mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 23:26:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: rdece pikice in izpadanje dlake
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: rdece pikice in izpadanje dlake  (Prebrano 5586 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
frkica
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« : petek, 01.05.2009 : 02:15:02 »

Pozdravljeni
Sem malo brala po forumu, pa nisem našla konkretnega odgovora na moje skrbi  Sad . Doma imamo mešančka starega 11tednov, danes sem opazila, da je na predelu spodnjega dela hrbta oz. pri zacetku repka začel izgubljat dlako in pojavile so se rdeče pikice pri repku pa za kakih 5milimetrov hrastica, sem ga temeljito pogledala bilhic nima. Hranimo ga z Royal Canin mini junior sesible, pa kakšen pribolšek dobi-training mix, ker so mi svetovali tudi ribo zaradi omega3 maščob, to dobi enkrat na teden. Takoj ga peljemo veterinarju sobota, samo ker je danes praznik nevem na koga naj se obrnem? Ko sem prebrala temo o počrnitvi trebuščka me je malo stisnilo, ker  je njemu tudi zelo počrnela koža na bušiju, ampak je mešanček, pa se nikoli neve kakšne gene ima. Mi lahko kdo kaj svetuje, da pobolšam stanje saj do ponedelka(oz. čimprej ko bo možno), ko ga bomo veterinarju peljali.
Logiran
frkica
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #1 : petek, 01.05.2009 : 02:29:00 »

Nisem omenila, da se na teh mestih on grize, tako da ga srbi Undecided
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #2 : petek, 01.05.2009 : 05:35:08 »

Frkica, danes so tudi dežurni veterinarji v službi - pokliči na eno od številk in vprašaj kaj je za naredit. Če se jim zdi nujno, vaju bodo vzeli danes, če ne pa kasneje. Edino tako boš mirna.

Lp, Maja Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3 : petek, 01.05.2009 : 07:54:26 »

mogoče tole: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,29127.0.html
Logiran

frkica
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #4 : petek, 01.05.2009 : 10:11:30 »


Joj nič kaj takega.


Drugače je danes boljše Smiley , mogoče sem prehitro paniko naredila, une male pikice so izginile. Praska se ne več, tudi ko grem z roko mimo (bozanje) ne zaznam odziva ( draženje).
Veterinarju bomo pa vseno šli, ker imamo v ponedeljek cepljenje  tako da bomo še to pogledali in vse zrihtali Smiley


Kar se izgube dlake tiče, izgubil je samo tisto baby podlako, ta nova je ostala. Prehitro delam paniko, ali je kaj natem, kakšna alergija?
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #5 : petek, 01.05.2009 : 12:03:40 »

Če so pikice izginile, je mogoče res šlo za težavo, opisano v temi, katere link ti je dala Skogkatt. Wink
Logiran
frkica
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #6 : petek, 01.05.2009 : 12:46:44 »

V enam dnevu? Možno. Ali pa je šlo za alergijo. Imam pa še en sum. Mojemu kužiju so repka odrezali, tam kjer je bil, preden ga je društvo rešilo in on si ga velikokrat  liže, mogoče je navada ostala od prej, ko si je čistil rano, glede na to da ga tam najverjetneje niso peljali veterinarju Sad . Pa da si je kozo razdražil. Imam ga skoz na očeh in gledam njegove reakcije, hrastica se celi.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: rdece pikice in izpadanje dlake
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines