mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:38:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: KAJ ŠE?
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: KAJ ŠE?  (Prebrano 30749 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #75 : nedelja, 10.05.2009 : 20:03:16 »

Posodi za hrano in vodo, igrače, priporočam tudi kletko.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #76 : nedelja, 10.05.2009 : 20:24:43 »

Prvi naslov za VSA vprašanja pred prihodom mladička v nov dom je vzreditelj, drugače pa preberi še tole....

http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1402

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,19949.0.html

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,5936.0.html
Logiran
zhivc
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #77 : nedelja, 24.07.2011 : 17:06:57 »

Jaz sem za začetek kupila : ovratnico(oprsnico), povodec(flexi), 2 posodici za hrano-vodo, hrano, 1 žvečilko, 2 igrački (žogico in konga), šampon za mladičke in plenične podloge! Hotela sem kupiti tudi ležišče, pa sem raje malo počakala, kar se mi je obrestovalo, saj ima moja psička rada da se nekam skrije in smo ji zato kasneje kupili majhen iglu katerega obožuje, no, v bistvu si ga je sama izbrala Smiley Lahko pa kupiš še: nekaj proti bolham-klopom, kakšen priboljšek, napajalnik za na sprehod, škarjice za kremplje, krtačo. To bi bila recimo osnovna oprema. Pa mogoče kakšen dober priročnik z nasveti Smiley, tudi to vedno prav pride.  Wink
Logiran
zhivc
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #78 : nedelja, 24.07.2011 : 17:15:25 »

Aja, še nekaj pomembnega : vrečke pa pasje kakce Smiley tudi to je nujno.
Logiran
špela007tomaž
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 53


WWW
« Odgovor #79 : petek, 26.07.2013 : 10:38:44 »

lp, sama iščem zabojnik za shranjevanje briketirane hrane, najraje bi imela Hills do 15kg. če morda kdo ve kje dobiti ali če kdo prodaja ipd. bi bila zelo hvaležna za informacijo. LP
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #80 : petek, 26.07.2013 : 10:44:59 »

V večini trgovin s pasjo hrano se jih da dobiti ob nakupu kakšne hrane (ali pa kar tako, če si stalna stranka in prijazno prosiš) , mogoče ne bo ravno od Hillsa.
Logiran
špela007tomaž
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 53


WWW
« Odgovor #81 : petek, 26.07.2013 : 11:11:43 »

sem kupila 13kg Hills-a pa nimajo posode, potem sem spraševala še v dveh drugih trgovinah in nič...mogoče je krivo to,da sem iz Koroške, ampak res nikjer-nikjer nisem dobila, pa sem bila pripravljena zadevo kupiti. zato sprašujem na forumu, če ima mogoče kdo kakšno posodo viška in sem jo pripravljena odkupiti....
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #82 : petek, 26.07.2013 : 11:33:49 »

Pojdi v trgovino v Slovenj Gradcu in se poskusi zmenit, sem prepričana, da ti bo uspelo Wink
Logiran
špela007tomaž
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 53


WWW
« Odgovor #83 : četrtek, 29.08.2013 : 11:26:58 »

naj sporočim,da sem bila neuspešna tudi v trgovini v Slovenj Gradcu. Če ima mogoče kdo kakšen zaboj odveč ga z veseljem odkupim....
Logiran
TinP
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #84 : petek, 30.08.2013 : 10:15:58 »

pozdravljena špela007tomaž  Smiley jaz sem pred parimi dnevi nabavila posodo za brikete na Montanus.si, s katero sem zelo zadovoljna. Je iz trde plastike, v pokrovu ima tudi merico, dimenzije posode so take (41x25x56), da lahko posodo pospraviš tudi v omaro, če imaš to možnost oz. ti ne vzame veliko prostora...
sem pa opazila tudi na vrami.si, da imajo posodo za 15kg briketov, malce ceneje...edina slabost je, da moraš plačati poštnino(ti dve trgovini žal nista v tvoji bližini), kar ti v kakšni večji pasji trgovini ne bi bilo treba, če bi posodo dobila ob nakupu briketov Wink

upam, da nisem naredila preveč reklame, ker to ni bil moj namen...
Logiran
špela007tomaž
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 53


WWW
« Odgovor #85 : torek, 10.09.2013 : 13:01:54 »

Superca, bom preverila.
Hvala
Logiran
Nollie
novinec
*
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #86 : ponedeljek, 07.10.2013 : 18:05:37 »

Zivjo!
Nevem kam bi tole porinila,ker nekako nisem nasla nc podobnega..Jana po potrebi prosim prestavi.. Smiley
Vprasanje predvsem za lastnike kratkodlakih psov..ker se blizajo zares hladni dnevi in ker je moja AST kuzika stara 5mesecev se mi pojavlja vprasanje:jo obleci za zimski sprehod ali ne?v petek in soboto je bilo bolj hladno in sem na sprehodu opazila da je rahlo zbegana in da ji ni najbolj prijetno..kje kupit in kaj?je pulover dovolj,ali je bols nekaj kot palerina/bundica??se da kje dobiti rabljeno,ker kar sem po netu nasla je cenovn vecinoma drazje kot zapravim zase za oblect..(da ne bo pomote,cem da denar pri ljubljencku ne sme biti ovira)itak bo hitro prerasla..to je novo podrocje zame in se ne znajdem.. o
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #87 : torek, 08.10.2013 : 03:48:09 »

Jaz bi ti svetovala kaksno bundico ki ne prepusca in jo bo lahko imela tudi za takrat ko bo sneg padal da ne bo mokra, za samo jesenski cas je dober tudi kak pulovercek. Jaz osebno imam tak plascek da ga ima lahko tudi pozimi ko snezi. Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #88 : torek, 08.10.2013 : 03:51:40 »

Aja no pa še to sem pozabila napisat. Če je kratkodlaka ti sigurno svetujem da jo oblečeš ker jo bo ko bo zima in minus ziher zeblo. Moj ni kratkodlak pa ga pozimi vseeno oblečem ker ga tudi zebe rado... Wink
Logiran
n00b
novinec
*
Sporočil: 44


WWW
« Odgovor #89 : torek, 08.10.2013 : 10:13:34 »

Odvisno kaksni in kako aktivni so sprehodi. Ce je to kaksen manj aktiven sprehod/trening ali setkanje po mestu, ali ce je aktivnost taka, da je mozno da se pes zmoci ali lomasti do trebuha v snegu, potem je prakticno imeti nekaj gor. Ce pa je to aktiven sprehod v suhih razmerah pa najbrz ni hude potrebe. Je pa seveda spet odvisno od vsakega posameznega psa,starosti itd. Smiley Nikakor pa pes ne bo razpadel, ce ga kratek cas malo zebe  Wink

Moj kratkodlaki pes brez podlanke in zelo nagim trebuhom je oblecen razmeroma redko, pa ziviva v Skandinaviji. Plasc (Ruffwear Cloud chaser) ima na sebi kadar je reees mrzlo ali ce hkrati dezuje in piha, drugace pa ponavadi ne, ker se aktivno giblje in se segreje.

Glede nakupa ti res priporocam, da ce se le da, investiras v kvaliteto in prakticnost. Ce ne to sezono ko se raste, pa vsaj naslednjo, ko bo odrasla Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: KAJ ŠE?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines