mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 06:01:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Zopet napad psov na ovce
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zopet napad psov na ovce  (Prebrano 21074 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #45 : sreda, 19.05.2010 : 18:39:24 »

Poleg tega pa sem pravkar izvedela, da je na Stajerskem vecji pes ubil manjsega. Cry

Enemu pa ga na srečo ni uspelo. Imamo nekaj čudnega v zraku danes  Sad
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #46 : sreda, 19.05.2010 : 19:15:18 »

Ja kaj pa je bilo in kje? Sad
Logiran

Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #47 : sreda, 19.05.2010 : 19:29:46 »

Pri veterinarju sem jih srečala. Je cela družina prišla navijat za malega borca Smiley In čeprav je bil mali cel pokrpan, sploh ni zgledal posebej zatravmiran. Se mu je kar smejalo, ker je končno vsega konec.
Logiran
Talija
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 223


« Odgovor #48 : sreda, 19.05.2010 : 21:43:45 »

Prikupnega cairn terierčka, Monka, bratca moje Simbe, ni več. Revček, komaj je zaživel (star je bil 9 mesecev), ko ga je na včerajšnjem sprehodu napadel podivjan pes, ki se je strgal z verige na neki kmetiji pri Slovenski Bistrici. Monk je bil na povodcu, pes pa ga je zagrabil in mu prelomil hrbtenico, kuža je bil na mestu mrtev. Tako zelo mi je težko že cel dan, kako je šele njegovemu skrbniku!
Le kdaj se bodo ti napadi končali...komaj dober teden je od tega, ko se je skoraj identičen primer zgodil z maltežančkom moje znanke, tudi tu kuža ni preživel Cry


[slika je izbrisana]
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #49 : sreda, 19.05.2010 : 22:01:35 »

P
Le kdaj se bodo ti napadi končali...komaj dober teden je od tega, ko se je skoraj identičen primer zgodil z maltežančkom moje znanke, tudi tu kuža ni preživel Cry

Ko bomo nehali biti tiho ali pa biti glasni le na forumih in bomo prijavljali napade, ki niso usodni. Ker predno je napad usoden, je ta isti pes napadel najmanj 10x
Logiran
mišo57
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 55


« Odgovor #50 : torek, 25.05.2010 : 19:24:17 »

Spet napad in hude poskodbe psa http://www.zurnal24.si/primorska/za-povodec-400-evrov-171164/clanek

Poleg tega pa sem pravkar izvedela, da je na Stajerskem vecji pes ubil manjsega. Cry

Prijavo, da je določen pes brez nadzora oziroma brez povodca, lahko anonimno podate na Vurs ali policijo. "Utemeljenost prijav, da so psi spuščeni, preverimo na mestu samem," so pojasnili na Vursu. Glede na podatke iz njihovega registra je bilo lani prijavljenih 86 primerov napada psa na drugo žival. Na območju Nove Gorice pa so policisti lani obravnavali pet napadov na druge pse.

Upam, da prijavljate!

JANA:tudi Tema (Zopet napad psov na ovce)bi morala biti zbrisana in sporočilo prestavljeno v Temo:(napad psa).Malo več doslednosti in poštenja bi pričakoval od tebe.Za vse enako.Verjetno te motijo uradni statistični podatki.Za tebe ki zagovarjaš teorijo,da nevarne pasme psov ne obstajajo so ti statistični podatki preveč boleči.Resnica boli.Za drugič pa te prosim,da mi ne pošiljaš sporočil na katera ti ne morem direktno odgovorit z klikom na odgovori ali pa z klikom na citat.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Zopet napad psov na ovce
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines