdaj zna lulat, kot mladiček ...  Cheesy
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #33 : sreda, 12.10.2005 : 18:33:22 »

Billy je začel dvigovati nogo pri 5ih mesecih, ko je zagledal sosedovega Čivavkota, da je markiral naša vhodna vrata. Samo začudeno je pogledal, povohal in potem dvignil svojo mini tačko višje od svojega telesa (se zraven skoraj prevrnil  Grin).... jaz sem mislila da me bo konec od ponosa.  Wink

lp
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #34 : sreda, 12.10.2005 : 21:12:10 »

Zadnjič zvečer sedim zunaj in se pogovarjam s kolegico. Astor je bil seveda spuščen. Kot običajno imam vedno "uč na njem". Sedaj pa ga nisem videla. Stopim bližje in ga pokličem. Potem pa ga zagledam 2 metra stran - pri drevesu. In moj mali Astor lula - z eno dvignjeno nogo!!  Cheesy Res ni manjkalo veliko pa bi dobila solzne oči  Grin

Vendar je bilo to tudi vse do sedaj. Torej še vedno lula kot "bejba" Smiley Zato se začenjam spraševati, da nisem imela slučajno zadnjič privide...  Roll Eyes
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #35 : nedelja, 16.10.2005 : 11:29:36 »

Torej sedaj je potrjeno - zadnjič nisem imela prividov!!   Grin Astor je dejansko začel pri lulanju dvigovati nogo  Cheesy Ne vedno, ampak sedaj sem ga v 2eh dneh videla že 3x.  Tongue

Moj mali miško odrašča....  Kiss
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #36 : nedelja, 16.10.2005 : 11:44:54 »

No tudi Aaron zdaj že zelo redno dviguje taco Smiley Kadar gre lulat sicer običajno še lula kot punčka, kadar pa označuje, pa že dvigne taco. Se pa vidi, da še nima 'prakse', ker označuje vse povrsti, tudi kakšno travno bilko sredi gromozanskega travnika, zadnjič bi pa soraj označil našo muco Grin
Logiran
Maša
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #37 : nedelja, 16.10.2005 : 15:12:53 »

oj,

Deep sedaj tudi že redno dviguje taco. Začel je pa pri 10, 11 mesecih. Poskušal je sicer že prej, ampak neuspešno Grin Smo pa imeli na začetku kar probleme z označevanjem...mali je hotel označiti  popolnoma vse.. rože v stanovanju, pohištvo.. Roll Eyes Sedaj tega na srečo ne počne več.

lp m.
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #38 : nedelja, 16.10.2005 : 17:01:25 »

Tavecji je prvic dvignil taco pri 8-9 mesecih. Mishko je bil pa bolj zgoden.. Sem in tja je nekaj probaval pa ni ratalo .. Zdja pa ze kaksna dva mesca dviguje tacko.. dva in pol.. tam nekje.. Nisem pa sigurna.
Logiran
Tessy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #39 : sobota, 05.11.2005 : 15:36:38 »

glede na vaše odgovore....torej je čisto odvisno od starosti, ne? Smiley
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #40 : sobota, 05.11.2005 : 19:02:18 »

Ja, odvisno kdaj je pes v obdobju odrascanja .
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #41 : ponedeljek, 14.11.2005 : 14:37:21 »

Ben je tud začel pri skoraj petih mescih. No saj sem že v pasji dnevnik napisala, da sem ga danes prvič zares opazila. Že zadnjič se mi je zdelo, da je dvignil taco, pa ker je potem lulal naprej čepe sem tud mislila, da se mi blede. No danes mi je potrdil, da se mi ne. V večini še vedno lula kot punčka, tko, da bo najbrž minil še neki časa, da bo skos dvigval taco.
Logiran
Tessy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #42 : petek, 18.11.2005 : 16:32:09 »

večinoma pa vseeno vsi napišete,da je bil kuža star tam nekje okoli 5 mesecev Grin
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #43 : sobota, 10.12.2005 : 07:14:02 »

Atos je včeraj prvič dvignil nogo, ko je lulal (star je 7 mesecev). Zdaj je tako smešen, ker je ne dvigne vedno pa še ravnotežje ga malo zafrkava Cheesy Ja, odrašča, ni kaj Wink
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #44 : sobota, 10.12.2005 : 11:02:52 »

Tisa je pa zacela pri 7 letih. In mi gre prav na zivce, ko se ustavima vsakih par metrov, da poscije en kos snega.

Ja, psicka je Grin
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Kdaj začne pes dvigovati taco ob lulanju?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines