mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:07:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: CEPLJENJE PROTI BORELIOZI
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dol
Natisni
Avtor Tema: CEPLJENJE PROTI BORELIOZI  (Prebrano 31530 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #105 : petek, 02.07.2010 : 15:44:44 »

Nanook naj bi bilo tudi v Evropi tako. Na tem letaku, ki sem ga dobila pri cepljenju piše to..
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #106 : petek, 02.07.2010 : 15:50:12 »

Kater clanek je pa citiran?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #107 : petek, 02.07.2010 : 16:05:17 »

Bom preverila pa ti javim.
Logiran
tina
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #108 : torek, 14.12.2010 : 18:32:35 »

Lep pozdrav. Samo nekaj na kratko o cepljenju protu boreliji. Pri nas ga na veliko promovirajo in bog daj da bi zaleglo ampak jaz sem rahlo skepticna glede tega. Imam namrec kolegico ki dela na veterinarskem institutu v Bruslju. Pred kratkim se je vrnila na kratek obisk in sva govorili ravno otem, saj je imel moj pes pred kratkim klopno bolezen (ne borelije) in sem se odlocila da ga pred temi stvarmi zascitim kolikor se le da. No skratka glede cepiva proti boreliji da ona ne ve ker ni to cisto njeno podrocje da pa bo ob vrnitvi v bruselj konatktirala ljudi iz tega podrocja pa mi javi. Po priblizno tednu od njenega odhoda dobim mail da v Bruslju nimjo pojma o nobenenem cepivu in da zanj prvic slisijo" Huh? Ok jas sm pricakovala odgovor ali je ucinkovit ali ne ucinkovit ne pa da sploh nebi obstajal?? Se pravi kaj je zdaj to?? In ce dobro pomislimo zakaj ga pri velesposobni farmaciji ni za ljudi za pse pa so ucinkoviti?? Skrataka odgovor bruslja ucinkovitega cepiva proti boreliji za pse ni. Neglede na to katere farmacevtske hise je.  Ce ima kdo kasen drug odgovor na to naj ga prosim napise.
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: CEPLJENJE PROTI BORELIOZI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines