mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 15:19:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Jakob, Neli in Migi
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jakob, Neli in Migi  (Prebrano 21262 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« : torek, 28.04.2009 : 12:07:06 »

Zdi se mi prav, da tudi moji trije junaki dobijo svojo temo v rubriki srečne zgodbe, čeprav sta iz Mačje hiše samo dva.
Najprej Jakob, ker je najstarejši in najbolj taglavni in ker ima največ kil sram:
Jakob von Štorenštajn, čistokrvni štorski štrasenmiks, veliki mizantrop in gurman:

Ko smo ga našli, je bil suh, lačen in prestrašen, k sreči je prebolel kugo skoraj brez posledic, samo ritko mu občasno malo zanaša, po Štorah pa se baje potika še veliko njegovih sorodnikov. Ne prede, ne mara cartanja, ne mara (večine) ljudi, ne zakopava svojih "pridelkov",  obožuje pa junk food, brikete, ki niso namenjeni njemu, škatle vseh oblik in velikosti, ter fehtanje pri mizi. Občasno nas počasti s svojim pevskim talentom sredi noči in nas nasmeji, ko se srši pred svojim odsevom v šipi. Jakob je z mano doštudiral in živel je že v vseh treh največjih slovenskih mestih. Kozmopolit.

Neli, lepotica, intelektualka in ljubiteljica kuhinjskega pulta, ki ima vedno vse pod nadzorom:

Prejšnja tema: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,27850.0.html
Neli je iz Šentjurja, najdena pred kmetijsko šolo, Helenina varovanka. K nama je prišla en dan pred Valentinovim. Je totalna cartika, zelo zgovorna in nežna - prava baba torej Smiley Bila je precej plašna, zdaj je pa že taglavna v bajti in nas vse pridno nadzira. Rada prežvekuje lase in skrbi za to, da se v mačjem stranišču vse zakoplje po reglcih. Občasno surfa po internetu in mi spreminja nastavitve na laptopu, obožuje Pink Floyde in kuhanega piščanca. V prostem času hodi po kuhinjskem pultu in krade hrano, ki jo potem nesebično deli s prijateljema.

Pa še Kavboj Migi alias Migislav Kosmatorit, prisrčni hecko z značilno hojo, ki ne more brez cartanja, obožuje družbo ljudi in zvesto sledi Neli pri vsaki bedariji:

Prejšnja tema: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,29135.0.html
Migi je lanski dudarček, ki je bil najden v kartonski škatli, in samo Heleninim skrbnim rokam se lahko zahvalimo, da je danes pri nas. Malo mu zanaša ritko in eno učko ima bolj slabo odprto, ampak to ga sploh ne ovira pri lumpanju skupaj z Neli. Včasih se kar naenkrat spomni, da nujno rabi božanje, predirljivo mijavkne in pridirja k meni, se mi nastavi, ko pa dobi zadostno dozo božanja, pa gre naprej po svojih opravkih. Kosmatorit zato, ker stalno frči dlaka od njega, tudi Furminator nič ne pomaga Smiley
Migi je mirovna sila pri nas - dokler ni prišel, sta se Jakob in Neli vsaj enkrat na dan stepla, odkar pa imamo njega, se vsi lepo razumejo. No, prvi teden ni tako dobro kazalo, saj je Neli renčala že samo, če se je spomnila nanj. Zdaj pa skupaj dirjata po stanovanju in se zgledujeta eden po drugem, oba se grozno rada igrata, pa tudi počivata včasih skupaj.


Tudi praskalnik si delimo.


Bodi dovolj zaenkrat. Lepo vas pozdravlja mačja druščina, če si pa želite še malo več slikic, si pa lahko ogledate nekaj "starih" fotk tukaj:
http://img48.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img48/5206/1240423530wwi.smil




Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #1 : torek, 28.04.2009 : 13:12:50 »

Lepi ste, uživajte sto na uro. Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2 : torek, 28.04.2009 : 15:53:20 »

Krasni ste  Cheesy super napisano  Smiley
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #3 : sreda, 13.05.2009 : 14:37:38 »


Ej, psst, stara moja, jutri grem k zdravniku, pa me je malo strah.



Eeh, pff  Tongue nč te ne bo bolelo. Ti si ja Kavboj Migi, najpogumnejši maček na divjem zahodu! Samo poglej Uršo, njej se pa res gate tresejo. Jo grem malo pocrkljat.



Lej jo, prpo, takole jo moram crkljat, ker se boji veterinarja Smiley Mrrrrr mrrrr, ommmmm! Dihaj!



Ej, kaj pa jaz? Lejte me, jaz sem robo-meerkat!


Tile so vsi mal prsmuknjeni, grem jaz eno pasjanso. Malo premešamo...



Bah. Te karte so pokvarjene, se nočejo same pospravit. Verjetno jim je rok potekel. Grem Neli zbutat, to je bolj zabavno.



Bum, TRESK, pih!

(Na skrivaj se pa lubčkata, barabina Kiss Kiss)
Držite pesti za Migija, jutri se bomo šli pokazat zdravniku za učko.
Lp Urša
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #4 : sreda, 13.05.2009 : 16:28:13 »

Migi - držimo pesti in tačke! Smiley Kiss
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #5 : sreda, 13.05.2009 : 16:49:09 »

Hvala, oaza88!
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #6 : sreda, 13.05.2009 : 20:32:55 »

Samo še tole vam moram pokazat - moj modno ozaveščeni Migi:

Sporoča, da so balerinke še vedno in.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 14.05.2009 : 05:53:47 »

jah sej, Ursssa, tvoj Migi je že modno ozaveščen, ti pa zgleda nisi Angry, drgač bi mu pa ja privoščila še par balerink za zadnje tačke, al kako?! Shocked

hec, hec!  Grin
frajer.
Ej srečno! Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #8 : četrtek, 14.05.2009 : 08:33:15 »

jah sej, Ursssa, tvoj Migi je že modno ozaveščen, ti pa zgleda nisi Angry, drgač bi mu pa ja privoščila še par balerink za zadnje tačke, al kako?! Shocked

hec, hec!  Grin
frajer.
Ej srečno! Kiss

 Grin tebi se pa skoraj vedno nasmejim  Grin srečno!  Kiss Kiss
 
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 14.05.2009 : 09:45:32 »

Grin tebi se pa skoraj vedno nasmejim  Grin srečno!  Kiss Kiss
 
samo "skoraj"? Angry
 Wink  Tongue
 Grin
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #10 : četrtek, 14.05.2009 : 11:17:53 »

Mi smo preživeli, Migi je že pozabil, da je bil kje, jaz se pa še kar nalivam z Bachovimi kapljicami in se poskušam nehat trest. Vet je rekel, da bomo z operacijo počakali še kakšen mesec, ta čas bo pa na veliki dozi Lysina.
Zdaj pa prosim za pomoč koga od vas: a so tele kapsule v redu?
http://herbs-md.amazonwebstore.com/LLysine-500-mg-100-Capsules-NOW/M/B0002JGK5S.htm?traffic_src=GB&utm_medium=organic&utm_source=GB&id=uk Prijatelj živi v Angliji in jih bo naročil gor, junija mi jih pa prinese. Študiram, da bi kar malo večjo količino naročila.
Migi je bil ful priden, zdaj se že meče po Luku in meni se zdi, da nama je že odpustil.
Hvala za pomoč.  Kiss
Oaza, na zadnje tačke bo pa dobil črne čeveljčke s petko (kitten heel). A bo to v redu?  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #11 : ponedeljek, 18.05.2009 : 08:59:08 »

samo "skoraj"? Angry
 Wink  Tongue
 Grin

 Grin včasih pa tudi ne, ja. "Skoraj" je kar v redu izbrana beseda  Smiley  Tongue
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 21.05.2009 : 11:54:25 »







Takole mi lenarimo. Dobesedno noge v luft Cheesy Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #13 : četrtek, 21.05.2009 : 12:18:12 »

Imate črnogorski fitnes - izležavanje do bolova Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #14 : četrtek, 21.05.2009 : 12:55:49 »

Ja kaj pa delate pri vas s temi mački, da so tko zmatrani??  Shocked
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Jakob, Neli in Migi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines