mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:20:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Puhast Kali in mehka Ineke
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Puhast Kali in mehka Ineke  (Prebrano 9447 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #15 : ponedeljek, 18.05.2009 : 13:13:52 »

Grin Bravo!

Samo nekaj si sfalila... ne kar ves kuhinjski pult in miza - ampak točno določen prostor direktno pred mikrovalovko!
To je treba pa RES čuvat!  Grin

Super ste! Mami pa en sočustvujoč pozdrav.  Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #16 : petek, 22.05.2009 : 22:22:26 »

meni je pa tale ideja z "vrtom" ful vsec Smiley
Logiran
mama
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #17 : ponedeljek, 25.05.2009 : 14:24:38 »

Ja, tema dvema so pa res krempeljčki  padli v med! Tule obglodana mama, ki je sedaj že čisto v redu zahvaljujoč hitri pomoči strokovno podkovane sosede, ki me je nemudoma oskrbela z razkužili, antibiotiki, čokoladnimi bomboni in celo viskijem. Bilo je kar živahno, ja! Ta mala črna čudakinja je sedaj menda čisto brez posledic, kar me srčno veseli, saj sem se bala, da bo ostal slab spomin.

Ko smo ravno pri mačjem spominu...pravijo, da muce ne slovijo ravno po dobrem...Napaka! Videla na lastna očala...v soboto je k meni prišla gospa, ki je lansko poletje gostila  mojo kosmatinko, ki jo je meni nič, tebi nič popihala z 2. nadstropja bloka in si poiskala čudovito graščino v bližini...z velikim vrtom...prijazna gospa je poskrbela zanjo in po naključju (ki ga menda itak ni) nekako ostala pri njej skoraj 2 meseca...no in ta gospa me je obiskala v mojih hibovskih nebesih, kjer kraljuje tudi mačja princesa...nestrpno sva gledali, kako bo reagirala nanjo...ob obiskih se navadno umakne in je ni na spregled, celo mojim domačim...toda tule...se je rade volje spet pocrkljala in potem skočila z vajenim zamahom v naročje...kot k meni. Popolnoma domača je bila z obiskom in tako jasno dala vedeti, da jo pozna in to presneto dobro.

Takole!

Lep pozdrav vsem

Obglodana mami
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Puhast Kali in mehka Ineke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines